Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
Pablik1
27.06.2012 06:08 - Re: tmavící folie na skla
99
Maxifik napsal(a):
Tak to tu čtu, ale nějak mi z toho vychází jedno. Proč vůbec dodržovat jakýkoliv předpis a zákon? Vždy se najde pro a proti a argumentuje se podobně jako tady s foliemi. Tak nevím.
já takovou malou reakci k tvé poznámce:folie mám jen na zadních dveřích,oknech+5dveře-byly zřejmě lepené jěště ve francii asi mají certifikát.na předku nemám nic,jen v zimě v létě sklopené mračítka(okno je na můj vkus moc velké)tudíž neporušuji zákon(stavěli mě pčr s dovádivým pasatem a měřil jestli nemám folie ve předu-proč to nevím to by snad poznal každý ale v pohodě.byl jsem v polsku na nákup a tamní strážníci mi taky neřekli půl slova.přidal jsem nové 3brzd.světlo dovnitř(venkovní kaput)jde vidět velmi dobře ve dne i v noci,přesto jsem ořízl folii tak aby ho nekryla.ale jak někdo napsal výše je pro mě mnohem nebezpečnější jet za dodávkou(které jsou dnes velmi rychlé)a přes něj nevidíš ani uk a vesměs dodávky tlačí auto před sebou-takže to bude asi horší než kvalitní folie.a co se týká kamionů tak raděj pojedu za ním než za dodávkou.1.věršina kamionů si drží odstup 2.pokud před ním brzdí autko v noci nebo za deště tak se to světlo plazí pod tím kamionem až dozadu.jen malá poznámka jěště k foliím pro ty co je chtějí si nalepit:nešetřete a vám nezačnou praskat,dělat velké boule atd.pak jsou k ničemu+kazí dojem auta.ps.jen by mě zajímalo jakto že na STK neznají zákon:když jsem loni koupil c-5 byl jsem pro registraci tak měl blbých keců:jako že to tam nesmí být atd.já mu na to odpověděl že nejsem na STK ale na registrčku...fakt divný!!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator