Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
63zdenda
11.10.2020 20:32 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Výhřev sedačky rozhodně fungoval stejně jako tlačítka na volantu, vše jsem používal normálně, výměna kol když jsem ti popsal tvoje jsi sám nabídl, stejně jako všechny věci, co jsem napsal v prvním přízpěvku, za druhé jsi koupil totálku, co chceš tady probírat, i když biturbo bylo po kolizi a jako totálka, bylo v lepší kondici než tvoje.
Žádnou opravu jsi mi nenabízel, to bych asi auto nedával nikam do servisu a nescháněl jiný motor, nebo si myslíš že bych si přidělával další problémy?
Už jsem do toho investoval posledních 35 tisíc, postav se k tomu jako rovnej férovej chlap a udělej nabídku, nevymýšlej si tady pohádky a neuváděj ceny v citroenu, kupuješ díly starší, sám si na začátku sliboval tohle mám, dám ti to, tohle ti dám z tvého biturba a na sebe nekoukáme přez prsty a nakonec se zachovᚠtakto, hlavně chceš poslat plnou moc, aby se auta přepsaly, ale že já mám nějaké problémy s tvým autem tě nezajímá?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator