Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
jruze
14.11.2015 14:34 - Re: Děsy na cestách
U??vate?
No nevím jak kde ctí zákon a dodržují,ale třeba němci a rakušáci - v obou zemích mne udivují že ještě mají řidičáky - tam snad kamiony mají lepší morálku,ale to co se tam děje mne občas nutí se podívat do zrcátka páč si nejsem jistý jestli jsem se nezařadil mezi dědu s kloboukem(pravda jezdím tam často a dost stejné trasy kde vím že bývají a měří a kde si mohu dovolit jet víc a když jedu třeba 160Km/h - přelítne přeze mne 1/3 aut minimálně 200Km/h?? (němci mají skoro 1/2 dálnic omezenou rychlost,rakušáci mají maximálku danou + místy sníženou) a co si tam dovolí si nedovolím ani tam ani doma. - jen co jim funguje je zip a uvolnění napojivacích pruhů. (jezdím často do Freilasingu a tam najet na rychlostní komunikaci kde je omezená rychlost na 70Km/h je problém i pro biturbo - tam jezdí všici tak 120-140 a je to v oblouku = nic nejede - vjedu tam a pod plným s biturbem mám kolikrát auto na prdeli a má to problém dobrzdit : pokud to nedobrzdí odneseš to ty - znám něoklik případů z toho místa)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator