Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
63zdenda
15.11.2015 21:58 - Re: Děsy na cestách
U??vate?
Ono s těmi zadními mlhovkami je to složitý, většina lidí je umí používat, ale zapomínají vypnout, další problém začíná, když je mlha v kratších vzdálenostech, aby je po každém 1km vypínal a znovu zapínal je také nesmysl, také mám dost velké zkušenosti kdy mne oslňují ale co je horší, že není vidět kdy brzdí, v těch mlhovkách to absolutně není vidět, před týdnem jsme to zrovna řešili při školení řidičů, kdy je používat a kdy ne, vyhláška hovoří jasně, bylo nám nakonec po různých příkladech řečeno, že je lepší je používat třeba i za mírně silnějšího deště, ohledně bít viděn, ohledně délky brzdné dráhy před překážkou. Raději se nechám oslňovat zadními mlhovky, dá se to vydržet, než vidět na poslední chvíli a nedobrzdit to, je to dvojsečná zbraň a vyhláška nehovoří jasně, na kolik metrů mám vidět do předu, abych rozsvítil zadní mlhovky, vždycky s přednášejícím zahájíme podobné diskuze a úplně k přesnému vyložení vyhlášky nedojdeme, proto jsem psal, že je to složité.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator