Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
Mikra
03.03.2017 20:38 - Re: Děsy na cestách
99
Když ono to pokutování za pomalou jízdu moc nejde uplatnit v praxi. Nedávno mi to vysvětloval policajt, kterej mě musel sejmout za rychlost v obci při předjíždění pomalý dodávky. Naměřil mi 65km/h a docela jsme si na to téma pokecali. Já argumentoval, že jedu za tou dodávkou už 10km - mimo obec 60 a v obci 40, i když nebylo proč se tak loudat. Bohužel, místo na předjetí bylo až tam, kde stáli s radarem. Ptal jsem se, proč nepokutovali tu jeho zbytečně pomalou jízdu? Odpověděl, že každý má právo jet tak, jak cítí, že je to bezpečný. Třeba měl křehký náklad, nebo vysoký a nechtěl ho převrátit, prostě jakákoliv výmluva je v pořádku a nikdo neřekne, že jede jak s hnojem, jen aby nasral bližního svého. To pravidelně dělaj autobusáci na místních linkách. Baví se tím, že za sebe rovnaj kolony. Ze zastávky vyjede s blinkrem a s radostí tím odřízne poslední auto v koloně. Pak ho za sebou vláčí 5km k další zastávce 30ti kilometrovou rychlostí. On má přece jízdní řád a nemůže na zastávce postát o půl minuty dýl, kdyby jel mezi zastávkama jako člověk a ne jako slimák. Nudí se za volantem a tohle je tak super kratochvíle, že si to nemůžou odpustit. Tihle prudiči šlápnou na plyn, až když opustí poslední zastávku před konečnou. To pak jedou i přes obec 80, aby byli dřív na kafi.
Vypadá to, že u nás normální řidiči ani nejsou. Jsou tu jen šílenci, vybržďovači, klobouci, prudiči, blondýny a Poláci.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator