Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Co nového chystá Citroen
|< < 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 71 > >|
18.09.2015 22:21 - Re: Co nového chystá Citroen 2864454
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
c5vyskov napsal(a):
Určitě, cena hydractivu 5000 euro. Kecy v kleci.
.link.
Do 2000 eur se musí vejít se vším. Ale jestli za hydractiv skutečně dávají 5000 euro, tak to nebude chyba hydractivu, ale chyba vedení firmy...

ja by som to otocil, kludne si hydru nechajte ale chcem akciovu cenu a zlavu 5000 Eur,
taakze ked som pred 2rokmi vysolil za 21kEur, chcem ho za 16tisic.
za tuto cenu ten Hdi180k berem a zajtra je moj sedan na bazosi. aj tak ho a mna necaka nic dobre, prasknute piestnice, unik lds, vyhorete poistky a cerpadlo, klesanie zadku, spatne tlaky v guliach [uz nie mojich] .......
furt budeme riesit kilogramy vytlcenych silentov, kolesa do Acka, rozhodenu vysku sensorov
berte to s nadhladom
a a by sa ten novy klump nesr [nekazil] bude zavrety iba v garazi prefukovanej dusikom [koli korozii]

18.09.2015 23:15 - Re: Co nového chystá Citroen 2864466
del42sa
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 441
99 Poslat soukromou zprávu
.link.

19.09.2015 10:06 - Re: Co nového chystá Citroen 2864497
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Jeden OT:
Sice koncern nemůžu vystát,ale tohle se mi líbí (rozhodně ale ne kvůli autům) : .link.


No..ono elektromobily stále vydávajú zvuky Reklama je bullshit.. a čím je elektromobil starší, má viac nabehané, tým sú tie zvuky hrubšie.. +stále sú tam zvuky vetra a odvalujucich sa gúm

19.09.2015 13:24 - Re: Co nového chystá Citroen 2864527
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
No..ono elektromobily stále vydávajú zvuky Reklama je bullshit.. a čím je elektromobil starší, má viac nabehané, tým sú tie zvuky hrubšie.. +stále sú tam zvuky vetra a odvalujucich sa gúm


No oni z bezpečnostních důvodů montují nebo budou? do městského provozu ,,zvukové zařízení"

19.09.2015 13:32 - Re: Co nového chystá Citroen 2864532
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Někde to montujou už celkem dlouho, jsou tam repráky, který vydávaj zvuk motoru právě kvůli chodcům..
Jinak např: .link.

20.09.2015 00:44 - Re: Co nového chystá Citroen 2864758
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Príde mi to ako zbytočné.. po meste behám dos s elektromobilom..a ako si všímam behá tu aj dos elektromobilov. Nestalo sa mi že by som niekoho zrazil Z jednoduchých dôvodov..tu ked niekto stojí pri prechode, musím zasta.. a chodec u nás je povinný presvedcit sa ci moze cez vozovku.

Zvuk to má prirodzený..motor otáčaním vydáva zvuk, ktorý vnútri síce moc nepoču, ale vonku je zretelný.

20.09.2015 09:36 - Re: Co nového chystá Citroen 2864797
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ono to je najhorsie na parkovisku, tam je to jedine miesto kde vyplasis chodca tym ze ticho a zrazu sa to pohne

ostatne je uz prirodzene, auto na ceste

10.10.2015 11:22 - Re: Co nového chystá Citroen 2872427
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ze o tomto bolo tak ticho

.link.

10.10.2015 21:22 - Re: Co nového chystá Citroen 2872488
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
nemyslim si ze autonomne auta budu neaky boom..testovalo sa to uz daavno pradávno..prvym bol dokonca citroen DS, ktory sa riadil podla magnetov umiestnenych v ceste.. cital som tie komenty ze vodici budu bez prace to si tiez nemyslim.. automatizovany system sam nenalozi náves hlavne ked je to niekedy viac tetris ako nakládka.. + taký detail,,kazdy system moze zlyhat.. spinave cidlo..nespravne hodnoty..po novom aj vírusi

11.10.2015 00:13 - Re: Co nového chystá Citroen 2872509
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Píšou, že od 2018 by to bylo v osobácích.. To jsem teda zvědavej..

21.10.2015 11:07 - Re: Co nového chystá Citroen 2876464
del42sa
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 441
99 Poslat soukromou zprávu
Interview with Xavier Peugeot, at the Frankfurt Motor Show. New Director of Citroën product, after several years in the same post at Peugeot, he presents the future of the brand DNA. Three new models are expected out in the next two years.
Auto News: Is not it difficult to move from the direction of the Peugeot Citroën product than for a member of the Peugeot family? "
Xavier Peugeot: This is fantastic, on the contrary. A Peugeot is also someone who works for PSA has several brands! I had this desire for a long time, after more than twenty years with Peugeot.
AI: What is your mission Citroen?
XP: My mission is to work on the optimization of Citroën product plan and strategy model agreement Tavares gave his marks in the plan Back in the Race. The roadmap is clear: work on seven international figures that are in line with markers of the brand and its positioning.
AI: What will be the DNA of this brand?
XP: Much had already been launched before my arrival. It is a collective and dynamic work. Keywords are: International with the same silhouettes around the world, optimism because it takes all correlate with Citroën genes and the difference compared to the other. Citroen should stand out and cover all market segments. It should also be clear, the mark is not low-cost. It is an international brand widely. I do not like the general password.
AI: When the first models will emerge?
XP: In the next two years we will launch three new models. Gradually, our work will be unveiled. We aim to cover all market segments.

během dvou let 3 nové modely Citroen. Cílem je pokrytí všech segmentů trhu (překvapivě) tedy i C5/C6.....

něco se šušká o novém odpružení (zatím nepotvrzená informace) které zachová plavnost podobnou jako měl hydractive, systém má být levnější a mnohem rychleji reagovat na změny nastavení. Nepůjde přitom jen o adaptivní tlumiče, jako má většina automobilek, ale něco sofistikovanějšího.

11.11.2015 10:18 - Re: Co nového chystá Citroen 2885737
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Ještě navážu na tu cenu hydractivu 5000euro:
.link.
Proč teda hydractive prodávají drហjen o 10tisíc kč, a proč 6 ze 7 výbav má hydractive, když na něm tak moc prodělávají a nikdo ho v podstatě nechce?
A jak psal robo, když to otočíme, tak verze bez hydractivu by měla být o 150 tisíc levnější, tzn. teď na ní vydělávají o 140tisíc víc, než by bylo nutné?
To jsou prostě tak průhledné lži, jak ve všem dnes...

11.11.2015 12:21 - Re: Co nového chystá Citroen 2885769
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Samozřejmmě jsou to kecy.
To rozhodnutí je spíš o to, že Citroen ročně prodá dejme tomu 1,2 mil aut a z toho má hydru 10 tisíc = méně než 1% produkce - takže to asi manažerům z finančního hlediska nedává smysl držet. Zrušením hydry ušetří na vývoji a výrobě a nemůžou ztratit víc než to 1% produkce (spíš méně protože část lidí ci C5 vezme i s pružinama, když nebude hydra).

11.11.2015 21:14 - Re: Co nového chystá Citroen 2885929
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
jumep napsal(a):
ze o tomto bolo tak ticho

.link.

no asi preto ze aj taka tesla to dostala ako update , takze to uz asi nikoho tak nesokuje .link.

11.11.2015 21:23 - Re: Co nového chystá Citroen 2885938
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Co se týče prodeje aut s hydrou si myslím,že Citroen absolutně nezvládl,nebo podcenil propagaci. Těžko říct,z jakého důvodu. Možná proto,že si řekli,že lidi už to znají a nijak (pro zákazníka) výrazně se to nevylepšuje,tak o tom mluvit nemusíme...
Každopádně jděte se schválně podívat k nejbližšímuCitroen dealerovi. Schválně,jestli tam bude mít jako demo hydraulickou C5. Věřím tomu,že 90% jí mít nebude. A to je podle mě ta největší chyba. Spousta lidí,dokud se s hydrou nesveze,si jí neumí ani představit a pokud jsou schopni se povznést nad smotanej drát,nebo ti s bujnější fantazií nad nafouknutej gumo-textilní míč,tak většina z nich vzpomene na Četníka a honičky v DS,který se neustále (fantasticky) houpali a v zatáčkách (opticky) pomalu převraceli. Přitom je to všechno dnes úplně jinak. Ale to nezjistí,když si to nezkusí. A nezkusí si to,protože nemají v čem.
Když jsem dělal u BMW,tak měli každou chvíli nějakou akci typu X-Drive na horách,kde byla flotila čtyřkolek a člověk si je mohl na vlastní kůži vyzkoušet, nebo Performance days,což byly továrnou upravený auta (Performance kity) na nějakém hezkém venkovském okruhu (já jsem např.byl za odměnu v Rakousku) a nebo měli prostě Innovation days.který se konali většinou taky na nějakým okruhu,nebo testovacím polygonu,jako je třeba v Mýtě a prostě představovali lidem novinky produkčního roku. Tohle všechno mi u Citroenu chybí. Nějaký Fantomasovy dny,nebo jak se to jmenovalo,kde se člověk musí objednat na testovací jízdu mi nepřijdou zrovna jako ideální propagace značky...

11.11.2015 21:28 - Re: Co nového chystá Citroen 2885939
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
no asi preto ze aj taka tesla to dostala ako update , takze to uz asi nikoho tak nesokuje .link.


a aj im to pekne nefunguje ...

11.11.2015 21:34 - Re: Co nového chystá Citroen 2885942
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
Hanz 397 napsal(a):
Co se týče prodeje aut s hydrou si myslím,že Citroen absolutně nezvládl,nebo podcenil propagaci. Těžko říct,z jakého důvodu. Možná proto,že si řekli,že lidi už to znají a nijak (pro zákazníka) výrazně se to nevylepšuje,tak o tom mluvit nemusíme...
Každopádně jděte se schválně podívat k nejbližšímuCitroen dealerovi. Schválně,jestli tam bude mít jako demo hydraulickou C5. Věřím tomu,že 90% jí mít nebude. A to je podle mě ta největší chyba. Spousta lidí,dokud se s hydrou nesveze,si jí neumí ani představit a pokud jsou schopni se povznést nad smotanej drát,nebo ti s bujnější fantazií nad nafouknutej gumo-textilní míč,tak většina z nich vzpomene na Četníka a honičky v DS,který se neustále (fantasticky) houpali a v zatáčkách (opticky) pomalu převraceli. Přitom je to všechno dnes úplně jinak. Ale to nezjistí,když si to nezkusí. A nezkusí si to,protože nemají v čem.
Když jsem dělal u BMW,tak měli každou chvíli nějakou akci typu X-Drive na horách,kde byla flotila čtyřkolek a člověk si je mohl na vlastní kůži vyzkoušet, nebo Performance days,což byly továrnou upravený auta (Performance kity) na nějakém hezkém venkovském okruhu (já jsem např.byl za odměnu v Rakousku) a nebo měli prostě Innovation days.který se konali většinou taky na nějakým okruhu,nebo testovacím polygonu,jako je třeba v Mýtě a prostě představovali lidem novinky produkčního roku. Tohle všechno mi u Citroenu chybí. Nějaký Fantomasovy dny,nebo jak se to jmenovalo,kde se člověk musí objednat na testovací jízdu mi nepřijdou zrovna jako ideální propagace značky...

bohuzial toto je jednoduche a zaroven smutne, je to bludny kruh. hovorime tomu co bolo skor vajce ci sliepka.
ked nepredavas, nemas peniaze na marketing. ked nerobis marketing tak nepredavas. Ako z toho von ? no naliat peniaze do marketingu, na co je vacsina ludi alergicka, lebo su to v ociach ludi vyhodene peniaze.
zasa ja mam skusenosti z par predajni ze hydra bola vzdy ak mali c5

11.11.2015 21:57 - Re: Co nového chystá Citroen 2885958
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
robo napsal(a):
bohuzial toto je jednoduche a zaroven smutne, je to bludny kruh. hovorime tomu co bolo skor vajce ci sliepka.
ked nepredavas, nemas peniaze na marketing. ked nerobis marketing tak nepredavas. Ako z toho von ? no naliat peniaze do marketingu, na co je vacsina ludi alergicka, lebo su to v ociach ludi vyhodene peniaze.
zasa ja mam skusenosti z par predajni ze hydra bola vzdy ak mali c5

Moje zkušenost je taková,že u těch větších dealerů (Domanský,...) jí mají,ale ti malí,regionální jí nemají a nikdy neměli... Tyhle akce,co jsem psal,pořádal importér,přičemž dealery využil pouze k tomu,aby účast nabídli klientům. A věřím tomu,že celá akce vyšla levnějš,než týdenní vysílání desetisekundovýho reklamního spotu na jedný televizi,přičemž měla určitě větší efekt,protože si to ti klienti "osahali"... Všimni si,že BMW tolik reklam,co Citroen nemá (a neříkej mi,že se to prodává samo,protože BMW-není to kvůli tomu) a při tom je to už třetí rok nejprodávanější prémiová značka.

11.11.2015 22:03 - Re: Co nového chystá Citroen 2885966
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Už jsem to tu asi psal, ale proč to nenapsat znovu.. Mít hydru VW, tak jí dostane "mezi lidi", že by během pěkně krátký doby měli zpátky to, co ztratili na emisní aféře.. Samotnýho mě překvapuje, když se bavim s lidma, kolik z nich vůbec neví, že by auto mohlo mít i něco jinýho než pružiny.. Maximálně znaj ještě "jakýsi vzduchový polštáře", ale hydru tak 1 z 10ti..

11.11.2015 22:05 - Re: Co nového chystá Citroen 2885969
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
Už jsem to tu asi psal, ale proč to nenapsat znovu.. Mít hydru VW, tak jí dostane "mezi lidi", že by během pěkně krátký doby měli zpátky to, co ztratili na emisní aféře.. Samotnýho mě překvapuje, když se bavim s lidma, kolik z nich vůbec neví, že by auto mohlo mít i něco jinýho než pružiny.. Maximálně znaj ještě "jakýsi vzduchový polštáře", ale hydru tak 1 z 10ti..

Jo,ty mᚠCitróna,jó?
A to je taky na měchách,jako ten Fantomasův?

|< < 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 71 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator