Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Srazy - obecně
jumep
10.04.2016 17:33 - Re: Letní C5 sraz 2016 - INFORMACE, DISKUZE
Moder?tor
jruze: zasa neviem na co sa stazujes, vsetky zrazy okrem prveho som spoluorganizoval a vsetky mali nejaky takyto program. To ze vela ludi chodi skoro spat je tym ze starneme ... prve piestany ked sa robili, boli vsetci o 7 rokov mladsi a tahalo sa do rana a potom sa s kludom slo von, nikomu to nebranilo zostat, je jedno aky bude program, ludia budu unaveny a pojdu spat

a hlavne vzdy ten spravny pokec a najdlhsie co sa zostava hore je noc z piatka na sobotu
si jediny ktory tu nieco taketo pise, ja mam skor stale opacne komentare - zena nechce ist, lebo ze co tam ona bude robit, my sa bavime o autach .... preto je program robeny tak aby nebol len o autach a aby tam kazdy mal nieco

stale opakujem (a bolo to tak vzdy) kazdy si moze program zariadit aj po svojom / mozes spravit zraz sam podla svojho gusta, mozes tam sedet a robit auta - na rozdiel od darje ktora to nemala rada a hovorila mi ze nech to moc neprehanam v tom ja problem nevidim, cely den sed s ludmi v autach a rob im co chcu (ale o tom ten zraz moc neni, je skor o tom sa stretnut, pokecat, zasutazit si, uzit si vikend a potom ist domov)

ad program,
piatok - prichod, vecer spolocne posedenie a instruktaz k dalsiemu dnu a chmatak/jeho obdoba
sobota - 10:00 odchod na spanilku - trvanie do cca 12:00
- po obede individualna jazda s propoziciami - podla programu, pripadne mozete utvarat skupiny (prave tie krasy slovenska / tatier)
- vecer vyhodnotenie a odovzdanie cien
nedela - ochod

neviem co sa s tebou stalo - ale pamatam si ako si nesiel na liptov onehda a napisal do fora potom toto
.link.

teraz ti taky program zrazu vadi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator