Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Srazy / Srazy - obecně
1 2 3 4 ... 5 > >|
10.04.2016 22:17 - Srazy - obecně 2939727
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
presunuti diskuze

10.04.2016 15:01 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939362
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
najk napsal(a):
posezení bývá v pátek a v sobotu večer.... jinak sraz je taky hlavně o spanilé jízdě a případně o odpoledním programu, tam se můžeš vykecat, poptat a hledat informace a všichni jsou vítání i na otočku



Sraz - posezení PA a SO ? - v pátek toho dost lidí má plné kecky po cestě(moc vytrvalců není) SO ? jak dlouhá bude ,,projížďka"? sraz který jsem kritizoval ? - nikdo krom Lukiho + 3. jsem ve 22.oo v hospodě neviděl(někteří po celodenním ježdění ani večeři nestihli včas- najel jsem víc než cesta na sraz - přišlo mi to zvláštní a asi jsem nebyl sám všichni byly tak utahaní že šli spát) Proto se tentokrát ptám Sraz Lukiho byl OK ale tentokrát se ptám raději dopředu - pro mne je to dost rozhodující údaj protože spát mohu doma,na krásy slovenska popravdě moc zvědav nejsem a na srazu bych si rád pokecal se členy (o tom by to mělo být) (a organizovat nějaký jiný program pro ti co nechtějí sraz trávit v autě by mne přišel jako pod čárou.)- jó můžu tam počeštit malé displeje a pod... ale to by asi bylo rebelství.To budu raději doma.

10.04.2016 15:55 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939394
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
tak ja odpadávam okolo 22,00 bežne Ale može za to skor pivo ako sedenie v aute

Nemyslim že by si bol rebel kvoli počešovaniu... Veď je o aj o drobnych opravach, upravach...

10.04.2016 17:33 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939444
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
jruze: zasa neviem na co sa stazujes, vsetky zrazy okrem prveho som spoluorganizoval a vsetky mali nejaky takyto program. To ze vela ludi chodi skoro spat je tym ze starneme ... prve piestany ked sa robili, boli vsetci o 7 rokov mladsi a tahalo sa do rana a potom sa s kludom slo von, nikomu to nebranilo zostat, je jedno aky bude program, ludia budu unaveny a pojdu spat

a hlavne vzdy ten spravny pokec a najdlhsie co sa zostava hore je noc z piatka na sobotu
si jediny ktory tu nieco taketo pise, ja mam skor stale opacne komentare - zena nechce ist, lebo ze co tam ona bude robit, my sa bavime o autach .... preto je program robeny tak aby nebol len o autach a aby tam kazdy mal nieco

stale opakujem (a bolo to tak vzdy) kazdy si moze program zariadit aj po svojom / mozes spravit zraz sam podla svojho gusta, mozes tam sedet a robit auta - na rozdiel od darje ktora to nemala rada a hovorila mi ze nech to moc neprehanam v tom ja problem nevidim, cely den sed s ludmi v autach a rob im co chcu (ale o tom ten zraz moc neni, je skor o tom sa stretnut, pokecat, zasutazit si, uzit si vikend a potom ist domov)

ad program,
piatok - prichod, vecer spolocne posedenie a instruktaz k dalsiemu dnu a chmatak/jeho obdoba
sobota - 10:00 odchod na spanilku - trvanie do cca 12:00
- po obede individualna jazda s propoziciami - podla programu, pripadne mozete utvarat skupiny (prave tie krasy slovenska / tatier)
- vecer vyhodnotenie a odovzdanie cien
nedela - ochod

neviem co sa s tebou stalo - ale pamatam si ako si nesiel na liptov onehda a napisal do fora potom toto
.link.

teraz ti taky program zrazu vadi

Přílohy:
jruze-liptov-poakcii.JPG ( 34998b ) -

10.04.2016 18:13 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939462
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Sraz - posezení PA a SO ? - v pátek toho dost lidí má plné kecky po cestě(moc vytrvalců není) SO ? jak dlouhá bude ,,projížďka"? sraz který jsem kritizoval ? - nikdo krom Lukiho + 3. jsem ve 22.oo v hospodě neviděl(někteří po celodenním ježdění ani večeři nestihli včas- najel jsem víc než cesta na sraz - přišlo mi to zvláštní a asi jsem nebyl sám všichni byly tak utahaní že šli spát) Proto se tentokrát ptám Sraz Lukiho byl OK ale tentokrát se ptám raději dopředu - pro mne je to dost rozhodující údaj protože spát mohu doma,na krásy slovenska popravdě moc zvědav nejsem a na srazu bych si rád pokecal se členy (o tom by to mělo být) (a organizovat nějaký jiný program pro ti co nechtějí sraz trávit v autě by mne přišel jako pod čárou.)- jó můžu tam počeštit malé displeje a pod... ale to by asi bylo rebelství.To budu raději doma.


Tak proč neudělᚠjednou sraz ty, podle svých představ, už jsi o tom mockrát mluvil, dokonce jsi to tady i někde psal. Rád bych se zúčastnil, teda jestli bych neměl zákaz, jako rebelant .
V Harrachově jsi šel spát dřív jak já, já dost ponocuju, dokonce i dřív když jsem ještě pil rezavej mok .
Ale jestli chceš jenom opravovat auta, pak sedět v hospodě celej den, tak aby si každý našel nějaký program sám, o dětech a ženách ani nemluvim, nebo napiš svojí představu o programu, třeba budeš mít nějaký dobrý nápad.

10.04.2016 21:07 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939624
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Tak proč neudělᚠjednou sraz ty, podle svých představ, už jsi o tom mockrát mluvil, dokonce jsi to tady i někde psal. Rád bych se zúčastnil, teda jestli bych neměl zákaz, jako rebelant .
V Harrachově jsi šel spát dřív jak já, já dost ponocuju, dokonce i dřív když jsem ještě pil rezavej mok .
Ale jestli chceš jenom opravovat auta, pak sedět v hospodě celej den, tak aby si každý našel nějaký program sám, o dětech a ženách ani nemluvim, nebo napiš svojí představu o programu, třeba budeš mít nějaký dobrý nápad.


To už jsem se snažil a sraz který jsem kritizoval ? najel jsem snad 300Km s dvouma dětma(spanilka + vejlet) které musím nakrmit práškama protože nesnáší jízdu autem - na ten okruh se vyjíždělo tuším kolem 14.oo a někteří nestihli na 19.00 večeři,krom toho v součtu tam byl výstup nejvyšší horu světa(to sem krom jednoho výstupu neabsolvoval - všichni si mohli pokecat sami se sebou v autě a nebo v posteli - protože v 20.oo už byl v hospodě akorát Luki + tuším 3. vytrvalci Na srazu Lukiho jsme šli spát kolem tuším 03.oo ?? Nepojedu na sraz abych měl děti tři dny pod fetem a kecal za jízdy s manželkou.Ale Ok každého volba - mluvím za sebe a místo vejletu bych mohl počešovat malé displeje

10.04.2016 21:14 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939643
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
To už jsem se snažil a sraz který jsem kritizoval ? najel jsem snad 300Km s dvouma dětma které musím nakrmit práškama protože nesnáší jízdu autem - na ten okruh se vyjíždělo tuším kolem 14.oo a někteří nestihli na 19.00 večeři,krom toho v součtu tam byl výstup nejvyšší horu světa(to sem krom jednoho výstupu neabsolvoval - všichni si mohli pokecat sami se sebou v autě a nebo v posteli - protože v 20.oo už byl v hospodě akorát Luki + tuším 3. vytrvalci Na srazu Lukiho jsme šli spát kolem tuším 03.oo ?? Nepojedu na sraz abych měl děti tři dny pod fetem a kecal za jízdy s manželkou.Ale Ok každého volba - mluvím za sebe a místo vejletu mohu počešovat malé displeje


Nečetl jsem v připravovaných srazech, že by jsi nějaký organizoval, tak nějaký udělej, nebo napiš představu, třeba mᚠdobrý nápad, který by se mohl realizovat na dalších srazech.

10.04.2016 21:24 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939662
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Nečetl jsem v připravovaných srazech, že by jsi nějaký organizoval, tak nějaký udělej, nebo napiš představu, třeba mᚠdobrý nápad, který by se mohl realizovat na dalších srazech.


Nezdá se ti že se snažíš vyvolávat konflikty? Zajeď někdy na sraz jiných klubů a nebo si nech vyprávět o dřívějších(a nebo se podívej na fotky , možná je tam i jaký byl na nich program) a aby to nezačalo přecházet někam tak znovu opakuji že jsem se zeptal,doufám že dostanu bližší informace a rozhoduji se sám za sebe a informuji také.

10.04.2016 21:30 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939678
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jaký konflikty, psal jsi, že si se snažil, tak jsem odpověděl, co tam vidíš za provokace, napiš mi to klidně v SZ, nemám proč tu něco vyvolávat, je to o srazech.

10.04.2016 22:57 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE 2939761
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
jruze: zasa neviem na co sa stazujes, vsetky zrazy okrem prveho som spoluorganizoval a vsetky mali nejaky takyto program. To ze vela ludi chodi skoro spat je tym ze starneme ... prve piestany ked sa robili, boli vsetci o 7 rokov mladsi a tahalo sa do rana a potom sa s kludom slo von, nikomu to nebranilo zostat, je jedno aky bude program, ludia budu unaveny a pojdu spat

a hlavne vzdy ten spravny pokec a najdlhsie co sa zostava hore je noc z piatka na sobotu
si jediny ktory tu nieco taketo pise, ja mam skor stale opacne komentare - zena nechce ist, lebo ze co tam ona bude robit, my sa bavime o autach .... preto je program robeny tak aby nebol len o autach a aby tam kazdy mal nieco

stale opakujem (a bolo to tak vzdy) kazdy si moze program zariadit aj po svojom / mozes spravit zraz sam podla svojho gusta, mozes tam sedet a robit auta - na rozdiel od darje ktora to nemala rada a hovorila mi ze nech to moc neprehanam v tom ja problem nevidim, cely den sed s ludmi v autach a rob im co chcu (ale o tom ten zraz moc neni, je skor o tom sa stretnut, pokecat, zasutazit si, uzit si vikend a potom ist domov)

ad program,
piatok - prichod, vecer spolocne posedenie a instruktaz k dalsiemu dnu a chmatak/jeho obdoba
sobota - 10:00 odchod na spanilku - trvanie do cca 12:00
- po obede individualna jazda s propoziciami - podla programu, pripadne mozete utvarat skupiny (prave tie krasy slovenska / tatier)
- vecer vyhodnotenie a odovzdanie cien
nedela - ochod

neviem co sa s tebou stalo - ale pamatam si ako si nesiel na liptov onehda a napisal do fora potom toto
.link.

teraz ti taky program zrazu vadi


Nezlob se ale nechci sedět za volantem od 10.oo do 19.oo mimo oběda a sětna nafetovanejma tři dny aby byli OK a nenahrávám si rozhovory v dílně,nezveřejním SZ ve kterých toto kritizují soukromně - je to soukromé a cením si jejich důvěry mi to říct,opravovat auta na srazu? párkrát jsem nechal diag úmyslně doma aby mne to nesvádělo(jinak jí vozím pernamentně sebou všude) - párkrát jsem se musel smát když lidi na fóru ,,Jumep děkujeme bylo to super" a v dílně ,,no něco by se stím udělat mělo - vždy jsme se skoro neviděli" a dělat na srazu diag? no dříve jsme ty,ja,tief běhali po place a nezjištně jí dělali(jen tak pro zábavu a s podáním infa co je může čekat,lidi byli spokojení,viděli jak a co se dá vyčíst a tak - dnes jí má skoro každý a moc s ní neumí a mno ho by chtělo cokoli okoukat,poradit s ovládáním(a přitom samo pokecat) atd. ale jak říkám na několika srazech jsem jí ani nebral aby se spíš pokecalo v kolektivu (nebo jsem řekl že jí nemám) a ženský je jich tam dos aby se zase bavili o tom jak na ně doma serem a nevěnojem se rodině atd... a že stárnem beru,ale to jsem na srazu LUKIHO o dva roky omládl.Soutěž zručnosti? to bylo na omluvu odemne - největší kravina jet s AP autem a novejma brzdama místo druhým autem se kterým jsem zžitej.(to byla ostuda a potupa pro mne)- to by snad odjela lépe i má dcera - teď je třeba zajímavé téma budoucnost Citroenu(to je ale bližší téma - to by sraz musel být pozítří) a STK atd..

10.04.2016 23:32 - Re: Srazy - obecně 2939794
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
nebude to tym ako jazdis ze im je zle?

vzdy sa jazdilo
a tiez nechapem preco mne nikto nic nenapise take a nepovie zeby to bolo lepsie inac - to je potom uplne bezpredmentne, lebo ja neviem o nikom okrem teba co by povedal ze ma s tym problem tak ako to je (ak mate niekto pripomienky je dobre ich hovorit organizatorom a nie niekde v garazi niekomu kto to neovplyvni - cize ocakavam komentare - kludne aj ked neverejne cez SZ)

kazdopadne vzdy sa sedi vecer pri pive a keca a vzdy sa dlhsie sedava v piatok, v sobotu kazdy siel skor spat z dovodu ze v nedelu taha domov a nikto nepotrebuje ist so zbytkacom na dlhu trasu

osobne si skor myslim ze si si nieco domyslel ze bolo inac, lebo ako hovorim vsetky okrem prveho som spoluorganizoval a od 2012 to cele riesim ja (to bol ten zlom ked organizator nedorazil na zraz museli sme to lepit na mieste)

raz sa spravi program s tym ze sa chodi po okoli, inokedy sa spravi program ako zrucka

Ako hovoris, po veceroch sme behali okolo aut, to ze ja teraz nebeham je skor dane tym ze mam na starosti organizaciu a vzdy je co ine behat a riesit, ale urcite to nie je tym zeby nebolo cas na pokec

a ako uz bolo viac krat povedane, povedz ze spravis zraz, zozen miesto, vymysli program, obetuj tomu dni priprav, potom bud nervozny ze mas v ocakavani 60-70 ludi na ktore si to kalkuloval a ludia sa ti nehlasia - ako kludne ti pomozem s tym

jo a za toto "ženský je jich tam dos aby se zase bavili o tom jak na ně doma serem a nevěnojem se rodině" si myslim zeby ta zopar z nich zlincovalo a keby som sa k tomu takto staval tak uz polovica ludi nechodi na zraz lebo nepojdu bez bab

11.04.2016 00:25 - Re: Srazy - obecně 2939807
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
S dětmi jezdím sice rychle ale né tak aby lítali v autě jak nudle v bandě (malá musí být na kynedrilu a aspoŇ půl hodiny před,větší už to většinou zvládá i bez) - můžu říct že jich je tak 10.-15. z toho bych mohl doložit tak 5.-7. co i SZ ale cením si jejich důvěry tak nebudu zveřejňovat.Proč né veřejně a nebo to nepotvrdili netuším - nemám důvod si vymejšlet - pokud by to byl jen můj názor tak řeknu prostě nejedu a je to.Běhat kolem aut ? kdy ? hodně lidí přijede až večer a mají za sebou několik set Km a zalezou na pokoje aby přežili sobotu- příjde mi to že hodně z nich jede ze starých z povinnosti a z novejch ze zvědavosti - to svědčí i návštěvnost. Celé se to tu nějak pokazilo proč to na jednu stranu nevím a nechápu.Nevím ale na jiných clubech a srazech je to o něčem jiném.A ano dřív jsem byl nasranej že mi to nevyšlo - dnes mi to nějak neláká a až bych si dovolil říct že ztráta času a to mne mrzí - nějaké konflikty do atmosféry srazu netahám to s tím nemá nic společného ba naopak .

11.04.2016 16:09 - Re: Srazy - obecně 2939970
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Jarda má pravdu v tom, že je to po tak dlouhý cestě skoro nemožný, zdržet se dlouho do noci v hospodě. Ale já osobně bych nevyměnil za pokec v hospodě ani jeden kilometr z Liptovského srazu. Moc se mi spanilka i s návštěvama památek a zajímavostí líbila. Ta dlouhá spanilka nebyla únavná. Strašně rád bych si podobný sraz zopakoval. Možná to letos vyjde.
Chápu taky, že když dětem nesedí jízda, tak je to problém. Třeba by se ale sešlo víc lidí, kterým dlouhá spanilka nevyhovuje. Ti by se mohli po krátký projížďce odtrhnout od kolony, vrátit se a zahřívat židle v hospodě. Nebo si dát náhradní (vlastní) program, než ostatní spanilku dokončí. Je to jen o komunikaci.

11.04.2016 18:46 - Re: Srazy - obecně 2940015
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Mám nápad. Co udělat CITROEN sraz ala "Mimoňské války". Místo spanilky budeme závodit a pálit gumy, ve volném čase si vzájemně prodávat doplňky a know how. Polonahé hostesky by určitě ocenily naše drahé poloviny. Po srazu budeme místo krás Slovenska prohlížet "nejrychlejší biturbo", nejlépe spálené gumy nebo stav získané hotovosti.

P.S. Vyzkoušel jsem oboje, ale radši budu prohlížet krásy Slovenska.

11.04.2016 19:15 - Re: Srazy - obecně 2940024
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak já také k tomu něco řeknu. Jezdím na srazy od r.2009 a jezdím na ně ráda. Řídit mne baví takže celý den v autě při poznávání krás mi přímo nabíjí baterky, včistím si tím hlavu a asi bych se na určitá místa třeba ani neodhodlala jet, protože třeba o nich nevím. Nejsem sice už nejmladší, ale většinou jsme šli spát, kdž už servírky chtěly končit. Všechny srazy,které jsem absolvovala byly pro mne velkým přínosem jak v poznávání krás, tak i získávání cenných rad. Je na každém, jak se rozhodne,zda pojede,či ne. V info o srazu si může udělat obrázek, jak bude probíhat Velký dík patří všem organizátorům,protože udělat sraz je velký žrout času, nervů i peněz. Buďme rádi, že ještě vůbec Peter a ostatní ty srazy mají ochotu organizovat. Já už se těším na známé i neznámé tváře a krásy Slovenska.

11.04.2016 19:31 - Re: Srazy - obecně 2940027
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Jarda má pravdu v tom, že je to po tak dlouhý cestě skoro nemožný, zdržet se dlouho do noci v hospodě. Ale já osobně bych nevyměnil za pokec v hospodě ani jeden kilometr z Liptovského srazu. Moc se mi spanilka i s návštěvama památek a zajímavostí líbila. Ta dlouhá spanilka nebyla únavná. Strašně rád bych si podobný sraz zopakoval. Možná to letos vyjde.
Chápu taky, že když dětem nesedí jízda, tak je to problém. Třeba by se ale sešlo víc lidí, kterým dlouhá spanilka nevyhovuje. Ti by se mohli po krátký projížďce odtrhnout od kolony, vrátit se a zahřívat židle v hospodě. Nebo si dát náhradní (vlastní) program, než ostatní spanilku dokončí. Je to jen o komunikaci.


No když někdo něco vymyslí tak to holt absolvuji (prostě je to dané a jel jsem na ten sraz) ale je pravdou že by se mě dělat pro všechny a né pro maratonce,horolezce atd.. sám Jumep na jednu stranu řekne ,,stárneme" a na druhou stanu zorganizuje výstup na montevrest(nevím jak se to píše) xx lidí tam byla absolutně neschopná toto absolvovat a i s malími dětmi to bylo .... aco měli dělat (nebo by měli) ti ostatní? sedět na zadní části a koukat do bl.. až se po4.-5. hodinách vrátí a bude pokračovat program srazu? (tam ale přijeli všichni za zábavou pokecem atd... taď si vem e by tam zústal jeden dva lidi nebudou otrávení nebo opačně co kdyby jel na celodenní výlet Jumep s jednou dvěma posádkama bylo by to fér? Vím že zavděčit se všem je nemožné ale od toho se potom odvíjí počet na srazech (ten bych řek klesá ). Co vím tyhle ,,maratony" dříve nebyly a o to víc bylo soutěží, možností pokecu , možnost grilovačky atd.. Mně by spíš vyhovoval takovej kemp s chatkama + večer grlilovačka a nebo styl podlesí.Nebránil bych se ani tomuto programu ale pokud by byl sraz třeba 4.-6.dní kdy se všichni během dvou dnů vykecaj a věřím že potom i já klidně pojedu na jeden celej den na vejlet - takto je na to sedět v autě celej den málo času a není to sraz ale poznávací zájezd.Pojďme zorganizovat týdení sraz třeba v Chorvatsku je nas tu hodně kteří to tam znají a můžeme soutěžít po cestě, z toho týdne dva dny prokecáme , dva tři dny procestujeme atd.. A finančně to zas není taková katastrofa a kilometrově ? Na věčinu míst kde jsem byl jsem dojel na jednu nádrž (sraz který kritizuji jsem na jednu nádrž neodjel - najel jsem celkem 1300Km)

12.04.2016 14:42 - Re: Srazy - obecně 2940259
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1294

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Na c5 srazu jsem nikdy nebyl. Ty srazy co dělal Petr podle fotek paráda .... Ono kritizovat je velmi snadné, ale nic nikomu nebrání udělat sraz podle sebe. A když děti nesnáší jízdu v autě, no tak je nech doma u babiček ... Pokud má někdo nějaké výhrady, nebo návrhy co a jak, měl by to řešit osobně s Petrem a ne tu naříkat... Dělat něco pro skupinu lidí - co člověk to jiný názor ... je vždy velmi těžké se zavděčit všem.

12.04.2016 16:47 - Re: Srazy - obecně 2940330
alx
Město: Hostovlice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW) TourerPočet příspěvků: 1276

Administr?tor Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
No když někdo něco vymyslí tak to holt absolvuji (prostě je to dané a jel jsem na ten sraz) ale je pravdou že by se mě dělat pro všechny a né pro maratonce,horolezce atd.. sám Jumep na jednu stranu řekne ,,stárneme" a na druhou stanu zorganizuje výstup na montevrest(nevím jak se to píše) xx lidí tam byla absolutně neschopná toto absolvovat a i s malími dětmi to bylo .... aco měli dělat (nebo by měli) ti ostatní? sedět na zadní části a koukat do bl.. až se po4.-5. hodinách vrátí a bude pokračovat program srazu? (tam ale přijeli všichni za zábavou pokecem atd... taď si vem e by tam zústal jeden dva lidi nebudou otrávení nebo opačně co kdyby jel na celodenní výlet Jumep s jednou dvěma posádkama bylo by to fér? Vím že zavděčit se všem je nemožné ale od toho se potom odvíjí počet na srazech (ten bych řek klesá ). Co vím tyhle ,,maratony" dříve nebyly a o to víc bylo soutěží, možností pokecu , možnost grilovačky atd.. Mně by spíš vyhovoval takovej kemp s chatkama + večer grlilovačka a nebo styl podlesí.Nebránil bych se ani tomuto programu ale pokud by byl sraz třeba 4.-6.dní kdy se všichni během dvou dnů vykecaj a věřím že potom i já klidně pojedu na jeden celej den na vejlet - takto je na to sedět v autě celej den málo času a není to sraz ale poznávací zájezd.Pojďme zorganizovat týdení sraz třeba v Chorvatsku je nas tu hodně kteří to tam znají a můžeme soutěžít po cestě, z toho týdne dva dny prokecáme , dva tři dny procestujeme atd.. A finančně to zas není taková katastrofa a kilometrově ? Na věčinu míst kde jsem byl jsem dojel na jednu nádrž (sraz který kritizuji jsem na jednu nádrž neodjel - najel jsem celkem 1300Km)

Jardo, zkus uz byt trochu konstruktivnejsi a porad dokola tu nebrec ze se ti sraz nezda. Uz jsi to tu psal nekolikrat, nekolikrat ti vetsina sdelila svuj nazor, at uz s tebou souhlasila ci nikoliv, takze myslim ze neni potreba to tu porad omylat dokola.
Zivot je otazkou volby, pokud se ti program nelibi, nemusis jezdit, stejne tak jako mnozi, kterym se program libi a prijedou. Pokud i presto chces prijet a s lidmi se videt, nemusis se zucastnit programu jako takoveho, nic neni povinne!
A jak uz zde bylo napsano, kritizovat umi kazdy, ale chopit se toho a neco udelat to uz tak jednoduche neni ze?
Takze pokud mas predstavu o jine podobe srazu, je potreba pro to neco udelat a nechat na tom trochu "sadla". Peter Ti nabidl pomoc pri zorganizovani, tak v cem je problem? Urcite to bude lepsi a prinosnejsi, nez hanit praci nekoho jineho, budme radi, ze tu vubec nekdo je, kdo je ochoten srazy poradat !!
Sakra Jardo vzpamatuj se uz

12.04.2016 17:58 - Re: Srazy - obecně 2940335
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Máca, PataMat a alx, naprostý souhlas.
Když jsem výše psal, aby udělal sraz podle svých představ, nebo napsal nějaký nápad ke srazům, vyvolával jsem konflikt, nebylo vysvětleno ani v SZ, potom návrh o Chorvatsku, tak už tomu vůbec nerozumím, .
Nechci prudit, ale jestli se to sem nehodí, nebo je v tom náznak provokace, omlouvám se a prosim o smazání, ale beru to tak, že buď chci jet, nebo nechci, nic mezi tím bohužél není, když se mi program nelíbí, napíšu nejvíš jednou, nejedu a dál neřešim.

12.04.2016 18:59 - Re: Srazy - obecně 2940368
krocan
Město: Fryčovice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 216
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Co se týče srazu, na žádném jsem ještě nebyl - moje chyba. Jinak bych rád poprosil část diskutujících, nerozbíjejte tento klub. Pokud někoho zaženete do kouta, bude kopat. Trocha empatie by neškodila. J.

1 2 3 4 ... 5 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator