Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: tmavící folie na skla
artsvec
27.06.2012 17:56 - Re: tmavící folie na skla
Za?iato?n?k
Henry napsal(a):
Pánové v tomhle vlákně bych čekal rady a zkušenosti typu: Fólie od XY jsou lepší než XX, černé jsou lepší než zelené se zrcadlem, tahle firma to umí lépe montovat a podobně.
Subjektivní pocity jako: Nemůžu vyjet na silnici, protože tam stojí "zafóliované auto" nebo nemůžu zacouvat do garáže se "zafóliovaným autem" mě pobaví, ale řešení je jednoduché. V prvním případě by tam mohl stát autobus, co potom??? V druhém případě je lepší koupit kabriolet, potom si můžu na vrata od garáže sáhnout.

P.S. Uvažuji o zafóliování auta, proto sháním informace. Navštívil jsem několik firem a nevím kterou vybrat. V jedné mi řekli, že kvůli fóliím musí vyndat skla - jak to dopadne jen domýšlím. ( plastové hmoždinky, tapec, těsnění apod.) V další zase měli jen černé fólie bez velkého výběru od kdoví jakého dodavatele.


Jestli mohu doporučit, tak Autosklo Holešovice. Link: .link.
Montují folie Bruxafol a po 5 letech jsou jak včera namontované. Mám konkrétně řadu Quantum - přední okna světlejší.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator