Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Děsy na cestách
|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 > >|
14.11.2015 10:47 - Re: Děsy na cestách 2886591
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
od toho su predpisi, mas tam ist 90 ... takze ked tam pojdem 105, nemam co zavadzat, kazdy kto povie ze zavadzam by mal vratit vodicak

o tej dialnici ani nehovorim, tam rovno zabavit aj s majetkom

14.11.2015 10:58 - Re: Děsy na cestách 2886594
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
od toho su predpisi, mas tam ist 90 ... takze ked tam pojdem 105, nemam co zavadzat, kazdy kto povie ze zavadzam by mal vratit vodicak

o tej dialnici ani nehovorim, tam rovno zabavit aj s majetkom


Vozím sebou desítku na pokuty - příští rok budu muset vozit pade. - zatím jsem jí nepotřeboval

14.11.2015 11:04 - Re: Děsy na cestách 2886596
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
tu ide o princip .... to ze davaju len pokutu je chyba, rovno papiere ...

14.11.2015 12:02 - Re: Děsy na cestách 2886615
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Nevíte, co tomu předcházelo... Třeba to třetí video, předjetí na souvislé a ještě k tomu v obci, no ale je plno expertů, co jezdí mimo obec 70, mimo obec se předjet nedají, buď není vidět, nebo je provoz, proti jezdí auta těch 100-110... Když je pak příležitost a on ubere v obci na 55, a je rozhled, jako ve videu, tak ho taky předjedu, než abych se za ním táhl dalších 15km.
Jinak v tomhle ale fungují stejné zákony, jako když v supermarketu vždycky vyberete tu nejpomalejší kasu. Tady když předjedete hlemýždě, tak ještě v zrcátku vidíte, jak odbočuje pryč. A když ho nepředjedete, tak před váma pojede 15km

14.11.2015 12:05 - Re: Děsy na cestách 2886616
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
tu ide o princip .... to ze davaju len pokutu je chyba, rovno papiere ...


Stejně si myslím že by měla být max. rychlost stanovena skušenostma a délkou ŘP a pochopitelně zkouškama(né všude a né ze vším co se na silnici pohybuje) - no problém nastává s korupcí.Ale kdyby udělali několik kategorií (pro mne není problém získat závodní licenci)- kdyby toto vydávali na základě neuplatitelných zkoušek?? - problém je že to se sice něco dá,ale .... A i když jedu třeba o 30-40Km/h rychleji a kdejaký i.... mi to pošle do mého pruhu těsně před čumák tak ti pomalu nepomůže ani předpisová rychlost s horším autem.Ale na jednu stranu s tebou souhlasím.

14.11.2015 12:25 - Re: Děsy na cestách 2886625
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Neblázni. To by už i na červenou mohli ti rychlejší honem přefrčet, protože to umí. Nemůžeš v tom dělat rozdíly. Zákon musí být jasný a jednoznačný. Ten před tebou, ani za tebou neví, na jakou rychlost mᚠpovolení a tak by jste se vy závodníci sešli a smetli všechno ze silnice, protože na to máte lejstro.
Jasně, nejsou všude omezení rychlosti nastavený ideálně, ale dělá se to podle místních zkušeností a jsou přece místa, kdy si dovolí i v obci dát místo padesátky osmdesátku a nehody tam nejsou. Nejezdíš pořád místama, který znᚠa víš, co si můžeš dovolit. Podle tvých znalostí a zkušeností ze závodění přelítneš bezpečně úsek s padesátkou a klidně tam můžeš potkat průvod z důchoďáku svázaný provázkem, aby se stařečci cestou nepostráceli. Prostě jezdit podle předpisů by měli všichni a měli by jsme klid. Zákony se v jiných zemích ctí a ne pomlouvají a obcházejí. Na to jsme experti vycvičený z minulosti. Před revolucí bylo ctí každýho slušnýho občana, když zákon porušoval. A teď to máme v krvi a ještě dlouho potrvá, než nám to z ní vyprchá. A nebo přijde doba, kdy to bude zase IN a budeme se chlubit, jak jsme vyjebali se zákonama třeba z koránu.

14.11.2015 13:24 - Re: Děsy na cestách 2886629
vemda
Město: Třebíč, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 113
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Já jsem přesvědčen, že je málo ohleduplnosti na silnici. Já si jedu svým tempem co dovoluje zákon, držím se pravé strany vozovky a ten co pospíchá má možnost mě předjet. Dálnice to je jiná. Tam pravý pruh je nepoužitelný, v levém při 150 zavazíš. Tak když vidím jak se na mě zezadu někdo řítí, uhnu do skulinky v pravém pruhu a pak se zase vrátím do levého pruhu. Nejhorší je když kamion předjíždí o 5km rychleji druhého,tak je kolona okamžitě. Je jasný, že kamioňáci nemaj lehký chleba, je to dáno lidmi a národností. Stačí být vzájemně ohleduplní a cestování by bylo omoc příjemné. Holt jsme v českých zemích a musíme mít oči i vzadu, předvídat nepředvídatelné. A naše složka pomáhat a chránit působí jen na nesmyslných mýstech kde tutově vybere na prémie a chaos na silnici je absolutně nezajímá. Neslyšel jsem že by pokutovali někoho za nesprávný způsob jízdy, nebo za nedodržení bezpečné vzdálenosti, atd. Chce to začít u každého znás být ohleduplný k druhým a děsy na cestách zmizí.

14.11.2015 14:34 - Re: Děsy na cestách 2886664
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No nevím jak kde ctí zákon a dodržují,ale třeba němci a rakušáci - v obou zemích mne udivují že ještě mají řidičáky - tam snad kamiony mají lepší morálku,ale to co se tam děje mne občas nutí se podívat do zrcátka páč si nejsem jistý jestli jsem se nezařadil mezi dědu s kloboukem(pravda jezdím tam často a dost stejné trasy kde vím že bývají a měří a kde si mohu dovolit jet víc a když jedu třeba 160Km/h - přelítne přeze mne 1/3 aut minimálně 200Km/h?? (němci mají skoro 1/2 dálnic omezenou rychlost,rakušáci mají maximálku danou + místy sníženou) a co si tam dovolí si nedovolím ani tam ani doma. - jen co jim funguje je zip a uvolnění napojivacích pruhů. (jezdím často do Freilasingu a tam najet na rychlostní komunikaci kde je omezená rychlost na 70Km/h je problém i pro biturbo - tam jezdí všici tak 120-140 a je to v oblouku = nic nejede - vjedu tam a pod plným s biturbem mám kolikrát auto na prdeli a má to problém dobrzdit : pokud to nedobrzdí odneseš to ty - znám něoklik případů z toho místa)

14.11.2015 16:36 - Re: Děsy na cestách 2886749
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Němci se chovají slušně pořád. Kdo v Německu dělá bordel je ta naplavenina Turků,Arabu,Poláků a dalších špín. To že jede v Německém autě málo kdy znamená že je to čistokrevný Němec. To stejné je i v Rakousku. Aspoň tam nevídᚠzdrogované šiltovkáře tak jako u nás. Dokud tyto lidi nebudou zavírat za katr tak bude čím dál víc smrtelných nehod.

14.11.2015 16:39 - Re: Děsy na cestách 2886751
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Tak jak u nás po holešově začal jezdit nejaky kok*tek v cervené A3. To bylo pořád kilo a víc po městě, noční nahánění po městě a další prasárny. Doufal jsem že i na něj si najdou policajti čas. A ono ejhle, předvčírem tady sundal rodinu protože jel jak pi*a a vyletěl do protisměru. Škoda, že mu to kolo co měl skoro v kabině nezlomilo obě nohy. Nikomu nic nepřeju ale co je moc to je moc.

14.11.2015 16:43 - Re: Děsy na cestách 2886752
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
od toho su predpisi, mas tam ist 90 ... takze ked tam pojdem 105, nemam co zavadzat, kazdy kto povie ze zavadzam by mal vratit vodicak

Mno na jednu stranu peo más pravdu ale na druhou stranu ty nemůžeš vědět proč ten člověk co jede rychle pospíchá. Do porodnice, do nemocnice, hoří mu barák a další věci. 90% samozřejmě spěchá jen do hrobu ale i tento případ se může stát a nikdo by neměl zavazet v levem i když jede třeba 130km/h

14.11.2015 18:24 - Re: Děsy na cestách 2886787
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to mi chces povedat ze ich pospicha 80% do nemocnice? tu ide o princip,
taky co bude letet do nemocnice na 90% bude mat zapate vystrazky a blikat uz zdaleka

14.11.2015 18:35 - Re: Děsy na cestách 2886788
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Souhlas s Jumepem.. Kdyby tě předjel ten jeden, co spěchá do porodnice nebo kamkoliv, tak tě to nezajímá.. Ale když jedeš kolem stovky na okresce a 60 v obci a jsi fakt brzda provozu, chtě nechtě to pociuješ, že zavazíš..
Jinak moje zkušenosti z Německa jsou jen a jen pozitivní.. Např. ta dálnice - ikdyž jedou třeba 200, pořád využívaj pruhy podle potřeby.. Navíc při napojování uhýbají, pokud jedou v prostředním a vy v pravym hodíte blinkr, tak on (pokud může) uhne do levýho a mohl bych pokračovat dál.. Jsou mezi nima samozřejmě taky blbci, ale celkově jsou ohleduplnější a normálnější než tomu je u nás..

14.11.2015 18:53 - Re: Děsy na cestách 2886794
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Některé argumenty jsou fakt vtipné
To mi připomíná jak nějaké hlasy z Moravy chtěli aby měli nějakou toleranci na alkohol. Že jako každý má vinný sklípek a že v tom umí chodit.
Na to byla reakce v Reflexu, že jako fajn,ale v Praze zase budeme tolerovat koks...
Je to o lidech a to poslední co bych chtěl je trefit někde dítě...
Ale když je sucho, krásně vidět a výjimečně prázdná dálnice, tak klidně těch 180 pojedu ale musím pořád vidět daleko do předu.
Spíš bych chtěl aby policie šla tvrdě do těch tragických brzdičů provozu...

14.11.2015 19:03 - Re: Děsy na cestách 2886798
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
No tak, při řízení auta nebo jízdě na kole nesmíš mít v krvi žádný alkohol.
Pilot letadla může mít v krvi 0,4 promile.


14.11.2015 19:04 - Re: Děsy na cestách 2886799
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
SOuhlas s Jumepem.. Kdyby tě předjel ten jeden, co spěchá do porodnice nebo kamkoliv, tak tě to nezajímá.. Ale když jedeš kolem stovky a jsi fakt brzda provozu, chtě nechtě to pociuješ, že zavazíš..
Jinak moje zkušenosti z Německa jsou jen a jen pozitivní.. Např. ta dálnice - jede auto třeba 170 a když ho dojíždí rychlejší, uhne do PRAVÝHO, ne do prostředního, a jede klidně tam.. Navíc při napojování uhýbají, a mohl bych pokračovat dál.. Jsou mezi nima samozřejmě taky blbci, ale celkově jsou ohleduplnější a normálnější než tomu je u nás..


To mᚠpravdu že jim funguje uvolnění napojovacího pruhu,s uhýbáním je to horší- 50% jsou ti co si myslí že mají nejlepší auto a nejrychlejší a že nemá kdo je předjíždět - ti co jedou rychle neblikají,netroubí a v klidu si počkají - no když jedeš po okreskách a on jede jak posranej(pod limitem rychlosti) tam kde by se dal předjet zrychlí a kde nejde předjíždět zpomalí?? (a když mᚠzasebou plato s autem a on tě zpomalí v nevhodnou dobu, drží tě takto třeba 10Km?), nebo v létě ty tlupy mladejch smradů kteří naskáčou do aut u hospody zapnou muziku že jsou slyšet dva Km daleko,spálej gumy a vyrazej do světa zábavy dál? Jezdil jste někdo třeba po Mnichově,nebo Salsburgu ve dvě v noci? to bejvá občas itálie když se přesouvá parta 5.-7. aut s mladejma? Mám v těchto končinách naježděno za těch 20-25 let hodně Km (možná 100000) a přesuny mezi městy převážně v noci.A policajti? nejsou to lovci a zlatokopové jako u nás - něco provedeš- pohrozej,zkontrolujou výmečně pokutujou (poku tedy neudělᚠextra něco) . nečíhají za bukem aby z tebe vyrazili prachy , ale když nemá cenu smlouvat.

14.11.2015 19:41 - Re: Děsy na cestách 2886809
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
.... Některé argumenty jsou fakt vtipné
Spíš bych chtěl aby policie šla tvrdě do těch tragických brzdičů provozu ...

V některých případech je střílet hned na místě.
Čerstvá zkušenost z Jižní spojky - čtvrtek 8:00 hod. téměř plné všechny tři pruhy - rychlost asi 70-80.
Najednou plná brzda a STOP.
DŮVOD
Pravý odbočovací pruh plný aut, která vyjížděla z okruhu ven, za třetí auto se snažil vecpat majitel BMW X5 se značkou 2AXxx (takže žádný venkovan).
Tím zastavil první jízdní pruh v přímém směru.
Několik spěchajících se snažilo přejet z prvního pruhu do druhého jízdního pruhu a zastavilo ho taky.
Tím donutilo několik spěchajících ve druhém pruhu přejet do třetího a zastavit ho taky.
V tu chvíli se zastavily všechny tři jízdní pruhy a čtvrtý odbočovací, odhadem tak 50 aut brzdilo z rychlosti 80 kvůli jednomu, který asi spěchal do nemocnice nebo měl dlouhou praxi v řízení.
Jedno je jistý, měl silné rychlé auto, dostatek arogance, silnou peněženku nebo zlatou kartu, větší díru do ),( nebo byl jenom blbej.

14.11.2015 20:00 - Re: Děsy na cestách 2886844
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Tohle je chyták. Správný jsou všechny možnosti.
Ale ta poslední je s hvězdíčkou.

14.11.2015 21:40 - Re: Děsy na cestách 2886858
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2405

U??vate? Poslat soukromou zprávu
No,koukám,že se to tu pěkně rozjelo
Trošku ta videa teda okomentuju...
To BMW přes dvojitou plnou: Blbík v kšiltovce,který bydlí u rodičů a za první vydělaný prachy si koupil dvoulitrovou stodvacetikilowatovou nasypanou káru,kterou musí všem ukázat,jak mu to jede. Evidentně to chtěl dokazovat tomu černýmu Supovi a když se mu to nepovedlo ve dvouproudu do kopce,tak mu to musel ukázat z kopce
Ta bílá Ochcáfka přes dvojitou plnou: ve stejném dvouproudu,jako v předchozím videu,když jsem do něj najel a začal normálním stylem a rychlostí předjíždět,tak se na mě nalepil a blikal,jako že mu překážím. Tak jsem trošku přidal,aby mi neskočil do kufru a on zřejmě nerozdýchal,že mu ujel blbej Citroen,tak mi to musel taky z kopce hrozně ukázat. No a na to navazuje třetí video,kde předjíždí přes tu plnou už v Kamenici... Myslím,že se chtěl honit,ale já se nehoním(minimálně ne ve městě)... Navíc tam,kde předjížděl docela často projíždí Passat. Cca rok zpět tam posunuli ceduli obce z toho dolíku až na kopec a pomocníci s ochráncema si tam udělali lovnou zónu.
No a na tý dvojitý plný:kdysi jsem jel domu z práce kolona... Když jsem dojel k důvodu kolony,tak mě zamrazilo-v příkopu ležel na zádech na zmršenej MANN,se kterým jsem v předminulém zaměstnání jezdil a v uprostřed silnice stál Renault Espace,kterej byl z jedný strany po b-sloupek sežranej. Volal jsem tedy bývalému šéfovi,který tou dobou tím autem jezdil,zda je v pořádku... On naštěstí byl,ale v Renaultu dva mrtví... Ten dement s tím renckem totiž předjížděl směrem do kopce a dva pruhy mu byly málo,tak přejel do třetího a asi mu nedošlo,že ten je směrem dolu a najednou se proti němu ze zatáčky vykutálel ten MANN... Bývalý šéf do auta od té doby nesedl...

14.11.2015 23:15 - Re: Děsy na cestách 2886910
Honzaho
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 1.6 16V THP 158k TourerPočet příspěvků: 150
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Němci se chovají slušně pořád. Kdo v Německu dělá bordel je ta naplavenina Turků,Arabu,Poláků a dalších špín. To že jede v Německém autě málo kdy znamená že je to čistokrevný Němec. .....
Mohu posloužit hororovou situací z Chorvatska. Vyjížděl jsem z parkoviště ve vesnici v nepřehledném místě blízko horizontu - ve vesnici přikázaná 40cítka - mohl jsem jet snad už 30, když se přes horizont zezadu přiřítil Mercedes s německou SPZ a přesto, že mu několik vteřin kňučely brzdy stačil mne asi čtyřicetikilometrovou rychlostí předjet zprava a vyvrátit mi pravé zrcátko (doteď se divím, že se do toho místa vešel). Pointa spočívá v tom, že se z řidiče vyklubal Voloďa a korunu tomu dala jeho Nataša, která mně vynadala, že ohrožuju jejich malé děti, které vezli. Tož tak ...

|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator