Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
Hanz 397
14.11.2015 21:40 - Re: Děsy na cestách
U??vate?
No,koukám,že se to tu pěkně rozjelo
Trošku ta videa teda okomentuju...
To BMW přes dvojitou plnou: Blbík v kšiltovce,který bydlí u rodičů a za první vydělaný prachy si koupil dvoulitrovou stodvacetikilowatovou nasypanou káru,kterou musí všem ukázat,jak mu to jede. Evidentně to chtěl dokazovat tomu černýmu Supovi a když se mu to nepovedlo ve dvouproudu do kopce,tak mu to musel ukázat z kopce
Ta bílá Ochcáfka přes dvojitou plnou: ve stejném dvouproudu,jako v předchozím videu,když jsem do něj najel a začal normálním stylem a rychlostí předjíždět,tak se na mě nalepil a blikal,jako že mu překážím. Tak jsem trošku přidal,aby mi neskočil do kufru a on zřejmě nerozdýchal,že mu ujel blbej Citroen,tak mi to musel taky z kopce hrozně ukázat. No a na to navazuje třetí video,kde předjíždí přes tu plnou už v Kamenici... Myslím,že se chtěl honit,ale já se nehoním(minimálně ne ve městě)... Navíc tam,kde předjížděl docela často projíždí Passat. Cca rok zpět tam posunuli ceduli obce z toho dolíku až na kopec a pomocníci s ochráncema si tam udělali lovnou zónu.
No a na tý dvojitý plný:kdysi jsem jel domu z práce kolona... Když jsem dojel k důvodu kolony,tak mě zamrazilo-v příkopu ležel na zádech na zmršenej MANN,se kterým jsem v předminulém zaměstnání jezdil a v uprostřed silnice stál Renault Espace,kterej byl z jedný strany po b-sloupek sežranej. Volal jsem tedy bývalému šéfovi,který tou dobou tím autem jezdil,zda je v pořádku... On naštěstí byl,ale v Renaultu dva mrtví... Ten dement s tím renckem totiž předjížděl směrem do kopce a dva pruhy mu byly málo,tak přejel do třetího a asi mu nedošlo,že ten je směrem dolu a najednou se proti němu ze zatáčky vykutálel ten MANN... Bývalý šéf do auta od té doby nesedl...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator