Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
js42
13.03.2012 20:10 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
U??vate?
Dobrý večer.
Nechtěl jsem původně vůbec reagovat, ale nakonec mi to nedalo.
U PČR pracuji a to již 20 let, celou dobu na ulici, mezi lidmi. Za celou dobu své praxe jsem se s popisovaným případem nesetkal. V zásadě souhlasím s tím co napsali "duff74 a Tony Z". Jen bych k tomu rád dodal, že nechápu jak pan novinář, který píše pro periodikum, které stojí 99,- Kč a jako motto má slogan "časopis ze světa luxusu a luxusního životního stylu" se pod svou práci ani nepodepíše. Asi proto, že motá dohromady jablka a hrušky a jinak neví o čem je řeč. Prostě jedna paní povídala. Proto ten článek nestojí za reakci. Na druhou stranu je třeba objektivně říct, že všude jsou lidé různí a vždy se najde, dámy a děti prominou "blb". A bohužel jak známo srážka s blbcem je to nejhorší co se může přihodit. Navíc je úplně jedno jakým oborem lidské činnosti se zabývá. V takovém případě je nutné se bránit všemi dostupnými prostředky.

Pěkný zbytek večera, Honza.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator