Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
jruze
11.10.2020 21:34 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Tak za prvé, když se to stalo, tobě jsem volal jako prvnímu, ptal ses, co se stalo, popsal jsem ti že nevím, pak jsi mi vyprávěl že mᚠrozebrané nějaké dveře a opravuješ elektriku, to mě fakt zajímalo, proč si neřek počkej, jedu tam, dám to dohromady, s tvým mladym jsem mluvil až po týdnu, kdy ste vezly ten motor, nic ste mi nenabízely, nevim co tě vede k takovým lžím, proč bych si přidělával starosti, když by ses nabídl, odvezl bys to a opravil, ubylo by mě hodně starostí, nic takového tam neproběhlo, no a za druhé proč já bych měl kupovat vstřiky a motor, když ten problém od začátku je jinde, ne ve mě.
A už jednou k těm tvým počtům, 42 biturbo, měl jsem dát 48 a bylo by 90, jenže si říkal že dᚠ9 slevu, mám to v mailu, pak si slíbyl nejdřív tažné z mého biturba i s elektrikou, pak jsi změnil že dᚠelektriku a tažné zaplatíš, když budu počítat nejlevnější tažné u Hanze, sám jsi s ním mluvil 4, pak jsi měl odemě dostat 35, dostal jsi 40, divný počty že?


Za chvíli se to nebude líbit Alxovi a nedivil bych se ale : 90 - 42 =48 + spojler 2000 + tyčky stabíku můj nákup +- 1000 = 51 - 40 = sleva je 11000,- ( a ten závěs byl zkroucenej podle nosníku = rovnali to kluci na stolici i s nosníkem a podlahou kufru) ( ten tvůj hovor byl přesměrován na tel.mladýho a nahranej protože mně blbne reproduktor v tel.) A nejsem ubožák a neútočím na tvou peněženku jak jsi mi napsal v SMS A to mé vyprávění bylo z důvodu že limuzínu měl půjčenou zákazník , mé biturbo rozebrané, třílitr manžeky jsem si vzít nemohl a byl by k ničemu , jiné auto ze kterým bych to v tu chvíli mohl táhnou jsem neměl , souseda bych večer nedohnal , říkal jsem ti zavolej na číslo ze zelené karty jaký odtah tam mám (do kolika Km a že by to šlo do radonic a odtud už soused(s ním jsem to předběžně domluvil), a já to tam měl víc jak 200Km což by byly víc jak 3hod .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator