Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
jruze
13.03.2012 16:00 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
U??vate?
Tony_Z napsal(a):
jruze napsal(a):
Nevím jestli je toto pravda protože policie nesmí (a také nestaví) obsazené TAXI ( už několikrát zaplatili vzniklou škodu - z toho jednou letenku pasažérovi)-toto neplatí pokud řidič spáchal přestupek.Mám ověřeno že pokud je upozorním že veškeré náklady s bezdůvodným zadržením budu po nich vyžadovat a samozřejmě neodmítám krevní test(a pokud ho navrhují tak je sám pobízím k odjezdu což se mi několikrát stalo tak okamžitě vycouvají a nikam nechtějí jet)-Ono se to potom dá kvalifikovat jako omezování osobní svobody.Jednou došlo až na telefonát na 158 zde se hovory nahrávají s upozorněním že se hlídka chová arogantně za každou cenu chce za něco peníze a že už je to třetí pokus když dva nevyšli - po rozhovoru po vysílačce vrátily doklady-zeptali se jestli jsem si pomohl a odjeli.(problém je jen v tom že si člověk musí být jistý že nemají co vyštrachat)


To bude tím, že krom dopraváků snad nikdo neví, jak zkontrolovat taxík. A dopraváků je fakt málo, na něj narazit ve městě jinde než u nehody je štěstí.


Jinak platí že nesmíš nadávat policajtům,ale jejich nadřízeným-oni jsou většinou na ně nasr... také že musejí stát na silnici a provádět nějaké kontroly než být zalezlí na oddělení.(já když mají nějakou akci tak první co na ně spustím je kterej blb vás v tomhle počasí vyhnal do ulic - že mu neřeknete a si sem jde stoupnout místo vás aby věděl jaké to je a co jsem vlastně provedl že mne stavějí na každém rohu a nebo tak blbě vypadám a kolikrát ani na žádnou kontrolo nedojde.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator