Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
najk
13.03.2012 20:26 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
99
4 felix: reakce na tvou poslední větu: "jde na 10minut dřepět do auta a pak mi doklady vrátí a řekne "nashledanou". To pak absolutně nechápu co vlastně chtěl a proč ztrácel svůj a můj čas". - na to je jednoduchá odpověď - policista má nařízeno (pod sankcí potrestání, až vyhození) provést tzv. lustraci vozidla a řidiče a když těch lustrací po vysílačce se sejde více - od různých hlídek - tak to hold chvilku trvá. A jen pro zajímavost: myslím že to platí i nadále - musí napsat tzv. kontrolní lístek vozidla a řidiče (případně i posádky), pak prověřit tu tzv. lustraci (pátrání, odcizení, pohřešování) a jako bonbonek\: po službě ještě přepsat tento lístek do PC

Honzo je to tak ještě pořád (čárkový systém) a závěr??? poldové jsou obrazem společnosti!!!!! a nejlepší jsou prý Langerovy děti - to byl nábor jak do hutí - ne výběr

a jinak pro neznalé: taky jsem byl policista 20 let a taky bych mohl vyprávět zážitky o nás o řidičích

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator