Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Děsy na cestách
63zdenda
15.11.2015 23:14 - Re: Děsy na cestách
U??vate?
Luki_C5 napsal(a):
Jo a s těma papírkama za stěrači bacha. Kamarád dal takhle borcovi číslo když mu na parkovišti odřel auto. Borec nelenil a misto aby zavolal na číslo z papírku tak volal na policajty. Ti to pak začali řešit a kamaradovi napařili pokutu že odjel z mista cinu, ze tim padem nemohli provest dechovou zkousku a jine scance. Takze cislo za sterac ano ale spolehat ze se ozve borec a ne policajti. Pak je to popotahovacka.-


S tím mám také zkušenost, ta samá situace, přijedu z práce k obchoďáku na parkoviště, auto nabořené, lísteček za stěračem, volám na dané číslo, neexistuje, jméno jsem nemohl přečíst, zavolal jsem policajty, druhý den sme to jméno v práci společnejma silama rozlouskly, zlatý stránky a paní doktorku jsem našel, všechno přiznala, koupila si novej telefón i s novým číslem, opravdu omylem napsala na lístek starý, šel jsem na policajty stáhnout oznámení, tenkrát nechtěli, že to není osoba blízká, já tam zaparkoval v 5 ráno, k nehodě došlo v 9.30 a já přijel z práce v 15 hodin, dostala pokutu, že ujela z místa nehody, i když tam hodinu čekala a ještě dala lístek za stěrač, v takovém případě se nedivím, že po takové zkušenosti ujíždějí od nehod, za dobrotu na žebrotu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator