Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
63zdenda
11.10.2020 21:57 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Přesměruj si co chceš, proč najednou připočítávᚠco jsi slíbyl že dáš, o tažném jsi tvrdil, že je rovné, tak je škoda ho dávat pryč, hned jsi se s Hanzem a se mnou domlouval, a ho objedná, že snížíš cenu o tu částku, jen a tady všichni vidí tvůj postoj k problému, já jsem už do toho dal 35 tis ty počtáři, na výměnu motoru dojde příští týden, tahle diskuze mi příjde dost podobná jako když jsi udělal hellmutovi fap off bez jeho vědomí, každopádně se stále vyhybᚠodpovědi, budeš se finančně na opravě podílet, nebo jako doposud mrtvý brouk?
Ani jsi neodpověděl na otázku, jak probíhala STK se zaslepeným egrem, zadní tyčky stabilizátoru v háji, snímač teploty paliva taktéž a žárovka denního svícení, u nás vyhazujou za nesvítící žárovku, sme všichni zvědavy na odpověď.
Jinak já jsem stále svolný domluvě, ale chytil jsi špatný směr, tady se to řešit vůbec nemuselo, jenom se tady víc a víc schazuješ, každý svého štěstí strůjce.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator