Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Úpravy, vylepšení, tuning / tmavící folie na skla
|< < 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 > >|
26.06.2012 22:44 - Re: tmavící folie na skla 2488065
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ad folie, par aut co tu bolo tak skusenosti
1. ked s tym idem do garaze, h... vidim, nastastie sa daju otvorit okna a cuvam len na zrkadla, inak by som sa tam netrafil
2. krizovatka tvaru /| - prichadam po tej sikmej ceste a davam prednost sprava, je sero a ide neosvetlene auto, cyklista, motorka .... 10x vacsia sanca ze ho prehliadnem .... dosledky nemusim komentovat ... cize z kazdym takym autom som si nadchadzal jak s kamionom aby som videl ... fakt velmi pohodlne ....

26.06.2012 23:15 - Re: tmavící folie na skla 2488076
M.P
Město: Třebíč, Auto: Peugeot 807 2.0 HDi / 100 kWPočet příspěvků: 432

99 Poslat soukromou zprávu
zico napsal(a):
1, Kto jazdi tak, ze potrebuje vidiet skrz auto pred sebou , aby vcas dobrzdil, je *****. 2, Kto nema deti, nepochopi folie.

1, OK , su teda ***** , ale přesto je lepší vidět skrz auto předemnou
2, děti mám

27.06.2012 06:08 - Re: tmavící folie na skla 2488109
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Maxifik napsal(a):
Tak to tu čtu, ale nějak mi z toho vychází jedno. Proč vůbec dodržovat jakýkoliv předpis a zákon? Vždy se najde pro a proti a argumentuje se podobně jako tady s foliemi. Tak nevím.
já takovou malou reakci k tvé poznámce:folie mám jen na zadních dveřích,oknech+5dveře-byly zřejmě lepené jěště ve francii asi mají certifikát.na předku nemám nic,jen v zimě v létě sklopené mračítka(okno je na můj vkus moc velké)tudíž neporušuji zákon(stavěli mě pčr s dovádivým pasatem a měřil jestli nemám folie ve předu-proč to nevím to by snad poznal každý ale v pohodě.byl jsem v polsku na nákup a tamní strážníci mi taky neřekli půl slova.přidal jsem nové 3brzd.světlo dovnitř(venkovní kaput)jde vidět velmi dobře ve dne i v noci,přesto jsem ořízl folii tak aby ho nekryla.ale jak někdo napsal výše je pro mě mnohem nebezpečnější jet za dodávkou(které jsou dnes velmi rychlé)a přes něj nevidíš ani uk a vesměs dodávky tlačí auto před sebou-takže to bude asi horší než kvalitní folie.a co se týká kamionů tak raděj pojedu za ním než za dodávkou.1.věršina kamionů si drží odstup 2.pokud před ním brzdí autko v noci nebo za deště tak se to světlo plazí pod tím kamionem až dozadu.jen malá poznámka jěště k foliím pro ty co je chtějí si nalepit:nešetřete a vám nezačnou praskat,dělat velké boule atd.pak jsou k ničemu+kazí dojem auta.ps.jen by mě zajímalo jakto že na STK neznají zákon:když jsem loni koupil c-5 byl jsem pro registraci tak měl blbých keců:jako že to tam nesmí být atd.já mu na to odpověděl že nejsem na STK ale na registrčku...fakt divný!!!

27.06.2012 06:18 - Re: tmavící folie na skla 2488110
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zajímavé některé argumentace. Proč se tedy zastavuje před vlakovým přejezdem, vlak má přeci také brzdy.

27.06.2012 06:34 - Re: tmavící folie na skla 2488113
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Maxifik napsal(a):
Zajímavé některé argumentace. Proč se tedy zastavuje před vlakovým přejezdem, vlak má přeci také brzdy.
ty se budeš prostě vztekat.zákon hovoří takhle stím nic neuděláš.100lidí 100 názorů.mi spíše vadí totálně černé auta ala vládní limuzína nebo snobské káry kde ani netušíš kdo to šoféruje.já ti za sebe můžu slíbit až vyjde zákon který mi zakáže folie vzadu strhnuje jako první ale zatím malá(9let)si chrochtá blahem,neukradli mi nákup někde u kauflandu,na žermanicích(vlákno:grilování a jiné neřesti)jsem spal nejdýl=prosím nech mi je

27.06.2012 08:20 - Re: tmavící folie na skla 2488120
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
Maxifik napsal(a):
Zajímavé některé argumentace. Proč se tedy zastavuje před vlakovým přejezdem, vlak má přeci také brzdy.


co je tohle za argument?... takhle by sme se mohli dostat na platformu "proč jsou letový dispečeři, když maj letadla okénka a na každý straně partu pozorovatelů"

Pokud to zákon nezakazuje - a tady nemluvim o tom, že co neni zakázáno, je povoleno, páč použití folií je jasně vymezeno, tak nevidim důvod poč o tom diskutovat, jako o nebezpečné záležitosti. Jak tu podotýká Pablik - to, že nemam pohodlnej přehled o tom, co se děje před autem předemnou - sorry, ale tohle neobstojí při žádný ukačce, páč mᚠjet víš jak.... Krom toho - vozů, přez který neni vidět je hromada a nedá se to technicky obejít, takže z průhlednýho auta standart neuděláš. To, že tě zatmavený okna děsej a mᚠz nich stavy úzkosti, nebo nevim co - o tom se snad ani nemá cenu bavit
A pokud mi to zákon umožňuje a já rozhodnu na základě jeho znění úparvu provést, páč k tomu mám nějaký důvody (teplotní bilance, neviditelný materiál na sedačkách či v kufru, nebo třeba jen design) , tak nevidim pro tohle téma jiný závěr, než klasický Cimrmanův bomont, co se s tim a proti tomu dá dělat...
Nakonec - mᚠdoma záclony?... a můžu se zeptat proč?...

27.06.2012 08:28 - Re: tmavící folie na skla 2488136
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
co je tohle za argument?... takhle by sme se mohli dostat na platformu "proč jsou letový dispečeři, když maj letadla okénka a na každý straně partu pozorovatelů" Pokud to zákon nezakazuje - a tady nemluvim o tom, že co neni zakázáno, je povoleno, páč použití folií je jasně vymezeno, tak nevidim důvod poč o tom diskutovat, jako o nebezpečné záležitosti. Jak tu podotýká Pablik - to, že nemam pohodlnej přehled o tom, co se děje před autem předemnou - sorry, ale tohle neobstojí při žádný ukačce, páč mᚠjet víš jak.... Krom toho - vozů, přez který neni vidět je hromada a nedá se to technicky obejít, takže z průhlednýho auta standart neuděláš. To, že tě zatmavený okna děsej a mᚠz nich stavy úzkosti, nebo nevim co - o tom se snad ani nemá cenu bavit A pokud mi to zákon umožňuje a já rozhodnu na základě jeho znění úparvu provést, páč k tomu mám nějaký důvody (teplotní bilance, neviditelný materiál na sedačkách či v kufru, nebo třeba jen design) , tak nevidim pro tohle téma jiný závěr, než klasický Cimrmanův bomont, co se s tim a proti tomu dá dělat... Nakonec - mᚠdoma záclony?... a můžu se zeptat proč?...
popřípadě bych to doplnil jěště o žaluzie.ale né je to prostě otázka názoru.vemte si audiny,passaty ty maj tak černý skla od výrobce že opravdu člověk ani neví jestli má volant vlevo-vpravo a popř.jakou barvu vlasů má řidička...v takovýchto kárách jezdí hodně zlatokopek

27.06.2012 08:33 - Re: tmavící folie na skla 2488137
Pablik1
Město: Ostrava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 731

99 Poslat soukromou zprávu
Maxifik napsal(a):
Zajímavé některé argumentace. Proč se tedy zastavuje před vlakovým přejezdem, vlak má přeci také brzdy.
jj.raděj zastavím je větší=stejně tak raději přibrzdím i když mám přednost před tralalajkou je větší a už jsem přežil 1x.smrtelný kreshtest

27.06.2012 09:21 - Re: tmavící folie na skla 2488144
tomikku
Město: Havířov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 308
99 Poslat soukromou zprávu
jestliže si dám na auto tmavé fólie dle zákona tak co řešíme, je jasně napsáno co na jakých oknech má být, že profi šoféři asi ví proč nemít černé folie na oknech předních dveří že. Jel jsem v několika autech které měly tmavé skla ve předu a popravdě už bych do nich za volant nesedl, jak přijde takové to divné šero tak z toho jde opravdu blbě vidět.

27.06.2012 09:33 - Re: tmavící folie na skla 2488148
Milan16
Město: Prešov, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 7
99 Poslat soukromou zprávu
Takmer každy deň vychádzam z dvora okolo stále parkujúceho auta ktoré ma vzadu tmavé folie. Každý výjazd je rizikový či sa zpoza neho nevyrúti po ceste rýchlo idúce auto ktoré nemôžem cez folie vidie. Našastie cesta nieje až tak frekventovaná. Neviete si predstavi ako je to príjemné keď vychádzam na cestu, auto tam nestojí a ja mam perfekný rozhžad.

27.06.2012 10:49 - Re: tmavící folie na skla 2488175
DaveLbc
Město: Liberec, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SXPočet příspěvků: 421

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Vše má své pro a proti. Tady se začalo řešit pohodlí vz bezpečnost. Já jsem jezdil už s foliemi od 3M a musím říct že mě výhled s auta dost překvapil. Výhled byl ostřejší. Bylo vidět i do auta,takže to nebylo úúúplně tmavé.
Myslím,že to měření co se provádí ted má právě vyřadit ty blázny co to mají jak uhel. Tam je to zase i ze strany policie i jejich zájem aby viděli kdo a nebo kolik lidí tam jede.
Nevím, vždy se najde někdo kdo to celé překroutí a vztáhne na sebe. Nemůžeme všichni souhlasit a nebo namítat. Ale pokud má človíček rozum tak si myslím,že je to jenom přínos pro posádku.
Já osobně zatím folie nemám,ale pokud bych je dal tak vše podle platných předpisů a nebo lépe zákonů.

27.06.2012 17:38 - Re: tmavící folie na skla 2488257
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pánové v tomhle vlákně bych čekal rady a zkušenosti typu: Fólie od XY jsou lepší než XX, černé jsou lepší než zelené se zrcadlem, tahle firma to umí lépe montovat a podobně.
Subjektivní pocity jako: Nemůžu vyjet na silnici, protože tam stojí "zafóliované auto" nebo nemůžu zacouvat do garáže se "zafóliovaným autem" mě pobaví, ale řešení je jednoduché. V prvním případě by tam mohl stát autobus, co potom??? V druhém případě je lepší koupit kabriolet, potom si můžu na vrata od garáže sáhnout.

P.S. Uvažuji o zafóliování auta, proto sháním informace. Navštívil jsem několik firem a nevím kterou vybrat. V jedné mi řekli, že kvůli fóliím musí vyndat skla - jak to dopadne jen domýšlím. ( plastové hmoždinky, tapec, těsnění apod.) V další zase měli jen černé fólie bez velkého výběru od kdoví jakého dodavatele.

27.06.2012 17:56 - Re: tmavící folie na skla 2488258
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Henry napsal(a):
Pánové v tomhle vlákně bych čekal rady a zkušenosti typu: Fólie od XY jsou lepší než XX, černé jsou lepší než zelené se zrcadlem, tahle firma to umí lépe montovat a podobně.
Subjektivní pocity jako: Nemůžu vyjet na silnici, protože tam stojí "zafóliované auto" nebo nemůžu zacouvat do garáže se "zafóliovaným autem" mě pobaví, ale řešení je jednoduché. V prvním případě by tam mohl stát autobus, co potom??? V druhém případě je lepší koupit kabriolet, potom si můžu na vrata od garáže sáhnout.

P.S. Uvažuji o zafóliování auta, proto sháním informace. Navštívil jsem několik firem a nevím kterou vybrat. V jedné mi řekli, že kvůli fóliím musí vyndat skla - jak to dopadne jen domýšlím. ( plastové hmoždinky, tapec, těsnění apod.) V další zase měli jen černé fólie bez velkého výběru od kdoví jakého dodavatele.


Jestli mohu doporučit, tak Autosklo Holešovice. Link: .link.
Montují folie Bruxafol a po 5 letech jsou jak včera namontované. Mám konkrétně řadu Quantum - přední okna světlejší.

13.12.2012 19:57 - Re: tmavící folie na skla 2530620
shalafi
Město: Bratislava, Auto: KIA Stinger GTPočet příspěvků: 113

99 Poslat soukromou zprávu
Nazdarek, riesil niekto folie na C5 X7? Mne totiz v Citroene (Motorpartner Panonska, BA) povedali, ze na zadne okno sa folia dat neda, pretoze je zaoblene opacne a na to foliu nenatiahnu, museli by strihat, bolo by to vidiet, atd atd. Cize folie iba na zadne dvere, 140 eur. Ked som sa potom pytal aspon na roletku pana od nahradnych dielov, tak sa ma 4x spytal na ktore okno ze sa to neda dat folia a preco vlastne, ocividne o tom este nepocul ehm ehm .. mimochodom roletka dozadu na sedan stoji 225 eur

13.12.2012 20:58 - Re: tmavící folie na skla 2530648
STRUCTOR
Město: Praha 8, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 88
99 Poslat soukromou zprávu
Každé sklo je zaoblené (prohnuté), dříve se folie běžně řezaly - vždy tak aby řez kopíroval vytápění zadního skla. Dnes se folie ohřeje a vytvaruje dle okna, kterým směrem je sklo prohnuté není rozhodné. Potíž je v tom, že v Citroenu folie na skla nedělají, ale odvezou auto někam, kde to dělají, z čehož plyne, že o tom vědí prd. Asi se stav někde, kde se montហfolií fyzicky provádí.
Jinak pokud by jsi chtěl zadní roletku, asi vím kdo ji má. Cenu netuším, ale bral jsem od něj komplet interier, bez zadní roletky, a cena byla přijatelná. Pokud budeš mít zájem, pošlu ti na něj mail.

13.12.2012 22:41 - Re: tmavící folie na skla 2530684
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
konkávní zadní sklo bude prostě průser, je doopravdy hodně prohnuté... ale i nám dělají fólie externisti, protože je to lepší, když to dělá někdo, kdo má praxi. Dělají nám i firemní polepy i polepy pro fleexy a spokojenost.

14.12.2012 00:33 - Re: tmavící folie na skla 2530710
Tortugas
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 40
99 Poslat soukromou zprávu
Ja budu davat folie na jare. Mel jsem je na poslednich dvou autech, puvodne kvuli psovi, aby na nej do kufru neprazilo slunce a od te doby je chci mit na kazdem aute, ted hlavne kvuli juniorovi.

Doufam, ze s C5 II nebudou problemy, protoze u 307 Break padaly poznamky, ze snad debilnejsi zadni okno neexistuje a asi trikrat to predelavali. Nakonec to tam daval ze dvou kusu folii, sice to nebylo vubec videt, ale stejne...

14.12.2012 07:52 - Re: tmavící folie na skla 2530718
Roozena
Město: Pragl, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 375

99 Poslat soukromou zprávu
shalafi napsal(a):
Nazdarek, riesil niekto folie na C5 X7? Mne totiz v Citroene (Motorpartner Panonska, BA) povedali, ze na zadne okno sa folia dat neda, pretoze je zaoblene opacne a na to foliu nenatiahnu, museli by strihat, bolo by to vidiet, atd atd. Cize folie iba na zadne dvere, 140 eur. Ked som sa potom pytal aspon na roletku pana od nahradnych dielov, tak sa ma 4x spytal na ktore okno ze sa to neda dat folia a preco vlastne, ocividne o tom este nepocul ehm ehm .. mimochodom roletka dozadu na sedan stoji 225 eur


Juckni na moji fotogalerii.... everything is possible... incl. rear window

14.12.2012 13:28 - Re: tmavící folie na skla 2530767
Mamlas
Město: Chomutov, Praha, Brandys n/L, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 728

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Roozena napsal(a):
Juckni na moji fotogalerii.... everything is possible... incl. rear window


Kdyz tak na to koukam, tak to okno je prohle na obe strany, dole dovnitr a vrsek standartne. To musi byt opravdu zazitek, na neco takovyho lepit folii.

14.12.2012 19:40 - Re: tmavící folie na skla 2530802
jenyk
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 48

99 Poslat soukromou zprávu
artsvec napsal(a):
Jestli mohu doporučit, tak Autosklo Holešovice. Link: .link. Montují folie Bruxafol a po 5 letech jsou jak včera namontované. Mám konkrétně řadu Quantum - přední okna světlejší.




S touto firmou mám také jen výborné zkušenosti.Jak na Xantii,kde už jsou folie5.let,tak na C5.

|< < 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator