Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / jruze
|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 > >|
14.04.2018 10:43 - Re: jruze 3149192
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
to začalo s regulátory na X7 které jsem řešil o dva roky dříve (to o X7 ještě ani nevěděl a že to jde tak jak jsem to řešil já a v tu dobu jedinej)

Asi myslíš toto: .link.
Já v tu dobu měl několik X7 tak jak píšu už opravených... V tom vlákně sem se snažil ušetřit lidem peníze a vysvětlit všem dopodrobna způsob opravy aby to zvládli i jiní. Neomezoval jsem se na pouhé konstatování "mám na to patent, přijeďte ke mě".

14.04.2018 13:55 - Re: jruze 3149304
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
c5vyskov napsal(a):
Ale no tak, nehádejte se Tu LDS chápu tak, že tam kolem 1,5l chybělo, tak jruze dolil celé 2l a pak tam bylo 3dcl přes max... S tím že něco uteče. Ne že dolil celkem 3dcl...


jruze napsal(a):
Tak tak pochopil jsi to správně

Tak proč účtoval jen jeden litr za 250,- jak píše jinde? Že by charita a dal litr zdarma? Nebo je to zase vše úplně jinak ... ?

jruze napsal(a):
A několik tisíc ? byly dva : diagnostika,trubka,litr LDS,čistič brzd a práce.(300 +700 +250 + 60 a práce 700 )


14.04.2018 22:38 - Re: jruze 3149496
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):


Pro ty pomalejší je to za litr

A trošku mne omluvte - načali jsme si s mladým ke grilovačce soudek plzně -ve 3.oo došlo pivo = pokračování zítra.

15.04.2018 20:57 - Re: jruze 3149764
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No a jestli se nepletu tak používᚠměděné trubky - a jen tak pro zajímavost až si toho všinmou na STK tak má smolíka (samo pokud si toho všimnou) ty měděné jsou totiž zakázané - důvod je prostý = je to nazvěme to supravodič a v případě ,,volby" ukostření si to vybere tuto cestu a proto přestali tento materiál na takovéto věci používat. - stačí někde horší cesta nebo přerušená kostra od sinějšího spotřebiče a ....

NiCopp lines and tubing meet the following specifications: SAEJ1047, ISO 4038, SAEJ1650, DIN 74234, BS2871
Copper Nickel, NiCopp je CuNi co používám já ... a všichni plynaři na LPG od nádrže používají měděné ...
.link.

15.04.2018 21:17 - Re: jruze 3149793
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
NiCopp lines and tubing meet the following specifications: SAEJ1047, ISO 4038, SAEJ1650, DIN 74234, BS2871
Copper Nickel, NiCopp je CuNi co používám já ... a všichni plynaři na LPG od nádrže používají měděné ...
.link.


a které jsou potažené umělou hmotou .

15.04.2018 21:32 - Re: jruze 3149803
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
a které jsou potažené umělou hmotou .

Ty potažené.
A to má na vodivost "supravodivost" mědi nějaký vliv když je to potažené či nikoli? To,pak ta měď vede elektřinu jinak ?

Přílohy:
CuNi_catalog-3.jpg ( 2434698b ) -

15.04.2018 22:12 - Re: jruze 3149827
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
Ty potažené.
A to má na vodivost "supravodivost" mědi nějaký vliv když je to potažené či nikoli? To,pak ta měď vede elektřinu jinak ?


Jsou připevněné přes nevodiví materiál . a dám to i do tohoto vlákna : už mne to unavuje řešit s někým koho se to netýka a nic mu do toho není začnu ti posílat co nejvíce práce tohoto typu a) budeš mít práci b) nebudeš se nudit c) upozorním na to STK aby toto kontrolovali (třeba jim také pošleš katalog) a prosím tě jaký je rozdíl mezi tvou a mou ,,starou spojkou" ?

15.04.2018 22:22 - Re: jruze 3149833
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Jsou připevněné přes nevodiví materiál . a dám to i do tohoto vlákna

Myslíš tyto ocelové nevodivé holendry
To fakt baví
Staré spojky nemám a nedávám, kupuji nové v Citroenu, nechodím po vrakovištích abych ušetřil pár korun a dával lidem starý díl za cenu nového.

obrázky 1.3.3 – 1.3.14 – 1.3.18 – 1.3.26 kde je vidět připojení obnažené Cu trubky mosazným holendrem k mosazné armatuře ... .link.

Přílohy:
matice_holendry.jpg ( 1947953b ) -

15.04.2018 22:56 - Re: jruze 3149844
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Ne měl jsem na mysli hranatou spojku z ALU u P.P.koule

15.04.2018 23:05 - Re: jruze 3149846
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Ne měl jsem na mysli hranatou spojku z ALU u P.P.koule

ještě jednou pro pomalejší:
Staré spojky nemám a nedávám, kupuji nové v Citroenu, nechodím po vrakovištích abych ušetřil pár korun a dával lidem starý díl za cenu nového.

15.04.2018 23:30 - Re: jruze 3149864
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
ještě jednou pro pomalejší:
Staré spojky nemám a nedávám, kupuji nové v Citroenu, nechodím po vrakovištích abych ušetřil pár korun a dával lidem starý díl za cenu nového.


Hele fakt už mne unavujes - mas málo práce ? -nějakou ti vrátím (alespoň tu z tvého okolí) sice jsem nepochopil jaký je rozdíl v těch spojkach krom srazenych hran a já tyto spojky neuctuji vůbec - nic jim není a jsou staré nebo nové ( polepším se -koupím nové a tyto hodím do šrotu - ty ode mne jsou staré a nepoužitelné ) -ty jsi fakt neskutecnej - dej si něco dobrého k pití ,jestli mas manželku tak místo toho otravování zde se ji věnuj - možná bude rada - já udělám to samé .

11.10.2020 20:03 - Re: Koupě Citroenu C5 3286067
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Chtěl bych se s vami podělit o mou zkušenost s koupí vozu C5 od místního mistra servisáka.
Zatím nebudu podrobně popisovat výměnu bouraného biturba za 2l automat, kdy jsem 2dny s manželkou ztrávil očistou, abych věděl, že to je auto.
Po koupi, kdy jsem nebyl u předání, byl jsem ve službě, jsem si při jízdě všiml, že motor pocukává, občas lítají otáčky a robot neví, zda přeřadit, či ne, jsem zajel na prohlídku k jinému místnímu servisákovi, kde se vše potvrdilo, jako by prokluzovala spojka, auto bylo čerstvě po STK, prý, dále diagnostika odhalila zaslepený EGR, nějak mi to zavání, že by s tímto nechaly auto projít, dále v závadách snímač teploty nafty, nesvítící jedno světlo denního svícení, mokrý vstřik č.3, motor od palivového čerpadla mokrý až dolů na převodovku,při předjíždění kouří, chybějící plasty.
Po domluvě s majitelem slíbená náprava, že dodá, ne prodá, spodní plast motoru i plastovým páskem pod ním, plast na motor, plast na akumulátor a na světlo, snímač teploty nafty, žárovku denního svícení, elektriku na tažné a výměnu mých alu kol.
Dále po ujetí 500km motor umřel, zjištěno na místě jiným servisákem, že po vyndání onoho vstřiku č.3 dostal ze spodu řádně nafackováno, slíben jiný motor, přivezen se zpožděním 6hodin motor na dva díly, vybrané vačky, osazení po nich vydřeno, stáří ani nájezd neznám, orezlý, sehnal jsem jiný, s jasnou historii a nájezdem, nicméně majitel nechce na nic slyšet, o nějaké peněžní náhradě, měl jsem vyslyšet rad a nechat mu auto odtáhnout, vždy má přece nějakou povinnost, nehledě na slušnost a fér jednání, vždy jsem si myslel, že sme tady jedna rodina a když tady někomu věřit, tak komu jinému než servisákům.
Chtěl bych znát vaše názory k tomuto dlouhému slohu, který je stále jenom ve zkratce, třeba i formou SZ.

Tak teď já.
Auto normálně jezdilo (několik svědkú bych asi doložil) Převodovka řadila normálně.(mohl by potvrdit jeden zájemce se kterým byla provedena asi před měsícem zkušební jízda zhruba 10-15 Km a auto od té doby najelo asi 200Km) Auto (biturbo) jsem koupil (po dohodě) za aukční cenu s doplatkem 40000,- (tak jak jsme se dohodli)také jsme se dohodli na slevě (8000,- s prodejní ceny 90000,- kterou jsem chtěl + dodání spojleru pátých dveří(cena spojleru v Citroenu 25000,- má cena 2000,-) a stabilizačních tyček z. nápravy cena 1000,-) ostatní díly dodám - další sleva z aukčí ceny jsou výměna kol a kabelហk tažnému. Motor který jsem dodal byl bez vaček,čerpadla a vývěvy(tento motor jsem dříve zakoupil kvúli jinému potkanému motoru a slyšel jsem ho běžet před koupí= takže je OK - jen mi ležel v dílně)- ten motor jsem koupi za 10000,- a po této události jsem ho dal protože z mne neznámého důvodu zřejmě upadl ventil a ta oprava by byla nerentabilní takže stačilo přestrojit díly(vačky,vývěva,čerpadlo) . Nabídl jsem že tuto opravu provedu - nabídka byla odmítnuta.Pokud se jedná o zaslepený EGR = manželka jela koupit něco co se nevešlo do limuzíny tak jsem (asi po měsíci auto nastartoval a auto mi dvakrát posobě zhaslo (zřejmě spadlá nafta) s příznakem chyby EGR tak jsem projistotu zaslepil = EGR je funkční = může potvrdit Zdenda který po konzultaci semnou záslepku odstranil.Co se motoru stalo nevím=olej nežral spotřeba +- 6l/100Km.Koupené biturbo za aukční cenu(totáka) : zadní brzdy a destičky na výměnu,zlobí tlačítka na volantu,nefunkční vyhřívání sedačky řidiče,kaz na displeji a další ,havarovaná zadní část vozu+ hnutý nosník(cena dílů k opravě dle rozpočtu bez práce 116000,- )podle pojišovny - 50% = 58000,- (takto to počítá pojišovna při použití starších dílů) + lak + práce)

11.10.2020 20:32 - Re: Koupě Citroenu C5 3286075
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Výhřev sedačky rozhodně fungoval stejně jako tlačítka na volantu, vše jsem používal normálně, výměna kol když jsem ti popsal tvoje jsi sám nabídl, stejně jako všechny věci, co jsem napsal v prvním přízpěvku, za druhé jsi koupil totálku, co chceš tady probírat, i když biturbo bylo po kolizi a jako totálka, bylo v lepší kondici než tvoje.
Žádnou opravu jsi mi nenabízel, to bych asi auto nedával nikam do servisu a nescháněl jiný motor, nebo si myslíš že bych si přidělával další problémy?
Už jsem do toho investoval posledních 35 tisíc, postav se k tomu jako rovnej férovej chlap a udělej nabídku, nevymýšlej si tady pohádky a neuváděj ceny v citroenu, kupuješ díly starší, sám si na začátku sliboval tohle mám, dám ti to, tohle ti dám z tvého biturba a na sebe nekoukáme přez prsty a nakonec se zachovᚠtakto, hlavně chceš poslat plnou moc, aby se auta přepsaly, ale že já mám nějaké problémy s tvým autem tě nezajímá?

11.10.2020 20:59 - Re: Koupě Citroenu C5 3286079
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Výhřev sedačky rozhodně fungoval stejně jako tlačítka na volantu, vše jsem používal normálně, výměna kol když jsem ti popsal tvoje jsi sám nabídl, stejně jako všechny věci, co jsem napsal v prvním přízpěvku, za druhé jsi koupil totálku, co chceš tady probírat, i když biturbo bylo po kolizi a jako totálka, bylo v lepší kondici než tvoje.
Žádnou opravu jsi mi nenabízel, to bych asi auto nedával nikam do servisu a nescháněl jiný motor, nebo si myslíš že bych si přidělával další problémy?
Už jsem do toho investoval posledních 35 tisíc, postav se k tomu jako rovnej férovej chlap a udělej nabídku, nevymýšlej si tady pohádky a neuváděj ceny v citroenu, kupuješ díly starší, sám si na začátku sliboval tohle mám, dám ti to, tohle ti dám z tvého biturba a na sebe nekoukáme přez prsty a nakonec se zachovᚠtakto, hlavně chceš poslat plnou moc, aby se auta přepsaly, ale že já mám nějaké problémy s tvým autem tě nezajímá?


Opravu jsem ti nabídl - řekl jsi že ti tam jede jiný servisák a že je to kousek k němu . mimo jiné jsem ti nabídl vstřiky a následně jiný kompletní motor i se vstřikama (které jsem měl zamluvené a ještě nebyly demontované) za cenu 15000,- za komplet. Jestli tak mladej ti nabízel odtah s opravou u nás hned jak se to stalo . Taky bych sem mohl hodit SMS co jsi mi poslal.To mé auto jsi koupil ode mne za finální částku místo 90000,- za 79000,- Je zajímavé že jsi do té doby s autem neměl problém a ještě jsi si pochvaloval jak ti klesla průměrka? Tak co bylo na motoru špatně ? (asi od samého počátku)
Víš proč jsem si udělal diagnostiku když jsme přivezli ten motor ? abych měl uložené data co se vlastně stalo - diagbox si ukládá data automaticky.A plnou moc jsem chtěl abych nemusel znovu na evidenčku jinak je mi to jedno kdy se to převede.

11.10.2020 21:17 - Re: Koupě Citroenu C5 3286080
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Opravu jsem ti nabídl - řekl jsi že ti tam jede jiný servisák a že je to kousek k němu . mimo jiné jsem ti nabídl vstřiky a následně jiný kompletní motor i se vstřikama (které jsem měl zamluvené a ještě nebyly demontované) za cenu 15000,- za komplet. Jestli tak mladej ti nabízel odtah s opravou u nás hned jak se to stalo . Taky bych sem mohl hodit SMS co jsi mi poslal.To mé auto jsi koupil ode mne za finální částku místo 90000,- za 79000,- Je zajímavé že jsi do té doby s autem neměl problém a ještě jsi si pochvaloval jak ti klesla průměrka? Tak co bylo na motoru špatně ? (asi od samého počátku)


Tak za prvé, když se to stalo, tobě jsem volal jako prvnímu, ptal ses, co se stalo, popsal jsem ti že nevím, pak jsi mi vyprávěl že mᚠrozebrané nějaké dveře a opravuješ elektriku, to mě fakt zajímalo, proč si neřek počkej, jedu tam, dám to dohromady, s tvým mladym jsem mluvil až po týdnu, kdy ste vezly ten motor, nic ste mi nenabízely, nevim co tě vede k takovým lžím, proč bych si přidělával starosti, když by ses nabídl, odvezl bys to a opravil, ubylo by mě hodně starostí, nic takového tam neproběhlo, no a za druhé proč já bych měl kupovat vstřiky a motor, když ten problém od začátku je jinde, ne ve mě.
A už jednou k těm tvým počtům, 42 biturbo, měl jsem dát 48 a bylo by 90, jenže si říkal že dᚠ9 slevu, mám to v mailu, pak si slíbyl nejdřív tažné z mého biturba i s elektrikou, pak jsi změnil že dᚠelektriku a tažné zaplatíš, když budu počítat nejlevnější tažné u Hanze, sám jsi s ním mluvil 4, pak jsi měl odemě dostat 35, dostal jsi 40, divný počty že?

11.10.2020 21:34 - Re: Koupě Citroenu C5 3286083
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Tak za prvé, když se to stalo, tobě jsem volal jako prvnímu, ptal ses, co se stalo, popsal jsem ti že nevím, pak jsi mi vyprávěl že mᚠrozebrané nějaké dveře a opravuješ elektriku, to mě fakt zajímalo, proč si neřek počkej, jedu tam, dám to dohromady, s tvým mladym jsem mluvil až po týdnu, kdy ste vezly ten motor, nic ste mi nenabízely, nevim co tě vede k takovým lžím, proč bych si přidělával starosti, když by ses nabídl, odvezl bys to a opravil, ubylo by mě hodně starostí, nic takového tam neproběhlo, no a za druhé proč já bych měl kupovat vstřiky a motor, když ten problém od začátku je jinde, ne ve mě.
A už jednou k těm tvým počtům, 42 biturbo, měl jsem dát 48 a bylo by 90, jenže si říkal že dᚠ9 slevu, mám to v mailu, pak si slíbyl nejdřív tažné z mého biturba i s elektrikou, pak jsi změnil že dᚠelektriku a tažné zaplatíš, když budu počítat nejlevnější tažné u Hanze, sám jsi s ním mluvil 4, pak jsi měl odemě dostat 35, dostal jsi 40, divný počty že?


Za chvíli se to nebude líbit Alxovi a nedivil bych se ale : 90 - 42 =48 + spojler 2000 + tyčky stabíku můj nákup +- 1000 = 51 - 40 = sleva je 11000,- ( a ten závěs byl zkroucenej podle nosníku = rovnali to kluci na stolici i s nosníkem a podlahou kufru) ( ten tvůj hovor byl přesměrován na tel.mladýho a nahranej protože mně blbne reproduktor v tel.) A nejsem ubožák a neútočím na tvou peněženku jak jsi mi napsal v SMS A to mé vyprávění bylo z důvodu že limuzínu měl půjčenou zákazník , mé biturbo rozebrané, třílitr manžeky jsem si vzít nemohl a byl by k ničemu , jiné auto ze kterým bych to v tu chvíli mohl táhnou jsem neměl , souseda bych večer nedohnal , říkal jsem ti zavolej na číslo ze zelené karty jaký odtah tam mám (do kolika Km a že by to šlo do radonic a odtud už soused(s ním jsem to předběžně domluvil), a já to tam měl víc jak 200Km což by byly víc jak 3hod .

11.10.2020 21:57 - Re: Koupě Citroenu C5 3286086
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Přesměruj si co chceš, proč najednou připočítávᚠco jsi slíbyl že dáš, o tažném jsi tvrdil, že je rovné, tak je škoda ho dávat pryč, hned jsi se s Hanzem a se mnou domlouval, a ho objedná, že snížíš cenu o tu částku, jen a tady všichni vidí tvůj postoj k problému, já jsem už do toho dal 35 tis ty počtáři, na výměnu motoru dojde příští týden, tahle diskuze mi příjde dost podobná jako když jsi udělal hellmutovi fap off bez jeho vědomí, každopádně se stále vyhybᚠodpovědi, budeš se finančně na opravě podílet, nebo jako doposud mrtvý brouk?
Ani jsi neodpověděl na otázku, jak probíhala STK se zaslepeným egrem, zadní tyčky stabilizátoru v háji, snímač teploty paliva taktéž a žárovka denního svícení, u nás vyhazujou za nesvítící žárovku, sme všichni zvědavy na odpověď.
Jinak já jsem stále svolný domluvě, ale chytil jsi špatný směr, tady se to řešit vůbec nemuselo, jenom se tady víc a víc schazuješ, každý svého štěstí strůjce.

11.10.2020 22:15 - Re: Koupě Citroenu C5 3286087
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Přesměruj si co chceš, proč najednou připočítávᚠco jsi slíbyl že dáš, o tažném jsi tvrdil, že je rovné, tak je škoda ho dávat pryč, hned jsi se s Hanzem a se mnou domlouval, a ho objedná, že snížíš cenu o tu částku, jen a tady všichni vidí tvůj postoj k problému, já jsem už do toho dal 35 tis ty počtáři, na výměnu motoru dojde příští týden, tahle diskuze mi příjde dost podobná jako když jsi udělal hellmutovi fap off bez jeho vědomí, každopádně se stále vyhybᚠodpovědi, budeš se finančně na opravě podílet, nebo jako doposud mrtvý brouk?
Ani jsi neodpověděl na otázku, jak probíhala STK se zaslepeným egrem, zadní tyčky stabilizátoru v háji, snímač teploty paliva taktéž a žárovka denního svícení, u nás vyhazujou za nesvítící žárovku, sme všichni zvědavy na odpověď.
Jinak já jsem stále svolný domluvě, ale chytil jsi špatný směr, tady se to řešit vůbec nemuselo, jenom se tady víc a víc schazuješ, každý svého štěstí strůjce.


EGR na STK nezjistí (a na EM byla záslepka venku)- jak jsem psal měl jsem jen podezření že zablbnul - v diag chodil, teplota paliva koherence = není chyba, žárovku deního svícení mladej vyměnil za starší a na STK ještě svítila, zadní yčky stabíku jesou závada na vyhození a popravdě jsi to jen říkal ty nic jsem v autě neslyšel . Zato s tím biturbem jsem musel ty brzdy vyměnit = takové závady opravdu vyhazují.(ale pravda koupil jsem od tebe totálku) = takže proč řešit závady na jednom i druhém autě? Vždy ty jsi mně vlastně prodával totálku.Ohledně opravy proč jsem asi chtěl opravu dělat já ? protože mne zajímalo a zajímá co se vlastně stalo ? - chytit na olej ? blbost .olej to nebralo od výměny k výměně , ventyl sám od sebe neupadne - rozvody byly dělané 30000Km zpátky , potom mne napadá jen přetočenej motor a to mi také moc nesedí.

12.10.2020 05:38 - Re: Koupě Citroenu C5 3286094
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
A to chceš říct,že po STK jsi dal záslepku na EGR zpět a vezl to na prodej,není to divný,ani si nepátrali po tom,že to ženě dvakrát chcíplo.
Na tyčky stejně jako mokrý vstřik mě upozornil Hanz,není to můj pocit.
Dále ti možná napovim,od plné nádrže nájezd 500km,dojezd 480km,spotřeba 5,7l, ale v nádrži čtvrtka,kam se poděla nafta z nádrže,olej podle měrky nad maximem,před tím na merce mezi riskama,myslíš že špatný vstřik nemůže odpálit vše pod sebou,jak je tady často popisované?

12.10.2020 22:23 - Re: Koupě Citroenu C5 3286209
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
A to chceš říct,že po STK jsi dal záslepku na EGR zpět a vezl to na prodej,není to divný,ani si nepátrali po tom,že to ženě dvakrát chcíplo.
Na tyčky stejně jako mokrý vstřik mě upozornil Hanz,není to můj pocit.
Dále ti možná napovim,od plné nádrže nájezd 500km,dojezd 480km,spotřeba 5,7l, ale v nádrži čtvrtka,kam se poděla nafta z nádrže,olej podle měrky nad maximem,před tím na merce mezi riskama,myslíš že špatný vstřik nemůže odpálit vše pod sebou,jak je tady často popisované?


Auto po výměně oleje a cesta k tobě (něco přes 200Km)= olej jak píšeš jsi kontroloval a byl OK ? Při diagnostice u tvého servisáka a kontrole hladiny oleje byl na OK nikoli přes tak nevím.Pokud by se ,,posral" vstřik propálí se píst nikoli upadne ventyl.(do vstřiku nemělo co jiného praštit aby ho tak poškodil proto si myslím že upadl ventyl) No už mne to nebaví - pošleš mi že já útočím na tvou peněženku a že jsem ubožák (to mi příjde spíš opačně) no tak to uděláme jinak = uveď auto do původního stavu = tak aby jelo a já ho odkoupím zpět za cenu kterou jsi mi za něj zaplatil( odkup havarovaného biturba aukční cena 42000 + doplatek 40000 = celková cena 82000).To je asi fér nebo není ? Ty tyčky a spojler měnit nemusíš.

|< < 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator