Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
vemda
14.11.2015 13:24 - Re: Děsy na cestách
Za?iato?n?k
Já jsem přesvědčen, že je málo ohleduplnosti na silnici. Já si jedu svým tempem co dovoluje zákon, držím se pravé strany vozovky a ten co pospíchá má možnost mě předjet. Dálnice to je jiná. Tam pravý pruh je nepoužitelný, v levém při 150 zavazíš. Tak když vidím jak se na mě zezadu někdo řítí, uhnu do skulinky v pravém pruhu a pak se zase vrátím do levého pruhu. Nejhorší je když kamion předjíždí o 5km rychleji druhého,tak je kolona okamžitě. Je jasný, že kamioňáci nemaj lehký chleba, je to dáno lidmi a národností. Stačí být vzájemně ohleduplní a cestování by bylo omoc příjemné. Holt jsme v českých zemích a musíme mít oči i vzadu, předvídat nepředvídatelné. A naše složka pomáhat a chránit působí jen na nesmyslných mýstech kde tutově vybere na prémie a chaos na silnici je absolutně nezajímá. Neslyšel jsem že by pokutovali někoho za nesprávný způsob jízdy, nebo za nedodržení bezpečné vzdálenosti, atd. Chce to začít u každého znás být ohleduplný k druhým a děsy na cestách zmizí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator