Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
jruze
14.03.2012 10:08 - Re: Dejte si na to pozor!!! Nemusíte pít a přece Vás policie vytrestá....
U??vate?
Tony_Z napsal(a):
jruze: Co k tomu dodat... Jak už nás tu více psalo, v každém odvětví se najdou blbci. Jak píšeš, že by jsi se dostal do nějaké evidence, tak já teda o žádné takové nevím - leda tak evidence "per huba", tohodle zastavavujte, protože tohle a tohle, ale rozhodně ne v takové souvislosti jak píšeš. To jsem nikdy neslyšel. (třeba toho vím málo nebo tě ten známý zbytečně strašil) Jinak řadovej policista ti na takovýhle věci rychle zapomene, má mnoho jiné práce, než nahánět jedno auto, který mu je šumák (jen aby ho buzeroval na popud nadřízenýho nemá za potřebí). To by snad musela být z nějakého prdelákova Horní-Dolní, ale ve větším městě pochybuji, že na to má někdo čas.


Praha má zhruba 6000 TAXI a jednalo se o jednoho policajta z vysoce postavených - ten co mi radil je dobrej kamarád ze zásahovky.V dnešní době je tento seznam (viděl jsem ho) na nežádoucí(problémové taxi řidiče)- ti se účastní i několika kontrol za noc . Praha je prošpikovaná kamerama a stačí aby operační,který na ně čučí jen poslal do éteru tam a tam jede vozidlo podívejte se na něj(určitě tě nebude hledat nějaká hlídka brouzdající Prahou)Jednou se mi stalo že mne zastavila hlídka,která mi řekla že už mne chtěli třikrát skontrolovat a že jsem se jim vždy ztratil (špatně zakrytý transparent-jako že nejsem v provozu-aby nemohli chtít všechny doklady k TAXI - no byli dva a hodní - chtěli jen (....,-) a jsou ještě že ti řeknou ,,když to pošlem na magistrát tak je to od 50000,- vejš tak si vyber" ale tohle bylo spíš na S.Z.(ale nikdo z TAXI to nikde nepotvrdí a asi je každý rád že to je..)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator