Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Děsy na cestách
|< < 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 > >|
15.11.2015 14:43 - Re: Děsy na cestách 2887029
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Všechno je to tou uspěchanou dobou. každej chce být u koryta první a všem pořád něco utíká. Lidi vzpamatujte se !!!

15.11.2015 15:12 - Re: Děsy na cestách 2887041
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Všechno je to tou uspěchanou dobou. každej chce být u koryta první a všem pořád něco utíká. Lidi vzpamatujte se !!!


Od té doby co jsem utrhl oj u plata a zlikvidoval CX(příčina byla sice jinde ale) a nebo s obytňákem potkal na okresce ve 130Km/h kamión (myslím že pod 100Km/h nejel)už jezdím s dobrým vlekem do 110 a špatným do 90Km/h . Vím sice co si mohu dovolit,ale příjemné to nebylo - ten kamión se bál na krajnici(vylétl ze zatáčky po prostředku a jen tak tak se srovnal do svého pruhu) - já na krajnici musel -mezi vlekem a ním nebylo víc jak 20cm a mezi stromy u krajnice také (já neměl kam -on ano) - fakt jsem se lekl (ono v podstatě bylo jedno ohledně míjení kolik jedu, ale v případě že bych se nevešel to jedno asi nebylo)

15.11.2015 19:21 - Re: Děsy na cestách 2887093
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2405

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Všechno je to tou uspěchanou dobou. každej chce být u koryta první a všem pořád něco utíká. Lidi vzpamatujte se !!!

Amen...

A teď trošku jiné téma,které však patří do děsů... Máme tu podzim,pozdě se rozednívá,brzo je tma a dost často bývá na silnici mlha. Proto bych vás všechny,stejně,jako minulý rok,chtěl poprosit: Používejte mlhovky,hlavně ty zadní s rozmyslem a ne bezhlavě stylem: je mlhá,tak jí zapnu. Pokud jedu v koloně poslední,nebo jsem na silnici sám, je to v pořádku,ale pokud mám na zadku auto a mlha není taková,že bych ho v bezpečné vzdálenosti neviděl,tak jí zhasnu... Je totiž jen málo nepříjemnějších věcí,než být permanentně několik kilometrů,ještě třeba jako bonus v dešti,oslňovanej zadníma mlhovkama přede mnou jedoucího auta...

15.11.2015 19:59 - Re: Děsy na cestách 2887108
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Taky Amen

15.11.2015 20:24 - Re: Děsy na cestách 2887126
BlueSeven
Město: Černovice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW ExclusivePočet příspěvků: 613

99 Poslat soukromou zprávu
Ale oni jsou nepoučitelní, u nás jich tu takhle jezdí spoustu i když není mlha. A když je probliknes dálkou, tak nereagují a poté, když je predjedeš, tak ti schválně rozsvítí dálkové, na oplátku, že si je problikl

15.11.2015 20:42 - Re: Děsy na cestách 2887140
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2405

U??vate? Poslat soukromou zprávu
BlueSeven napsal(a):
Ale oni jsou nepoučitelní, u nás jich tu takhle jezdí spoustu i když není mlha. A když je probliknes dálkou, tak nereagují a poté, když je predjedeš, tak ti schválně rozsvítí dálkové, na oplátku, že si je problikl

Když vím,že je budu moct během chvilky předjet,tak to neřeším a na krátkou chvilku mu je po předjetí pustím,aby věděl,že svítí a není to příjemný,když vím,že ho nepředjedu,tak párkrát bliknu halogenovou dálkou a většinou to pochopí. No a když nepochopí,tak jim na chvíli pustím dálku i s xenonama a to většinou zabere. Ale to dělám nerad-přeci jen je to šleha...

15.11.2015 21:58 - Re: Děsy na cestách 2887181
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ono s těmi zadními mlhovkami je to složitý, většina lidí je umí používat, ale zapomínají vypnout, další problém začíná, když je mlha v kratších vzdálenostech, aby je po každém 1km vypínal a znovu zapínal je také nesmysl, také mám dost velké zkušenosti kdy mne oslňují ale co je horší, že není vidět kdy brzdí, v těch mlhovkách to absolutně není vidět, před týdnem jsme to zrovna řešili při školení řidičů, kdy je používat a kdy ne, vyhláška hovoří jasně, bylo nám nakonec po různých příkladech řečeno, že je lepší je používat třeba i za mírně silnějšího deště, ohledně bít viděn, ohledně délky brzdné dráhy před překážkou. Raději se nechám oslňovat zadními mlhovky, dá se to vydržet, než vidět na poslední chvíli a nedobrzdit to, je to dvojsečná zbraň a vyhláška nehovoří jasně, na kolik metrů mám vidět do předu, abych rozsvítil zadní mlhovky, vždycky s přednášejícím zahájíme podobné diskuze a úplně k přesnému vyložení vyhlášky nedojdeme, proto jsem psal, že je to složité.

15.11.2015 22:03 - Re: Děsy na cestách 2887191
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravej rozum mi sám napoví, že toho před sebou sotva vidím už na pár metrech a tak si to rozsvítím. Když ho ale vidím už kilometr před sebou, jak svítí mlhovkou, tak mám jistotu, že on zdravej rozum nemá.

15.11.2015 22:05 - Re: Děsy na cestách 2887192
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Já jen dodám, že některá auta, aby mohly svítit přední mlhovky, musejí mít zaplý zadní.. Takže on to v mlze vypne kvůli autu za sebou, aby neoslňoval, ale tim pádem přijde o přední mlhovky a sám uvidí prdlajz..

15.11.2015 22:10 - Re: Děsy na cestách 2887198
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
No a my, co dobře vidíme i bez mlhovek, ale nechceme dostat afku ze zadu, tak si musíme svítit do předu zbytečně, jen aby jsme si mohli rozsvítit i vzadu. No není to na palici?

15.11.2015 22:36 - Re: Děsy na cestách 2887220
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tady uvedu ještě jeden případ s celkem šastným koncem, teda jak se to vezme. Žena přijela z práce autobusem k parkovišti, kde měla zaparkované auto, samozřejmě nabourané a listek za stěračem s tel. číslem, asi na potřetí jsme se dovolali, přijela paní s P 407. nejdříve se pokoušela, může takhle parkovat auto, pak já ho neviděla a že stojí tak nešastně, nabourala ho při couvání z parkovacího místa, ještě říkala, kamarádky a lidi co tam stáli říkali, a se na to vyprdne a jede pryč.
Typická reakce, rychle ujet, nakonec přiznala vinu, policajty jsme volat nemuseli a zatím to má v jednání pojišovna, asi můžeme bít rádi, ale ta myšlenka o ujetí tam prostě byla, jsem zvědav, jak se pojišovna pochlapí, přikládám pár fotek. Dveře koukají nad střechou, blatník jde přes světlo, možná bude hlej i sloupek.

Přílohy:
1.jpg ( 57518b ) -
2.jpg ( 81634b ) -
3.jpg ( 94385b ) -
4.jpg ( 84524b ) -
5.jpg ( 74552b ) -

15.11.2015 22:50 - Re: Děsy na cestách 2887302
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
To je hovno, to ja přišel na obědě před hospodu kde jsem měl zaparkováno a za stěračem vizitka, že mě bohužel odřel narazník a a se ozvu. Volal jsem tam a on že musel odjet na služební cestu a že se vrací za 3 dny. Tak jsme se sešli za 3 dny a borec začal že on to asi neudělal, že jen kolegove říali že mě odřel tak tam dal vizitku protože to neměl čas řešit. Kroutil se jak had. Funglovka Mercedes E Class a ja mu říkám proč má čerstvě lakovaný nárazník. Zase se kroutil jak had a teď už ani nevím jak to dopadlo. Myslím že jsem zase na svoje náklady lakoval lišty nárazníku. Co z toho plyne ? Čím dražší auto mᚠtím se víc kroutíš. Aby nevypadal před kolegy jako pirát tak dal vizitku a pak to zapřel.

15.11.2015 22:54 - Re: Děsy na cestách 2887303
Luki_C5
Město: Holešov, Auto: C6 2.7 HDI ExclusivePočet příspěvků: 971

VIP Poslat soukromou zprávu
Jo a s těma papírkama za stěrači bacha. Kamarád dal takhle borcovi číslo když mu na parkovišti odřel auto. Borec nelenil a misto aby zavolal na číslo z papírku tak volal na policajty. Ti to pak začali řešit a kamaradovi napařili pokutu že odjel z mista cinu, ze tim padem nemohli provest dechovou zkousku a jine scance. Takze cislo za sterac ano ale spolehat ze se ozve borec a ne policajti. Pak je to popotahovacka.-

15.11.2015 22:58 - Re: Děsy na cestách 2887310
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
No a my, co dobře vidíme i bez mlhovek, ale nechceme dostat afku ze zadu, tak si musíme svítit do předu zbytečně, jen aby jsme si mohli rozsvítit i vzadu. No není to na palici?


Dostat afku zezadu ? a já ? to mi spíš vadí to že jedou jak po..raný - OK je špatně vidět - předjedu je a v ten moment je mám na prdeli tak že od jejich světel,které mi svítí do zrcátek a autatak že nic nevidím protože oslňují - poodjet jim tak aby neoslňovali je nesmysl páč jedkou tak že oni vidí mně dobře kdežto já na cestu kvůli nim skoro vůbec.

15.11.2015 23:03 - Re: Děsy na cestách 2887331
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jo, tyto případy také znám, dokonce na vlastní kůži, zatím chtěl likvidátor poslat nějaké podklady a okopírovanej techničák, čekáme, kdy se ozve a doufáme v osobní schůzku, co jsme zatím zjistili, že dveře se srovnat nedají, jsou uvnitř výztuhy, nové stojí 11 a půl tisíce, s lakováním 16, zrcátko 2500kč, no a jak to bude s posunutým blatníkem a možná i sloupkem nevíme, proto jsme zvědavý na celkový odhad likvidátora, jde to samozřejmě z povinného ručení. Myslím, jestli se to té paní ještě někdy stane, že raději ujede než mít nějaké problémy, zkušenosti už mít bude.

15.11.2015 23:05 - Re: Děsy na cestách 2887332
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
jruze - proto jedou jak posraný, protože prd viděj - ty ho předjedeš a vidíš prd taky, tak mu nemůžeš (bezpečně) ujet..

15.11.2015 23:14 - Re: Děsy na cestách 2887357
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Luki_C5 napsal(a):
Jo a s těma papírkama za stěrači bacha. Kamarád dal takhle borcovi číslo když mu na parkovišti odřel auto. Borec nelenil a misto aby zavolal na číslo z papírku tak volal na policajty. Ti to pak začali řešit a kamaradovi napařili pokutu že odjel z mista cinu, ze tim padem nemohli provest dechovou zkousku a jine scance. Takze cislo za sterac ano ale spolehat ze se ozve borec a ne policajti. Pak je to popotahovacka.-


S tím mám také zkušenost, ta samá situace, přijedu z práce k obchoďáku na parkoviště, auto nabořené, lísteček za stěračem, volám na dané číslo, neexistuje, jméno jsem nemohl přečíst, zavolal jsem policajty, druhý den sme to jméno v práci společnejma silama rozlouskly, zlatý stránky a paní doktorku jsem našel, všechno přiznala, koupila si novej telefón i s novým číslem, opravdu omylem napsala na lístek starý, šel jsem na policajty stáhnout oznámení, tenkrát nechtěli, že to není osoba blízká, já tam zaparkoval v 5 ráno, k nehodě došlo v 9.30 a já přijel z práce v 15 hodin, dostala pokutu, že ujela z místa nehody, i když tam hodinu čekala a ještě dala lístek za stěrač, v takovém případě se nedivím, že po takové zkušenosti ujíždějí od nehod, za dobrotu na žebrotu.

15.11.2015 23:26 - Re: Děsy na cestách 2887377
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
jruze - proto jedou jak posraný, protože prd viděj - ty ho předjedeš a vidíš prd taky, tak mu nemůžeš (bezpečně) ujet..


To je pravda a vyzkoušeno že jedou tak že zvýším třeba na 70 - mám je až v kufru aby mne nestratili - jedu 30 to samé, dokonce když už mne na..rali natolik že jsem i zastavil tak udělají to samé ? - jsem zvyklí jezdit rychle ale má to jednu podmínku= musím dobře vidět na cestu a k tomu znát trasu - třeba v dešti a v noci to se mnou není až tak na závodění a kór kde to neznám.

15.11.2015 23:58 - Re: Děsy na cestách 2887408
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já nevím, proč musíš pořád někoho honit, jezdíš rychle, mne si také jednou vezl rychle, musím říct, že jsem se cítil bezpečně, reakce na různé situace mᚠdobré, ale proč, jednou ti někde v obci muže skočit dítě do pruhu, mimo obec tam skočí nějaké zvíře, já když pojedu 90tkou, mám větší šanci to dobrzdit než ty, když ho tam budeš valit 160, nic zlého ti nepřeju, na to tě mám moc rád, ale tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až se z lesa ozývá.

16.11.2015 08:06 - Re: Děsy na cestách 2887445
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Já nevím, proč musíš pořád někoho honit, jezdíš rychle, mne si také jednou vezl rychle, musím říct, že jsem se cítil bezpečně, reakce na různé situace mᚠdobré, ale proč, jednou ti někde v obci muže skočit dítě do pruhu, mimo obec tam skočí nějaké zvíře, já když pojedu 90tkou, mám větší šanci to dobrzdit než ty, když ho tam budeš valit 160, nic zlého ti nepřeju, na to tě mám moc rád, ale tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo, až se z lesa ozývá.


Asi mᚠpravdu,ale já nikoho nehoním - to spíš někdo se většinou snaží honit mně,v obci o moc rychleji nejezdím(a kór kde je to nepřehledné) , dálnice to je trochu jiné ale když mne nikdo neprovokuje tak jedu tak 30 až 50. navíc - mezi náma jsem na tu rychlost zvyklí,mám na to nastavené reakce a odhad - když by mělo dojít ke střetu tak je to jen o trochu větší rána (pokud máme namysli třeba zvěř)

Jinak jezdím takto celej život a nehod kvůli rychlosti jsem měl 1. možná 2. a to mám najeto myslím hodně přes milión Km.

|< < 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator