Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
Roozena
27.06.2012 08:20 - Re: tmavící folie na skla
99
Maxifik napsal(a):
Zajímavé některé argumentace. Proč se tedy zastavuje před vlakovým přejezdem, vlak má přeci také brzdy.


co je tohle za argument?... takhle by sme se mohli dostat na platformu "proč jsou letový dispečeři, když maj letadla okénka a na každý straně partu pozorovatelů"

Pokud to zákon nezakazuje - a tady nemluvim o tom, že co neni zakázáno, je povoleno, páč použití folií je jasně vymezeno, tak nevidim důvod poč o tom diskutovat, jako o nebezpečné záležitosti. Jak tu podotýká Pablik - to, že nemam pohodlnej přehled o tom, co se děje před autem předemnou - sorry, ale tohle neobstojí při žádný ukačce, páč mᚠjet víš jak.... Krom toho - vozů, přez který neni vidět je hromada a nedá se to technicky obejít, takže z průhlednýho auta standart neuděláš. To, že tě zatmavený okna děsej a mᚠz nich stavy úzkosti, nebo nevim co - o tom se snad ani nemá cenu bavit
A pokud mi to zákon umožňuje a já rozhodnu na základě jeho znění úparvu provést, páč k tomu mám nějaký důvody (teplotní bilance, neviditelný materiál na sedačkách či v kufru, nebo třeba jen design) , tak nevidim pro tohle téma jiný závěr, než klasický Cimrmanův bomont, co se s tim a proti tomu dá dělat...
Nakonec - mᚠdoma záclony?... a můžu se zeptat proč?...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator