Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Srazy - obecně
jruze
11.04.2016 00:25 - Re: Srazy - obecně
U??vate?
S dětmi jezdím sice rychle ale né tak aby lítali v autě jak nudle v bandě (malá musí být na kynedrilu a aspoŇ půl hodiny před,větší už to většinou zvládá i bez) - můžu říct že jich je tak 10.-15. z toho bych mohl doložit tak 5.-7. co i SZ ale cením si jejich důvěry tak nebudu zveřejňovat.Proč né veřejně a nebo to nepotvrdili netuším - nemám důvod si vymejšlet - pokud by to byl jen můj názor tak řeknu prostě nejedu a je to.Běhat kolem aut ? kdy ? hodně lidí přijede až večer a mají za sebou několik set Km a zalezou na pokoje aby přežili sobotu- příjde mi to že hodně z nich jede ze starých z povinnosti a z novejch ze zvědavosti - to svědčí i návštěvnost. Celé se to tu nějak pokazilo proč to na jednu stranu nevím a nechápu.Nevím ale na jiných clubech a srazech je to o něčem jiném.A ano dřív jsem byl nasranej že mi to nevyšlo - dnes mi to nějak neláká a až bych si dovolil říct že ztráta času a to mne mrzí - nějaké konflikty do atmosféry srazu netahám to s tím nemá nic společného ba naopak .

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator