Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
1 2 > >|
13.03.2012 13:01 - Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458368
kotysek
Město: Mohelnice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
.link.

13.03.2012 13:10 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458369
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
tak to si rád počkám na reakce rádoby znalců

13.03.2012 14:35 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458393
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
Článek mi příjde více než vtipný.
Nevím, kde přišli na to, že se běžná silniční kontrola nyní může dělat bez důvodu. Důvod byl vždycky, minimálně kvůli pátrání po vozidlech a osobách. (bez důvodu nemůžou auto zastavit jen m욝áci - pokud se něco nezměnilo)

Jen bych k tomu vláknu dopsal... Hlavně si dejte pozor na pusu. Když mezi prvními slovy začne člověk hrubě nadávat na policejní práci, jak ho zdržuje a že to jsou hovada, který jen buzerujou, tak se pak dotyčný nesmí divit, že ho skutečně buzerovat začnou. Pak k tomuto může dojít.

Další příklad, nemusí nic nadýchat, ale oči má jak angorák, kecá nesmysly atd. Nemᚠu sebe test na drogy ani, ti ho nikdo nemůže na místo v tu chvíli dodat - jede se na odběr a konec (většinou je zfetovanej, že to hezký neni)

Obě dvě tyto skupiny se pak cejtí strašně ublížený. Zákonama (např. odmítnutí vypovídat) se čachruje jen jak to jde, aby byl každej nepostihnutelnej. Když pak je něco, co to lidem znemožňuje, tak nadávaj jak protržený.
Tak jako v každé skupině i mezi policajtama jsou kokoti, ale já teda neznám žádného, který by jen tak pro zábavu dělal to, co je popsané v článku už i z jednoho velmi prostého důvodu - přidělává si tím moře práce...

Edit: Pokud máte víc než jednu promili a nechcete mít záznam v trestním rejstříku, tak odmítnete dejchat atd. Dostanete velmi vysokou pokutu, příjdete o papíry, ale stálo to je jen přestupek. Když nadýcháte přes 1 promili, tak je to už trestný čin - většinou podmínka a zákaz řízení na nějakou dobu.

13.03.2012 15:05 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458395
kotysek
Město: Mohelnice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Pro Tony Z :
Přijde mi docela ujetý, tahat řidiče na odběr krve, když dechová zkouška byla dvakrát negativní. -> když se jim řidič nezdá, tak mu mají dát test na drogy ( papírky na pot, sliny a bůhví co ještě) který jim to ukáží na místě. Pokud ty testy nemají jejich problém. Myslím si, že více než v půlce případů dokáže normální člověk usoudit ,ano ten vypadá, že něco v sobě má a nebo naopak usoudit ne tohle je jen, ženská, která má auto starýho a je vyklepaná z toho jestli má vše v pořádku.... O tom, že začně někdo držkovat na policajta zbytečně je věc druhá když je člověk deb.l tak mu nepomůže nic. Ale pokud si dvá policajti hrajou na "Texas Wolkry" tak bych se taky ozval a né že né... Asi to udělám, že si časem pořídím černou skříňku a bude... Co víc udělat, když se stát za policajty v těchto situacích postaví a já jsem v autě sám bez svědků...

13.03.2012 15:18 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458396
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nevím jestli je toto pravda protože policie nesmí (a také nestaví) obsazené TAXI ( už několikrát zaplatili vzniklou škodu - z toho jednou letenku pasažérovi)-toto neplatí pokud řidič spáchal přestupek.Mám ověřeno že pokud je upozorním že veškeré náklady s bezdůvodným zadržením budu po nich vyžadovat a samozřejmě neodmítám krevní test(a pokud ho navrhují tak je sám pobízím k odjezdu což se mi několikrát stalo tak okamžitě vycouvají a nikam nechtějí jet)-Ono se to potom dá kvalifikovat jako omezování osobní svobody.Jednou došlo až na telefonát na 158 zde se hovory nahrávají s upozorněním že se hlídka chová arogantně za každou cenu chce za něco peníze a že už je to třetí pokus když dva nevyšli - po rozhovoru po vysílačce vrátily doklady-zeptali se jestli jsem si pomohl a odjeli.(problém je jen v tom že si člověk musí být jistý že nemají co vyštrachat)

13.03.2012 15:26 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458399
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
Budeš se divit, peníze nikde nejsou a pomalu nejsou ani na ty testy na drogy - jsou dost drahý. když nejsou, tak to není jejich problém, ale nᚠproblém. Nehodlám čekat, až mě nebo někoho jiného sundá zfetovanej debil autem - a si klidně dá, to je jeho problém, ale a neleze sjetej za volant - to už je pak nᚠproblém, nás všech i tvůj.
Ve článku se píše, že test odmítli a pravděpodobně měli móóóc dobrej důvod, proč odmítnout. Nikde se nepíše o lidech, kteří museli snést bezdůvodnej odběr, páč ten odběr témě vždy vychází pozitivně - pak už takhle křičet do médií nemůžou. Takhle se jen čílí kde jaké fetky, co si to sami posrali a snaží se opět vyjebat se zákonem. (prosím nepovažuju za fetku nikoho, kdo si dá někde v uzavřené společnosti silvestrovské brčko, když neleze za volant )

13.03.2012 15:28 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458402
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Nevím jestli je toto pravda protože policie nesmí (a také nestaví) obsazené TAXI ( už několikrát zaplatili vzniklou škodu - z toho jednou letenku pasažérovi)-toto neplatí pokud řidič spáchal přestupek.Mám ověřeno že pokud je upozorním že veškeré náklady s bezdůvodným zadržením budu po nich vyžadovat a samozřejmě neodmítám krevní test(a pokud ho navrhují tak je sám pobízím k odjezdu což se mi několikrát stalo tak okamžitě vycouvají a nikam nechtějí jet)-Ono se to potom dá kvalifikovat jako omezování osobní svobody.Jednou došlo až na telefonát na 158 zde se hovory nahrávají s upozorněním že se hlídka chová arogantně za každou cenu chce za něco peníze a že už je to třetí pokus když dva nevyšli - po rozhovoru po vysílačce vrátily doklady-zeptali se jestli jsem si pomohl a odjeli.(problém je jen v tom že si člověk musí být jistý že nemají co vyštrachat)


To bude tím, že krom dopraváků snad nikdo neví, jak zkontrolovat taxík. A dopraváků je fakt málo, na něj narazit ve městě jinde než u nehody je štěstí.

13.03.2012 16:00 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458409
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
jruze napsal(a):
Nevím jestli je toto pravda protože policie nesmí (a také nestaví) obsazené TAXI ( už několikrát zaplatili vzniklou škodu - z toho jednou letenku pasažérovi)-toto neplatí pokud řidič spáchal přestupek.Mám ověřeno že pokud je upozorním že veškeré náklady s bezdůvodným zadržením budu po nich vyžadovat a samozřejmě neodmítám krevní test(a pokud ho navrhují tak je sám pobízím k odjezdu což se mi několikrát stalo tak okamžitě vycouvají a nikam nechtějí jet)-Ono se to potom dá kvalifikovat jako omezování osobní svobody.Jednou došlo až na telefonát na 158 zde se hovory nahrávají s upozorněním že se hlídka chová arogantně za každou cenu chce za něco peníze a že už je to třetí pokus když dva nevyšli - po rozhovoru po vysílačce vrátily doklady-zeptali se jestli jsem si pomohl a odjeli.(problém je jen v tom že si člověk musí být jistý že nemají co vyštrachat)


To bude tím, že krom dopraváků snad nikdo neví, jak zkontrolovat taxík. A dopraváků je fakt málo, na něj narazit ve městě jinde než u nehody je štěstí.


Jinak platí že nesmíš nadávat policajtům,ale jejich nadřízeným-oni jsou většinou na ně nasr... také že musejí stát na silnici a provádět nějaké kontroly než být zalezlí na oddělení.(já když mají nějakou akci tak první co na ně spustím je kterej blb vás v tomhle počasí vyhnal do ulic - že mu neřeknete a si sem jde stoupnout místo vás aby věděl jaké to je a co jsem vlastně provedl že mne stavějí na každém rohu a nebo tak blbě vypadám a kolikrát ani na žádnou kontrolo nedojde.

13.03.2012 16:42 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458421
duff74
Město: Holešov, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi SXPočet příspěvků: 163

99 Poslat soukromou zprávu
Celý článek mi připadá jako "msta" za to, že si někdo dovolil zastavit zastavit pana redaktora a ještě po něm něco chtít. Trochu jsem do toho dělal a neumíte si představit, jakých zhovadilostí jsou lidi schopní a novináři tuplem. Vlastně mě ani nepřekvapuje, že polovina článku není až tak pravda, ale u novinářů už jsem si zvykl a jsem rád, že už jsem jinde...

1. Drtivá většina policistů na silnici jsou situací u PČR tak znechuceni, že si každý odstojí tu svou stojku (ano, většinou tam nestojí o své vůli, ale proto, že musí od - do a neví jestli je někdo netočí na kameru. A už jejich nadřízený, nebo nějaký novinář) a rychle pryč. Fin. ohodnocení je bídné, každý se o ně otře, takže proč?

2. Kde vzali to, že se za pokuty v dnešní době dávají odměny? Možná tak u M욝áků, kde jdou vybrané prachy do rozpočtu města, potažmo na jejich mzdy. Proto se s tím taky nemažou a výše jejich pokut je oproti PČR rozdílná. PČR vybere pokuty a všechny jdou do rozpočtu státu a ten je např. ve výplatní den sociálek odevzdá těm "potřebným". Takže se do toho nikdo bůhvíjak nehrne. Druhá věc je ta, že se systém u PČR zvrhnul v čárkový systém, který byl sice vždycky, ale teď je to unikum. Takže ne, že odměny, ale za to, že nepřineseš stanovenou kvótu pokut, tak si potrestaný, a už finančně, nebo jinak. Vždycky se něco najde. Osobně jsem kvóty neplnil dle představ nadř., tak mi bylo řečeno, že mám nadměrně vyvinuto sociální cítění a měl bych si hledat práci jinde. Nějak se zapomíná, na to, že policista není soustružník (nic proti nim), který když si smyslí, tak vysoustruží o x matic navíc. Hasiči si taky nezakládají požáry, aby na ně mohli vyjet a naplnili tak statistiku. Další věc, je že o výši pokuty sice rozhoduje policista, ale ve skutečnosti má striktně přikázáno (samozřejmě ústně), jak ohodnotit jaký přestupek. Za nedodržení přichází trest. Třeba teď letí telefonování za jízdy je za 1000,- a pásy taky. To, že si chytil pachatele někde v chatě moc nikoho nezajímá. Navíc nikde v článku nezaznělo (myslím si, že schválně, v opačném případě je autor hlupák a neví co píše), že pokud vše odmítnete, tak přestupek putuje do správního řízení na magistrát, který určí pokutu, která NEMUSÍ být automaticky ta nejvyšší a hlavně už to nemá s PČR nic společného. PČR alkohol na místě blokově řešit NESMÍ! A tou Amerikou bych se taky moc neoháněl. Všichni by z Ameriky chtěli jen to dobré, ale udělat sil. kontrolu po americkém způsobu tady, tak je to to poslední co ten policista v uniformě udělal. To by bylo stížností! A u PČR existuje presumpce viny.


3. Na sil. kontrolu je vždy důvod a dovolím si říct, že pokud bude policista chtít, tak vám na autě vždycky něco najde. Nepamatuju si v mém okolí, že by někdo někoho hnal na odběr bez předchozí pozitivní DZ. A pokud už nadýchám (záleží na množství), tak bych byl proti sobě, kdybych na tu krev nejel. Ono všechno chvíli trvá a hladina v krvi veselé klesá. pokud jsem samozřejmě před hoďkou neexnul flašku vodky. Jinak platí co napsal Tony_Z, že pokud víte, že je toho přes promili, tak vše odmítnout i za cenu vysokého flastru, ale s čistým rejstříkem.


Omlouvám se délku příspěvku, ale je mi z těch novinářů, politiků, celebrit, apod. floutků, kteří si myslí, že si všechno vyřvou (viz redaktor z Novy, kterému si dovolili naměřit v obci tuším 70 Km/h) na tyčku, tak jsem se nechal unést. Už to nedělám 5 let, tak se možná něco změnilo, ale jak to tak vidím, tak spíš k horšímu

13.03.2012 18:32 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458468
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
duff74 napsal(a):
Celý článek mi připadá jako "msta" za to, že si někdo dovolil zastavit zastavit pana redaktora a ještě po něm něco chtít. Trochu jsem do toho dělal a neumíte si představit, jakých zhovadilostí jsou lidi schopní a novináři tuplem. Vlastně mě ani nepřekvapuje, že polovina článku není až tak pravda, ale u novinářů už jsem si zvykl a jsem rád, že už jsem jinde...

1. Drtivá většina policistů na silnici jsou situací u PČR tak znechuceni, že si každý odstojí tu svou stojku (ano, většinou tam nestojí o své vůli, ale proto, že musí od - do a neví jestli je někdo netočí na kameru. A už jejich nadřízený, nebo nějaký novinář) a rychle pryč. Fin. ohodnocení je bídné, každý se o ně otře, takže proč?

2. Kde vzali to, že se za pokuty v dnešní době dávají odměny? Možná tak u M욝áků, kde jdou vybrané prachy do rozpočtu města, potažmo na jejich mzdy. Proto se s tím taky nemažou a výše jejich pokut je oproti PČR rozdílná. PČR vybere pokuty a všechny jdou do rozpočtu státu a ten je např. ve výplatní den sociálek odevzdá těm "potřebným". Takže se do toho nikdo bůhvíjak nehrne. Druhá věc je ta, že se systém u PČR zvrhnul v čárkový systém, který byl sice vždycky, ale teď je to unikum. Takže ne, že odměny, ale za to, že nepřineseš stanovenou kvótu pokut, tak si potrestaný, a už finančně, nebo jinak. Vždycky se něco najde. Osobně jsem kvóty neplnil dle představ nadř., tak mi bylo řečeno, že mám nadměrně vyvinuto sociální cítění a měl bych si hledat práci jinde. Nějak se zapomíná, na to, že policista není soustružník (nic proti nim), který když si smyslí, tak vysoustruží o x matic navíc. Hasiči si taky nezakládají požáry, aby na ně mohli vyjet a naplnili tak statistiku. Další věc, je že o výši pokuty sice rozhoduje policista, ale ve skutečnosti má striktně přikázáno (samozřejmě ústně), jak ohodnotit jaký přestupek. Za nedodržení přichází trest. Třeba teď letí telefonování za jízdy je za 1000,- a pásy taky. To, že si chytil pachatele někde v chatě moc nikoho nezajímá. Navíc nikde v článku nezaznělo (myslím si, že schválně, v opačném případě je autor hlupák a neví co píše), že pokud vše odmítnete, tak přestupek putuje do správního řízení na magistrát, který určí pokutu, která NEMUSÍ být automaticky ta nejvyšší a hlavně už to nemá s PČR nic společného. PČR alkohol na místě blokově řešit NESMÍ! A tou Amerikou bych se taky moc neoháněl. Všichni by z Ameriky chtěli jen to dobré, ale udělat sil. kontrolu po americkém způsobu tady, tak je to to poslední co ten policista v uniformě udělal. To by bylo stížností! A u PČR existuje presumpce viny.


3. Na sil. kontrolu je vždy důvod a dovolím si říct, že pokud bude policista chtít, tak vám na autě vždycky něco najde. Nepamatuju si v mém okolí, že by někdo někoho hnal na odběr bez předchozí pozitivní DZ. A pokud už nadýchám (záleží na množství), tak bych byl proti sobě, kdybych na tu krev nejel. Ono všechno chvíli trvá a hladina v krvi veselé klesá. pokud jsem samozřejmě před hoďkou neexnul flašku vodky. Jinak platí co napsal Tony_Z, že pokud víte, že je toho přes promili, tak vše odmítnout i za cenu vysokého flastru, ale s čistým rejstříkem.


Omlouvám se délku příspěvku, ale je mi z těch novinářů, politiků, celebrit, apod. floutků, kteří si myslí, že si všechno vyřvou (viz redaktor z Novy, kterému si dovolili naměřit v obci tuším 70 Km/h) na tyčku, tak jsem se nechal unést. Už to nedělám 5 let, tak se možná něco změnilo, ale jak to tak vidím, tak spíš k horšímu


Skoro ve všem mᚠpravdu,ale všude se najdou zmetci- mně jeden stál 3.měsíce bez papírů za to že mi vycoubali do cesty(ten řidič to šel sám nahlásit na pojišovnu jako jeho vinu),ten druhý jeho nadřízený mě stál papíry(na místě) a i přesto to ten kluk (slušnej policajt šel sám nahlásit poj.) A druhý případ jak jsem psal víše začalo červenou,potom bez radaru velkou rychlostí a končilo to technickou na silnici a mím telefonátem.

13.03.2012 19:19 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458507
felix81
Město: Praha, Auto: C8 2.2 HDi 94kwPočet příspěvků: 292

99 Poslat soukromou zprávu
Ono je to těžký. V dnešní době, člověk kterej neni úplně blbej a má aspon základní povědomí o zákonech tak si vytře s hlídkou zadek. Řekne pouze tři fráze: "dobrý den. Ne, nejsem si vědom že jsem něco spáchal a proto prosím podstoupit to do správního řízení. Nashledanou" Toď vše.
Proto se člověk nemůže divit, že policie je v dnešní době frustrovaná a a velice často bezúčelově šikanuje nevědoucí řidiče. Ano s chlastem a fetem je to problematické. Ale pokud není policajt úplně blbej a vidí, že dvě dechové zkoušky prokázali nulu a dotyčnej má naprosto normální chování tak mi to pak skutečně připadá jako šikana, posílat ho na krevní zkoušku.
Jinak je, ale fakt že pozoru poslední dobou naprosto zbytečné zastavování a zdržování lidí silničními kontrolami. Sakra když udělám přestupek tak a mě zastaví, ale když ne, tak mě fascinuje, že mě zastaví, vezme si doklady, jde na 10minut dřepět do auta a pak mi doklady vrátí a řekne "nashledanou". To pak absolutně nechápu co vlastně chtěl a proč ztrácel svůj a můj čas.

13.03.2012 20:10 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458542
js42
Město: Teplice nad Metují, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 222

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Dobrý večer.
Nechtěl jsem původně vůbec reagovat, ale nakonec mi to nedalo.
U PČR pracuji a to již 20 let, celou dobu na ulici, mezi lidmi. Za celou dobu své praxe jsem se s popisovaným případem nesetkal. V zásadě souhlasím s tím co napsali "duff74 a Tony Z". Jen bych k tomu rád dodal, že nechápu jak pan novinář, který píše pro periodikum, které stojí 99,- Kč a jako motto má slogan "časopis ze světa luxusu a luxusního životního stylu" se pod svou práci ani nepodepíše. Asi proto, že motá dohromady jablka a hrušky a jinak neví o čem je řeč. Prostě jedna paní povídala. Proto ten článek nestojí za reakci. Na druhou stranu je třeba objektivně říct, že všude jsou lidé různí a vždy se najde, dámy a děti prominou "blb". A bohužel jak známo srážka s blbcem je to nejhorší co se může přihodit. Navíc je úplně jedno jakým oborem lidské činnosti se zabývá. V takovém případě je nutné se bránit všemi dostupnými prostředky.

Pěkný zbytek večera, Honza.

13.03.2012 20:26 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458560
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
4 felix: reakce na tvou poslední větu: "jde na 10minut dřepět do auta a pak mi doklady vrátí a řekne "nashledanou". To pak absolutně nechápu co vlastně chtěl a proč ztrácel svůj a můj čas". - na to je jednoduchá odpověď - policista má nařízeno (pod sankcí potrestání, až vyhození) provést tzv. lustraci vozidla a řidiče a když těch lustrací po vysílačce se sejde více - od různých hlídek - tak to hold chvilku trvá. A jen pro zajímavost: myslím že to platí i nadále - musí napsat tzv. kontrolní lístek vozidla a řidiče (případně i posádky), pak prověřit tu tzv. lustraci (pátrání, odcizení, pohřešování) a jako bonbonek\: po službě ještě přepsat tento lístek do PC

Honzo je to tak ještě pořád (čárkový systém) a závěr??? poldové jsou obrazem společnosti!!!!! a nejlepší jsou prý Langerovy děti - to byl nábor jak do hutí - ne výběr

a jinak pro neznalé: taky jsem byl policista 20 let a taky bych mohl vyprávět zážitky o nás o řidičích

13.03.2012 21:44 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458610
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
najk: Pro doplnění těch lustrací... Když mᚠv autě notebook, tak to jde docela rychle, za minutku mᚠvylustruvaný auto (pokud zastavuješ z auta, tak ho mᚠvylustrovanýho ještě než ho zastavíš, kdyby bylo v pátrání, a víš rovnou do čeho jdeš) a pak minutku za každou osobu v autě - KO-čko si překopíruješ do texáku. Problém je, když notebook nemᚠ(je jich nedostatek), tak se také stává, že ti pomůže až třetí oddělení, páč něco zrovna nabíraj a "nemaj" čas se ti věnovat. - To pak trvá i mnohem déle než 10 minut...
Na obvodě už nejsem, takže si nejsem jistý jak teď, ale pokud si nepřivezl dostatečnej počet kontrol nebo pokud možno alespoň jednu zkrácenku za noc na chlast (buď to nebo to), tak jsi dostal pěknej poj*b.

13.03.2012 22:09 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458614
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Já si teda nemůžu na PČR stěžovat, nikdy žádný bezdůvodný zdržování, vždycky jenom doklady, dýchnout a ok. Jednou se mi dokonce omluvili - zastavili mě ráno před 6, a že je jim jasný že asi nikdo nepojede do práce na 6 nalitej, ale mají to nařízený, tak a se nezlobím...
Zato na SK mě jednou nechali mrznout půl hodiny. Že prej nemám jakousi kartičku k STK (měl jsem normálně nálepku na SPZ, zelenou kartu...). Na Slovensku že musí mít řidič speciální kartičku a bude to za 50Euro. Říkám že nic platit nebudu, tak prej jedeme na stanici. Klidně. Tak šli do auta, půl hodiny mě lustrovali a pak Ďakujeme, móžete ís...

13.03.2012 22:31 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458621
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
najk: Pro doplnění těch lustrací... Když mᚠv autě notebook, tak to jde docela rychle, za minutku mᚠvylustruvaný auto (pokud zastavuješ z auta, tak ho mᚠvylustrovanýho ještě než ho zastavíš, kdyby bylo v pátrání, a víš rovnou do čeho jdeš) a pak minutku za každou osobu v autě - KO-čko si překopíruješ do texáku. Problém je, když notebook nemᚠ(je jich nedostatek), tak se také stává, že ti pomůže až třetí oddělení, páč něco zrovna nabíraj a "nemaj" čas se ti věnovat. - To pak trvá i mnohem déle než 10 minut...
Na obvodě už nejsem, takže si nejsem jistý jak teď, ale pokud si nepřivezl dostatečnej počet kontrol nebo pokud možno alespoň jednu zkrácenku za noc na chlast (buď to nebo to), tak jsi dostal pěknej poj*b.


Jak už jsem psal - vozidlo P.J. vycouvalo zleva přes jizdní pruh až do mého pruhu(asi 30cm) a zastavilo(tak 5m předemně) jel jsem 50.-60.km/h neměl jsem kam víc uhnout na kraji vozovky stála oktávka,kontakt s vozem policie byl nepatrný - umne jen škráblej lak(ani né na plech) u vozu policie asi 1cm dirka v zadní lampě a promačklej ten rohlíček pod lampou (felicie) řidič vystoupil podívali jsme se na škodu omluvil se že mne neviděl já řekl že se v podstatě nic nestalo vylezl jeho nadřízený a začal - že je to má vina a když jsem toto odmítl (teď to trochu zkrátím) přijelo postupně deset vozů (jejich kolegů) s tím že to budou řešit - postupně jsem jim vysvětlil že nemohou že to musí řešit inspekce nebo inspektorát - dopadlo to tak že přijel zástupce správního oddělení z kongresky (kapitán Pudil) a se slovy ,,když to budu řešit já jste na min.tři měsíce bez řidičáku a když to bude řešit kolegině dostanete nějakou malou pokutu a bude mít řidičák" na to jsem odpověděl(protože se zmenšila šance na spravedlnost) ,,no než abych byl bez papírů tak to jsem to raději zavinil" výsledek byl ten že prohlásil tak to budu dělat já a jste bez řidičáku.
takže 1. porušení pravomoci, za 2. řidič doznal svou vinu, za 3. na dopravce po třech měsících ,, buď to mi to tu podepíšete,nebo ne a to mi to seberou a budou to řešit jinde a může to trvat další dva měsíce(jednání 23.12 - TAXI silvestr je pro mne tak 15.-20000,-) podepsal jsem. Druhý den mi přišel dopis od pojišovny abych se dostavil a nahlásil nehodu JAKO POŠKOZENÝ o týden později dopis od pojišovny dopis abych stejnou nehodu nahlásil jako škůdce. tak jsem se na to vy...ral a po čase jsem zjišoval přes známého jak to tam s tím je a zjistili jsme že obě hlášenky prostě nejsou v evidenci. Tak se zeptám kdo to vlastně tuto nehodu zavinil páni současný a minulí policisté? Ještě doplním že jem to probíral s jedním vyšším známím policistou a on mi radil že ten spor asi vyhraji,ale a počítám s tím že se dostanu do nějaké evidence a a počítám že tak do měsíce jsem bez řidičáku - kam se hnu tam mne budou stavět všechny hlídky budou mít SPZ a mé jméno(něco jako hledaná osoba) a nedaj pokoj dokud se jim to nepovede.

13.03.2012 23:06 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458630
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Mafie. Koza Nozdra.

14.03.2012 07:58 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458660
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
jruze: Co k tomu dodat... Jak už nás tu více psalo, v každém odvětví se najdou blbci. Jak píšeš, že by jsi se dostal do nějaké evidence, tak já teda o žádné takové nevím - leda tak evidence "per huba", tohodle zastavavujte, protože tohle a tohle, ale rozhodně ne v takové souvislosti jak píšeš. To jsem nikdy neslyšel. (třeba toho vím málo nebo tě ten známý zbytečně strašil) Jinak řadovej policista ti na takovýhle věci rychle zapomene, má mnoho jiné práce, než nahánět jedno auto, který mu je šumák (jen aby ho buzeroval na popud nadřízenýho nemá za potřebí). To by snad musela být z nějakého prdelákova Horní-Dolní, ale ve větším městě pochybuji, že na to má někdo čas.

14.03.2012 09:26 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458699
js42
Město: Teplice nad Metují, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 222

U??vate? Poslat soukromou zprávu
4 najk - tvůj závěr je jako vždy správný !!!

14.03.2012 10:08 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá.... 2458709
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tony_Z napsal(a):
jruze: Co k tomu dodat... Jak už nás tu více psalo, v každém odvětví se najdou blbci. Jak píšeš, že by jsi se dostal do nějaké evidence, tak já teda o žádné takové nevím - leda tak evidence "per huba", tohodle zastavavujte, protože tohle a tohle, ale rozhodně ne v takové souvislosti jak píšeš. To jsem nikdy neslyšel. (třeba toho vím málo nebo tě ten známý zbytečně strašil) Jinak řadovej policista ti na takovýhle věci rychle zapomene, má mnoho jiné práce, než nahánět jedno auto, který mu je šumák (jen aby ho buzeroval na popud nadřízenýho nemá za potřebí). To by snad musela být z nějakého prdelákova Horní-Dolní, ale ve větším městě pochybuji, že na to má někdo čas.


Praha má zhruba 6000 TAXI a jednalo se o jednoho policajta z vysoce postavených - ten co mi radil je dobrej kamarád ze zásahovky.V dnešní době je tento seznam (viděl jsem ho) na nežádoucí(problémové taxi řidiče)- ti se účastní i několika kontrol za noc . Praha je prošpikovaná kamerama a stačí aby operační,který na ně čučí jen poslal do éteru tam a tam jede vozidlo podívejte se na něj(určitě tě nebude hledat nějaká hlídka brouzdající Prahou)Jednou se mi stalo že mne zastavila hlídka,která mi řekla že už mne chtěli třikrát skontrolovat a že jsem se jim vždy ztratil (špatně zakrytý transparent-jako že nejsem v provozu-aby nemohli chtít všechny doklady k TAXI - no byli dva a hodní - chtěli jen (....,-) a jsou ještě že ti řeknou ,,když to pošlem na magistrát tak je to od 50000,- vejš tak si vyber" ale tohle bylo spíš na S.Z.(ale nikdo z TAXI to nikde nepotvrdí a asi je každý rád že to je..)

1 2 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator