Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
Pablik1
27.06.2012 08:28 - Re: tmavící folie na skla
99
Roozena napsal(a):
co je tohle za argument?... takhle by sme se mohli dostat na platformu "proč jsou letový dispečeři, když maj letadla okénka a na každý straně partu pozorovatelů" Pokud to zákon nezakazuje - a tady nemluvim o tom, že co neni zakázáno, je povoleno, páč použití folií je jasně vymezeno, tak nevidim důvod poč o tom diskutovat, jako o nebezpečné záležitosti. Jak tu podotýká Pablik - to, že nemam pohodlnej přehled o tom, co se děje před autem předemnou - sorry, ale tohle neobstojí při žádný ukačce, páč mᚠjet víš jak.... Krom toho - vozů, přez který neni vidět je hromada a nedá se to technicky obejít, takže z průhlednýho auta standart neuděláš. To, že tě zatmavený okna děsej a mᚠz nich stavy úzkosti, nebo nevim co - o tom se snad ani nemá cenu bavit A pokud mi to zákon umožňuje a já rozhodnu na základě jeho znění úparvu provést, páč k tomu mám nějaký důvody (teplotní bilance, neviditelný materiál na sedačkách či v kufru, nebo třeba jen design) , tak nevidim pro tohle téma jiný závěr, než klasický Cimrmanův bomont, co se s tim a proti tomu dá dělat... Nakonec - mᚠdoma záclony?... a můžu se zeptat proč?...
popřípadě bych to doplnil jěště o žaluzie.ale né je to prostě otázka názoru.vemte si audiny,passaty ty maj tak černý skla od výrobce že opravdu člověk ani neví jestli má volant vlevo-vpravo a popř.jakou barvu vlasů má řidička...v takovýchto kárách jezdí hodně zlatokopek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator