Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Srazy - obecně
jumep
10.04.2016 23:32 - Re: Srazy - obecně
Moder?tor
nebude to tym ako jazdis ze im je zle?

vzdy sa jazdilo
a tiez nechapem preco mne nikto nic nenapise take a nepovie zeby to bolo lepsie inac - to je potom uplne bezpredmentne, lebo ja neviem o nikom okrem teba co by povedal ze ma s tym problem tak ako to je (ak mate niekto pripomienky je dobre ich hovorit organizatorom a nie niekde v garazi niekomu kto to neovplyvni - cize ocakavam komentare - kludne aj ked neverejne cez SZ)

kazdopadne vzdy sa sedi vecer pri pive a keca a vzdy sa dlhsie sedava v piatok, v sobotu kazdy siel skor spat z dovodu ze v nedelu taha domov a nikto nepotrebuje ist so zbytkacom na dlhu trasu

osobne si skor myslim ze si si nieco domyslel ze bolo inac, lebo ako hovorim vsetky okrem prveho som spoluorganizoval a od 2012 to cele riesim ja (to bol ten zlom ked organizator nedorazil na zraz museli sme to lepit na mieste)

raz sa spravi program s tym ze sa chodi po okoli, inokedy sa spravi program ako zrucka

Ako hovoris, po veceroch sme behali okolo aut, to ze ja teraz nebeham je skor dane tym ze mam na starosti organizaciu a vzdy je co ine behat a riesit, ale urcite to nie je tym zeby nebolo cas na pokec

a ako uz bolo viac krat povedane, povedz ze spravis zraz, zozen miesto, vymysli program, obetuj tomu dni priprav, potom bud nervozny ze mas v ocakavani 60-70 ludi na ktore si to kalkuloval a ludia sa ti nehlasia - ako kludne ti pomozem s tym

jo a za toto "ženský je jich tam dos aby se zase bavili o tom jak na ně doma serem a nevěnojem se rodině" si myslim zeby ta zopar z nich zlincovalo a keby som sa k tomu takto staval tak uz polovica ludi nechodi na zraz lebo nepojdu bez bab

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator