Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co nového chystá Citroen
robo
11.11.2015 21:34 - Re: Co nového chystá Citroen
99
Hanz 397 napsal(a):
Co se týče prodeje aut s hydrou si myslím,že Citroen absolutně nezvládl,nebo podcenil propagaci. Těžko říct,z jakého důvodu. Možná proto,že si řekli,že lidi už to znají a nijak (pro zákazníka) výrazně se to nevylepšuje,tak o tom mluvit nemusíme...
Každopádně jděte se schválně podívat k nejbližšímuCitroen dealerovi. Schválně,jestli tam bude mít jako demo hydraulickou C5. Věřím tomu,že 90% jí mít nebude. A to je podle mě ta největší chyba. Spousta lidí,dokud se s hydrou nesveze,si jí neumí ani představit a pokud jsou schopni se povznést nad smotanej drát,nebo ti s bujnější fantazií nad nafouknutej gumo-textilní míč,tak většina z nich vzpomene na Četníka a honičky v DS,který se neustále (fantasticky) houpali a v zatáčkách (opticky) pomalu převraceli. Přitom je to všechno dnes úplně jinak. Ale to nezjistí,když si to nezkusí. A nezkusí si to,protože nemají v čem.
Když jsem dělal u BMW,tak měli každou chvíli nějakou akci typu X-Drive na horách,kde byla flotila čtyřkolek a člověk si je mohl na vlastní kůži vyzkoušet, nebo Performance days,což byly továrnou upravený auta (Performance kity) na nějakém hezkém venkovském okruhu (já jsem např.byl za odměnu v Rakousku) a nebo měli prostě Innovation days.který se konali většinou taky na nějakým okruhu,nebo testovacím polygonu,jako je třeba v Mýtě a prostě představovali lidem novinky produkčního roku. Tohle všechno mi u Citroenu chybí. Nějaký Fantomasovy dny,nebo jak se to jmenovalo,kde se člověk musí objednat na testovací jízdu mi nepřijdou zrovna jako ideální propagace značky...

bohuzial toto je jednoduche a zaroven smutne, je to bludny kruh. hovorime tomu co bolo skor vajce ci sliepka.
ked nepredavas, nemas peniaze na marketing. ked nerobis marketing tak nepredavas. Ako z toho von ? no naliat peniaze do marketingu, na co je vacsina ludi alergicka, lebo su to v ociach ludi vyhodene peniaze.
zasa ja mam skusenosti z par predajni ze hydra bola vzdy ak mali c5

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator