Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
kotysek
13.03.2012 15:05 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
99
Pro Tony Z :
Přijde mi docela ujetý, tahat řidiče na odběr krve, když dechová zkouška byla dvakrát negativní. -> když se jim řidič nezdá, tak mu mají dát test na drogy ( papírky na pot, sliny a bůhví co ještě) který jim to ukáží na místě. Pokud ty testy nemají jejich problém. Myslím si, že více než v půlce případů dokáže normální člověk usoudit ,ano ten vypadá, že něco v sobě má a nebo naopak usoudit ne tohle je jen, ženská, která má auto starýho a je vyklepaná z toho jestli má vše v pořádku.... O tom, že začně někdo držkovat na policajta zbytečně je věc druhá když je člověk deb.l tak mu nepomůže nic. Ale pokud si dvá policajti hrajou na "Texas Wolkry" tak bych se taky ozval a né že né... Asi to udělám, že si časem pořídím černou skříňku a bude... Co víc udělat, když se stát za policajty v těchto situacích postaví a já jsem v autě sám bez svědků...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator