Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Děsy na cestách
|< < 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 > >|
09.04.2010 21:13 - Re: Děsy na cestách 2341402
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
že by zatmění na slunci, nebo erupce? Spíše si myslím, že nevšímavost okolí a neochota svědčit nahrává hovadům. .link.

19.04.2010 21:40 - Re: Děsy na cestách 2342899
Barbar
Město: Žatec, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi ExlusivePočet příspěvků: 20

99 Poslat soukromou zprávu
Dneska jsem se vrátil z výletu na Slovensko a jsem zhnusen bezohledností spousty "řidičů".
Ačkoliv agresivní řidiče odsuzuji,tak telefonující šofér červené Fábie jedoucí po D1 devadesátkou v nejrychlejším pruhu v úseku kde jsou tři pruhy mě celkem slušně nastartoval.
Další fajn zážitek byl když jsem ve 130 předjížděl kamión,byl jsem u zadní nápravy jeho návěsu a on se rozhodl že mi tam strčí čumák a nacpe mě na svodidla tak můžu říct že ačkoliv jsem poměrně klidnej člověk tak v tu chvíli jsem měl násilnické choutky.Po nějakých 50km mi totéž udělal další kamión
O šoférech kteří na mě blikali když předjíždím kolonu kamiónů radši ani nemluvím a ty kteří za jízdy drží telefon u ucha jsem radši ani nepočítal.Jo a taky jsem potkal jednoho borce co měl v jedné ruce telefon a v druhé cigaretu,prostě hnus

19.04.2010 22:00 - Re: Děsy na cestách 2342914
Žalud
Město: Litomyšl, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 151

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jel jsem včera po krásné silnici od Litomyšle směrem na Svitavy. Jel jsem asi 110, když mě začal předjíždět Bentley a já měl dojem, že stojím. A předjíždí, ale na čáře, odbočovacím pruhu, zebře a pod zákazem předjíždění??? Hned kousek dál mě předjeli na plné čáře a s hodně špatným výhledem další dva odborníci. Tak jsem se ptal, kde jsou asi naši bdělí policisté. A nemusel jsem čekat dlouho. V obci, kde je silnice jako ementál a nedá se tam jet bezpečně víc jak 30 měřili padesátku!!!

19.04.2010 22:11 - Re: Děsy na cestách 2342920
mára
Město: Most, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 64
99 Poslat soukromou zprávu
jóóóó, to víš. PČR pomáhá a chrání tam kde má. nedávno ve městě stopli mojí ženu a nevěděli, za co jí dát pokutu. auto týden po STK. měli to těžký hoši. na konec, že prej má měkkou rezervu. chtěla jim odpovědět, že oni maj zas měkkej mozek. nebylo čím měřit /ani rezervu ani mozek/. že jí s tou rezervou odvezou na změření na pumpu. žena jim naznačila cosi o kalibrovaným přístroji tak dali pokoj. xichty ale prej měli dost kyselý

20.04.2010 15:33 - Re: Děsy na cestách 2342993
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
TomasT napsal(a):
Obávám se, že úmysl mu neprokážou - bude tvrdit, že se chtěl zařadit těsně před auto, jen aby ji vylekal a neodhadl to.
Takže nedbalost a protože se nikomu nic nestalo, tak to skončí nanejvýš podmínkou a zákazem řízení.


Tak jsem četla v novinách rozhovor s tímto pseudořidičem a přesně tohle tam psali, že řekl.Tys mu snad radil, ne?

20.04.2010 19:49 - Re: Děsy na cestách 2343025
Herulinka
Město: Nezvěstice, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi XPočet příspěvků: 197

99 Poslat soukromou zprávu
TomasT napsal(a):
Obávám se, že úmysl mu neprokážou - bude tvrdit, že se chtěl zařadit těsně před auto, jen aby ji vylekal a neodhadl to. Takže nedbalost a protože se nikomu nic nestalo, tak to skončí nanejvýš podmínkou a zákazem řízení.

Tvrzení, že ji chtěl vylekat, mi přijde dost divné. Na silnici snad mám jízdu přizpůsobit svým schopnostem, vlastnostem auta a silnice, a ne koukat, koho vylekám a koho naštvu, ne? I když to je bohužel dneska běžná praxe. Já si třeba do dneška ještě pořádně nezvykla, že při předjíždění se asi podle jakéhosi nepsaného pravidla nemusí blikat, čili se taky dostkrát divím, co který řidič nacvičuje. A jízda co nejvíc vlevo, a už osobáku nebo motorky, to mě celkem vytáčí. Asi se jako stará škola mám ještě dost co učit, abych zapadla mezi "moderní řidiče"

20.04.2010 20:49 - Re: Děsy na cestách 2343054
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jen z druhé strany, jel jsem jednosměrkou a v protisměru cyklista a neměl ani snahu se uhnout. Tak jsem zastavil tak, že musel dolů z kola. Pak jsem ho objel a zapoměl na něj. Jel za mnou okolo paneláků až na naše parkoviště a křičel něco o tom, že mi to auto rozbije. Tak teď už druhý den parkuji jinde. A obrana není. Je to taky děs, bát se cyklistů, které ani policie neřeší a ani si jich nevšímá. Hlavně že měří tam ke nejsou baráky ale do konce obce je ještě 500m.

20.04.2010 21:15 - Re: Děsy na cestách 2343070
Drahuše
Město: České Budějovice, Auto: Počet příspěvků: 26
99 Poslat soukromou zprávu
Herulinka napsal(a):
TomasT napsal(a):
Obávám se, že úmysl mu neprokážou - bude tvrdit, že se chtěl zařadit těsně před auto, jen aby ji vylekal a neodhadl to. Takže nedbalost a protože se nikomu nic nestalo, tak to skončí nanejvýš podmínkou a zákazem řízení.

Tvrzení, že ji chtěl vylekat, mi přijde dost divné. Na silnici snad mám jízdu přizpůsobit svým schopnostem, vlastnostem auta a silnice, a ne koukat, koho vylekám a koho naštvu, ne? I když to je bohužel dneska běžná praxe. Já si třeba do dneška ještě pořádně nezvykla, že při předjíždění se asi podle jakéhosi nepsaného pravidla nemusí blikat, čili se taky dostkrát divím, co který řidič nacvičuje. A jízda co nejvíc vlevo, a už osobáku nebo motorky, to mě celkem vytáčí. Asi se jako stará škola mám ještě dost co učit, abych zapadla mezi "moderní řidiče"

Lidi,a nezařazoval se náááhodou pán v Superbu do pravěho jízdího pruhu?Pak se oba lekli a strhli řízení na opačnou stranu??????To je tak vše co je na tom videu poznat.Vše ostatní jsou "lidové"soudy připomínající 50-tý léta.Věřím ve spravedlivý soud, a né v "davovou hysterii"..........

02.02.2012 08:45 - Re: Děsy na cestách 2446456
toskey
Město: Odolena Voda, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 147
99 Poslat soukromou zprávu
Dávejte si pozor kde parkujete. Aby jste když nastartujete,nebyli překvapeni,že má tuningové auto. Asi budu parkovat břichem k zemi. .link.

24.06.2013 14:15 - Re: Děsy na cestách 2592205
operatorXM
Město: Hrotovice, Auto: Citroen C6 2.7 HDiPočet příspěvků: 138

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
C5 X7 versus motocykl.
.link.

24.06.2013 14:23 - Re: Děsy na cestách 2592206
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
No to si snad dělaj kozy ne? Bez papírů, bez TP, dle fotek 100% překročená rychlost a viníkem je řidič auta, no to je mazec...

24.06.2013 14:28 - Re: Děsy na cestách 2592207
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
hmm, ten s tou motorkou isto isiel podla predpisov ...

24.06.2013 14:50 - Re: Děsy na cestách 2592212
Rumy
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 25
99 Poslat soukromou zprávu
To jestli měl motorkář papíry a TP je jedna věc a to kdo je viníkem nehody druhá věc...

24.06.2013 15:44 - Re: Děsy na cestách 2592237
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Rumy - dobrá a proč když pojedu bez dálniční známky po dálnici, někdo mě sestřelí, tak je to moje vina? A neplést motorkáře s hovadama na motorkách..

24.06.2013 15:57 - Re: Děsy na cestách 2592244
Rumy
Město: Praha, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 25
99 Poslat soukromou zprávu
Myslim, že ani na dálnici neplatí, že by ten kdo nemá dálniční známku byl automaticky viníkem nehody.

24.06.2013 16:41 - Re: Děsy na cestách 2592256
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Nemůžete motat různý přestupky proti pravidlům. Když nemám známku, nikoho neohrožuju, ale když nemám papíry, nemám na tý křižovatce co dělat a nemůže mě nikdo sestřelit. Z toho řidiče auta vinu nikdo nesejme, pokud nedal přednost, ale při rozhodování o škodách a zranění bude na tom mnohem líp. Míra zavinění se mezi oba podělí. Podle schopností jejich právníků.

24.06.2013 17:26 - Re: Děsy na cestách 2592275
bobe
Město: Praha - Zásmuky, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW) TourerPočet příspěvků: 161
99 Poslat soukromou zprávu
Mikra: přesně tak, je jasné že ten motorkář tam neměl co dělat a pak by se nic nestalo ale já jako řidič musím respektovat pravidla silničního provozu. Nesmí se stát, že budu odbočovat a nedám přednost. V tomhle případě se vina bude dělit, a jen doufejme že řidič motorky přežije, jinak bude muset řidič toho auta žít s vědomým, že je vrah i když možná bude hlavním viníkem motorkář.
Jezdím s autem ročně přes 50000Km, jezdím i s motorkou, za 1 měsíc najeto přes 2000Km
a vidím to každý den, jak řidiči automobilů absolutně ignorují motorkáře.
Jenom vinou nedání přednosti jsem mohl být několikrát v nemocnici a to se snažím dodržovat rychlost, zejména v obci.

24.06.2013 17:45 - Re: Děsy na cestách 2592286
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Ono je to těžký. Motorek je na silnici proti autům mnohem míň. Takže je tak neočekáváš. Jsou hůř vidět. Hůř se odhaduje, jakou rychlostí se k tobě blíží, obzvl᚝ zezadu. Hůř jsou vidět jejich blinkry... Já mám k motorkářům úctu, snažím se jim nepřekážet a nevadí mi. Ale mám několik zkušeností, že se mi v zatáčce objevil v protisměru na mý půlce, ležel skoro vodorovně a ruku z plynu nesundal. Já jo a tím jsem ho zachránil. Oni motorkáři umějí ohromě rychle přilítnout, udělat myšku a bleskurychle zmizet. Mohl ke křižovatce přilítnout a v domění, že to stíhá, protože má silnou rychlou mašinu, tam tomu řidičovi vlítnul. Jestli se to takhle odehrálo u týhle nehody, to nevím, ale nedivil bych se.

24.06.2013 17:54 - Re: Děsy na cestách 2592296
bobe
Město: Praha - Zásmuky, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.7 V6 HDi 208k (150kW) TourerPočet příspěvků: 161
99 Poslat soukromou zprávu
No asi to nezjistíme jak to vlastně bylo ale pokud jeli proti sobě tak ho řidič auta buď neviděl nebo ignoroval.
To si myslím jen dle toho že má auto rozstřelený levý čumák.
Základem je vzájemný respekt. Bez respektu bude na silnicích jenom hůř
Nemůžeme závidět motorkářům že nemusí čekat v koloně a do cíle se dostanou dříve než ostatní.

24.06.2013 18:14 - Re: Děsy na cestách 2592311
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nechcu prihazovat do ohne, ale zas tak poctivych motorkaru, co umi jezdit dejme tomu rozumne v ramci bezpecnosti co se rychlosti tyce (taky nejezdim v obci do 50, ale tak 60) moc neni. A argumentovat tim, ze muzou, ze maji kone to je dost kravovina. Mam jich v aute 240 a to neznamena, ze budu po okrskach valit 150 a v meste kilo. Sam jsem jezdil za mlada na kyvacce dvaapuli celkem podle predpisu, stejne to vic jak kilo nejelo, ale sestrelil me ozrala podobnym zpusobem z bocni cesty. Nastesti jsem jel dost pomalu a on se zrovna rozjizdel, takze krome par sramu na motorce nic. Nepreju to nikomu, ani rozbitou hlavu ani motorku ani auto, ale uz jen fakt, ze nemel papiry a nejel predpisove proste rika, ze i kdyby to bylo ciste nedani prednosti v jizde, tak si nejsem jisty, zda je vina na strane auta. To, jak je rozflakane auto a motorka neni naraz v male rychlosti. Takze jestli mu tam vlitnul treba jen "stovkou", tak nemas moc cas jako ridit auta reagovat, kdyz motorka v te rychlosti moc uhnout nema kam, proste jede porad skoro rovne.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator