Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Děsy na cestách
|< < 1 ... 12 13 14 15
03.03.2017 17:16 - Re: Děsy na cestách 3046064
krocan
Město: Fryčovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 216
U??vate? Poslat soukromou zprávu
To bys chtěl a jede polem?

03.03.2017 17:41 - Re: Děsy na cestách 3046082
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Třikrát si to čtu a říkám si co ten Krocan bláznivý myslí?
A na čtvrtý pokus mi to došlo,můj dlouholetý problém práva/ levá
Říkám vpravo,myslím vlevo

03.03.2017 18:14 - Re: Děsy na cestách 3046095
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Třikrát si to čtu a říkám si co ten Krocan bláznivý myslí?
A na čtvrtý pokus mi to došlo,můj dlouholetý problém práva/ levá
Říkám vpravo,myslím vlevo


Já bej tebou stál bych si za svím s tím že si myslel pohled na jeho kabinu - prostě zepředu na něj.

03.03.2017 20:17 - Re: Děsy na cestách 3046135
krocan
Město: Fryčovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 216
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hlavně, že tak nejezdíš na cestách, to by byly děsy. Jardo, Jardo ty jsi urputný

03.03.2017 20:38 - Re: Děsy na cestách 3046143
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Když ono to pokutování za pomalou jízdu moc nejde uplatnit v praxi. Nedávno mi to vysvětloval policajt, kterej mě musel sejmout za rychlost v obci při předjíždění pomalý dodávky. Naměřil mi 65km/h a docela jsme si na to téma pokecali. Já argumentoval, že jedu za tou dodávkou už 10km - mimo obec 60 a v obci 40, i když nebylo proč se tak loudat. Bohužel, místo na předjetí bylo až tam, kde stáli s radarem. Ptal jsem se, proč nepokutovali tu jeho zbytečně pomalou jízdu? Odpověděl, že každý má právo jet tak, jak cítí, že je to bezpečný. Třeba měl křehký náklad, nebo vysoký a nechtěl ho převrátit, prostě jakákoliv výmluva je v pořádku a nikdo neřekne, že jede jak s hnojem, jen aby nasral bližního svého. To pravidelně dělaj autobusáci na místních linkách. Baví se tím, že za sebe rovnaj kolony. Ze zastávky vyjede s blinkrem a s radostí tím odřízne poslední auto v koloně. Pak ho za sebou vláčí 5km k další zastávce 30ti kilometrovou rychlostí. On má přece jízdní řád a nemůže na zastávce postát o půl minuty dýl, kdyby jel mezi zastávkama jako člověk a ne jako slimák. Nudí se za volantem a tohle je tak super kratochvíle, že si to nemůžou odpustit. Tihle prudiči šlápnou na plyn, až když opustí poslední zastávku před konečnou. To pak jedou i přes obec 80, aby byli dřív na kafi.
Vypadá to, že u nás normální řidiči ani nejsou. Jsou tu jen šílenci, vybržďovači, klobouci, prudiči, blondýny a Poláci.

03.03.2017 20:56 - Re: Děsy na cestách 3046153
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Když ono to pokutování za pomalou jízdu moc nejde uplatnit v praxi. Nedávno mi to vysvětloval policajt, kterej mě musel sejmout za rychlost v obci při předjíždění pomalý dodávky. Naměřil mi 65km/h a docela jsme si na to téma pokecali.


Popisuješ ale jinou věc - to co by se dalo pokutovat je hlavně dálnice silnice 1. třídy a jízda hlavně kamiónů v rychlém pruhu v podstatě stejnou rychlostí i třeba 1. Km než se mu povede se zařadit 18m dlouhý jiný kamion(sice chápu že spomalení pro něj znamená podřadit a snížit rychlost kterou špatně zvedne) - ve spoustě zemí vůbec do rychlého,nejrychlejšího vůbec nesmí. (tady si to užívají to co jinde nesmí)

03.03.2017 21:59 - Re: Děsy na cestách 3046179
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Přesně, řeč je o dálnici . Bojíš se ? Tak tam nelez! ( Ne Mikro ale loudo )

03.03.2017 21:59 - Re: Děsy na cestách 3046180
Juras555
Město: Bučovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 3.0 V6 HDi TourerPočet příspěvků: 166

99 Poslat soukromou zprávu
No i u nás platí, že kamiony nesmí do třetího pruhu, k jízdě a předjíždění může užít jen dvou pryvých jízdních pruhů. Pokud jede ve třetím nebo čtrtým pruhu tak už porušuje zákon o provozu. Co se týká toho dlouhýho blokování pomalým předjížděním, podívejte se vždycky na reg. značku, v 90% to sou cizinci z nichž převládají poláci a slováci, kteří si to užívají, protože u nich je zákaz předjíždění na dálnici.

03.03.2017 23:13 - Re: Děsy na cestách 3046190
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Dnešní cesta z práce domů...
Vylezlo žblunce a některým se zase nahrnula krev z mozku do jiných partií. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
Půl 4. odpoledne,vyjedu z práce na Ústeckou a už popojíždím v tý zasraný,skoro půlhodinový koloně. Přede mnou pomocníci s ochráncema. Když jsme byli cca v půlce cesty k semaforu,kousek před odbočkou na Dělnickou,koukám v zrcátku modrý majáky. Sanitka. No a protože jsem uvědomělý řidič,nechávám si pro tenhle případ před sebou v koloně místo a i tak stojím víc u kraje,tak uhnu ještě kousek. To samé cajti přede mnou. Sanitka to okolo docela provalí,no a když je u té odbočky na Dělnickou,tak se před ní z ničeho nic objeví čumák Golfa. Neomylně ho trefuje. No,naštěstí jen lehce škrtá. Ten idiot chtěl odbočit a ani nekouk do zrcadel.
Popojíždím dál. Projedu semafor,docukám ke kruháku u Tesca, najedu na nový most,nasadím tachometrových 80km a protože nechci sjíždět ke Kauflandu,najedu do levýho. Pravej je plnej nákupuchtivých a stojí... Najednou okolo mě zprava první letošní...motorkář. Málem jsem se pos...al,jak jsem se lekl. Nejel rychle,ale letěl nízko...
Na konci mostu sjedu na Kamenickou. Připojovací pruh tam absolutně nemá význam. Stejně tam 90% "řidičů" zastaví,aby mohli dát přednost někomu,kdo je ještě na kruháku u Kokosu... Dneska tam byli dva zastavovači.
Konečně jedu po Kamenický svých 55 (dost často tam měřej), zastavovači už jsou dávno v prachu. Asi museli dohnat to zastavení. Blížím se z zastávce MHD. V ní stojí ten velkej,třínápravovej Mercedes... Koukám,na blinkr. Nebliká. Nevím,jak jinde,ale v DC asi autobusy MHD nemají zrcátka-blikne a jede,v tom lepším případě. Už jsem cca v půlce busu,říkám si,jak mi to krásně vyšlo,že se za ním nepotáhnu k další zastavce,když v tom se on rozhodne jet. Dá mi to najevo tím oranžovým světlem až po tom,co se mu hne předek tak o cca metr a půl do silnice. No a jako bonus ze shora proti polskej kamion. Ještě,že má C5 opravdu hlučnej klaxon... Ale bylo to natěsno.
Konečně cedule konec Děčína. Kouknu do zrcátka. Za mnou nalepená bílá trojková Ochcáfka... Přesně na ceduli jsem přidal a Ochcáfka se zmenšila. 90km/h... "O" nikde... Dojel jsem do Ludvíkovic. 50km/h. Taky tu často měřej. Cca v polovině vesnice zase zrcátko plné bílé Ochcáfky. U cedule konec Ludvíkovic se opakuje situace od cedule konec Děčína. Jedu si svých 90, blížím se k dvouproudu do Ludvíkovickýho kopce a vidím,jak se zvolna zase přibližuje ta bílá sv..ně. Najedu do pravého a držím svých 90. Zhruba v půlce kopce mě dojela. Já pořád svých 90. Do cca tři čtvrtě kopce jel vedle mě asi tak 95. tak jsem opravdu lehce zvolnil. Říkal jsem si,že mít toho blba před sebou bude bezpečnější... Předjel mě. Tak jsem zase pomalu začal zrychlovat,až jsem měl na horizontu kolem kilka. Přejedu horizont. Je na něm benzínka. A od ní,směrem z kopce do Huntířova připojovací pruh... Na něm..... stříbrná,tentokrát jedničková Ochcáfka. Přemýšlím,jestli zůstane stát a počká,až projedu,nebo jestli mi to tam pustí. Byl jsem dost daleko na to,aby přede mnou svižnějš vyjel a já bych nemusel ani přibrzdit. Každopádně noha z plynu... No a ten trotl se rozhodl,že pojede,ale tak,aby mu nestoupla ta úžasná spotřeba,kterou mají fšechny Okty,voe...
Jal jsem se teda brzdit a dostal jsem se lehce pod 60km/h. Protože je tam dvojitá plná... Tak jsem zablikal,abych mu jako dal vědět,že se mi to moc nelíbilo a že teda už by jako mohl jet. No a na to on mi z okénka,ve kterém mají řidiči Ochcávek většinou loket,ukázal,že jsem jednička... A pořád si jel svých 60. Jsem kliďas,ale tohle už mě trošku nadzvedlo. Tak jsem svou nevoli dal najevo klaxonem (miluju ho). Ale on pokračoval v neverbálním rozhovoru se mnou.... Prudce sešlápnutým brzdovým pedálem. KOKOT. Kdybych jel,jako před tím ten idiot z té bílé,tak jsme mohli ztvořit Škodu C5, nebo Citroen Octavia,ale snažím se nejezdit,jako idiot... Dojeli jsme do Huntířova(cca 500 metrů od místa incidentu) a ten dement odbočil...
No a pak už jsem dojel zbylých 10 km domů v pohodě... Ale na jeden den na můj vkus docela dost adrenalinových zážitků...

04.03.2017 09:57 - Re: Děsy na cestách 3046282
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Pěkná slohovka na téma páteční cesta domů.
Mᚠještě tu kameru? To by tě osvobodili ne ?
Jako kdyby s stvořil tu Škodu C5
Škoda že v takových případech nelze komunikovat jiným způsobem než těmi vztyčenými prsty.
Jako že by se ten kokot nějak dozvěděl: vole měl si dost času tam jet a JET a nebo jsi mohl pět vteřin počkat a pak si tlačit tu káru s hnojem...

04.03.2017 10:42 - Re: Děsy na cestách 3046285
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Kameru právě už 14 dní nemám...
Je na reklamaci. Kdybych měl,už by záznam měla policie...

20.03.2017 10:15 - Re: Děsy na cestách 3051783
Renegade01
Město: Nitra, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 135

99 Poslat soukromou zprávu
.link.
Jedna C5

20.06.2017 18:58 - Re: Děsy na cestách 3076619
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 970

VIP Poslat soukromou zprávu
Jsem se dneska uplne vydesil 😂 Za chvili s takovou bude pul 🍉

Přílohy:
IMG_2799.JPG ( 2071187b ) -

01.09.2020 21:41 - Re: Děsy na cestách 3282371
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
V pátek když jsem jel z práce, zastavil jsem u baráku, první auto za mnou zastavilo a další nás v plné rychlosti zezadu smetlo, dnes u mě byl pán z pojišovny a podal žádost na totálku, v pondělí si mám zavolat do Brna a snad budu vědět, jak jsem dopadl, pak uvidím co dál.

01.09.2020 22:48 - Re: Děsy na cestách 3282384
Bobr53
Město: Bystřice pod Hostýnem, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW)Počet příspěvků: 140

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Zdendo Ty jaksi ty nepříjemnosti přitahuješ... čímpak teď budeš jezdit na šichtu? Asi elektrobicykl, to bude ono...

02.09.2020 09:10 - Re: Děsy na cestách 3282401
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2404

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Bobr53 napsal(a):
Zdendo Ty jaksi ty nepříjemnosti přitahuješ... čímpak teď budeš jezdit na šichtu? Asi elektrobicykl, to bude ono...

Já bych Zdendu do provozu už vůbec nepouštěl... 🤣🤣 Ani, jako spolujezdce... 😉On za to sice nikdy nemůže, ale může se stát, že ten průser přitáhne na někoho jiného...

02.09.2020 11:37 - Re: Děsy na cestách 3282410
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Ale tentokrát jsi aspoň v novinách :
.link.

06.09.2020 18:44 - Re: Děsy na cestách 3282796
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak protože cena oprav by přesáhla 170 tisíc, totálka potvrzena, zítra bych se měl dovědět, jak se pojišovna pochlapí.
Ale můžu být rád, že jsem měl dobře nastavenou opěrku hlavy, kdyby ne, nevím jak bych dopadl, v den nehody všechno dobrý, ale od druhého dne bolest hlavy, krční páteře a ramene, ale už to pomalu odeznívá, pomalu se začnu rozhlížet po náhradě, opravovat to nebudu, možná sem dám číslo účtu, aby mi Bobr s Hanzem za ty keci jako odškodnění něco přispěly .

07.09.2020 15:43 - Re: Děsy na cestách 3282890
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ako totalku si z toho nezabudni zobrat regulator a mozno piestnice

|< < 1 ... 12 13 14 15


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator