Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Děsy na cestách
|< < 1 2 3 4 5 ... 15 > >|
02.04.2010 22:45 - Re: Děsy na cestách 2340840
Martin
Město: Vlašim, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 297
99 Poslat soukromou zprávu
To Dutch a MichalJ: Omlouvat chování toho chlápka nelze. Jestli se neumí ovládat, je to smutné, ale za volant rozhodně nepatří! Za volantem se prostě musíš ovládat. Jestli ho ta paní v Mazdě vytočila, tak si měl zanadávat. Jenomže on se chtěl pomstít! A to je podle mne na celé situaci to nejhorší. Dokud budeme tyhle typy lidi omlouvat, tak bude na silnici pořád plno mrtvých a zraněných. A nejde jenom o tento případ. Tento typ lidí (oni sami se považují za "nadlidi" a ostatní přinejlepším za blbce) bude předjíždět, dělat myšky, jezdit stovkou přes obec apod. kdykoli je napadne a nebere ohled na nikoho. Bohužel dnešní doba pořád hledá polehčující okolnosti a omlouvá kde co. Kdejaký ha.zl se pořád na něco vymlouvá, dělá ramena a pořád mu to prochází. Potom to dopadá jako ve čtvrtek u soudu v Kroměříži Kroměříži. Tam ten řidič-vrah dostal poměrně dost, ale chybu nepřiznal a stále se bude cítit ukřivděný. Dokud tento typ lidí nebude dostávat tresty natvrdo, dokud se jim nebudou brát řidičáky, auta, majetky..., tak se to nezlepší.

02.04.2010 22:53 - Re: Děsy na cestách 2340841
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Martine, mluvíš mi z duše. Díky.

02.04.2010 23:03 - Re: Děsy na cestách 2340842
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Martin - je to asi stejná logika co píšeš jako to s těma VW, AUDI apod.... všichni chceme aby se nechalo jezdit rozumně, ale pokud budeš univerzálně všechny co zaviní bouračku házet do jednoho pytle, tak tu moc lidí za chvíli nebude.....pokud by mu ta myška vyšla, tak ta paní si to možná ani neuvědomí a nikomu se nic nestalo.....rozdíl je pak jenom ten zda odhadl vzdálenost mezi auty nebo ne....
Co je prostě ale hrozný jak to všechny media rádi převezmou a veřejně ho pranýřujou a předem odsuzujou a dělaj zločince

Podobnej případ bych řekl je to jak zastřelil v týdnu řidič technickejch služeb jinýho řidiče, kterej mu zastavil před autem......nojo, řeklo by se ....nervozní řidič náklaďáku zastřelil jinýho řidiče jenom proto, že mu neuhnul autem.......a je z toho zase kauza......jenže když pak prosákne ven to, že on od něj dostal hustou nakládačku před časem, tak už to tak černobílý není....ono je jednoduchý někoho odsoudit hned...je to levný, účelný, ale někdy to chce znát celou pravdu !

02.04.2010 23:08 - Re: Děsy na cestách 2340843
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
Dutch: ale ako som pisal, si to pozri, on ju chcel vystrasit, nemal dovod robit mysicku, este sa tam aj pise ze jej ukazoval prostrednik.
Taky ludia nepatria na cesty ..

A takisto dany ridic nakladaku, zaco dostal tu nakladacku? A je ako normalne niekoho zastrelit zato ze ma zmlatil - ked ma zmlatil bol tam dovod si myslim, to je zasa jednostranne pozeranie sa na vec ...

02.04.2010 23:30 - Re: Děsy na cestách 2340850
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to by policajti u nas museli fungovat normalnejsie a nie ako to je ...

taky cerstvy pripad, medzi Trnavou a Bratislavou je 3 prudova dialnica, mas povinnost ist podla vyhlasky v pravom pruhu, pravy pruh ma na pripojkach a vjazdoch / vyjazdoch 80tku, na prazdnej dialnici namerali chalana ze ide 130 v strednom pruhu, nakolko krajny tam ma 80tku. Chceli mu zobrat vodicak ...
Z tohoto vypliva ze ak sa das do stredneho alebo laveho pruhu ze pustas toho co vychadza na dialnicu - porusujes vyhlasku a mozes byt pokutovany ...
ma to vobec zmysel nejako komentovat?

03.04.2010 08:01 - Re: Děsy na cestách 2340855
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Souhlasim s tim, že jinde se chovají daleko líp než naši řidiči. Já to viděl i v tom Německu......člověk jede piánko 130 a nikdo se mu nelepí na pr*el a nevyblikává ho. Fakt to bylo děsně poznat cestou do Itálie, kdy si člověk na silnicích doslova lebedil.....je tam 110, tak Němci jedou 110....člověk najede 2.000 km úplně v pohodě, pak přejede hranice knám a během 10km potká 3 blby co předjíždí přes plnou do zatáčky....to se fakt chce zvracet...

03.04.2010 08:41 - Re: Děsy na cestách 2340856
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pro Dutch - tohle myška nebyla!!!! Měl tam dost místa. To byj jasný úmysl. A je jen dobře, že to media zveřejnila. Taky jsem zažil podobného nadčlověka, kterému byla 100 km rychlost mezi obcemi málo a jakmile měl trochu možnost tak mne myškou předjel a "výchovně" dupl na brzdy". Před tím byl na mne nalepenej tak, že jsem ani jeho světla neviděl. Kdybych o takových idiotech nevěděl, byl to moje vina za havárii. Už dlouho uvažuji o kameře za čelní sklo s nahrávací smyčkou. Protomne vytáčí postup policie, která měří na jasných místech, kde se řidiči chytí, ale nejsou důslední v normálním provozu (samozřejmě musí jezdit v neoznačených autech) a tvrdě nepostihují i takovéto prohřešky. Ale když tě policie předjede na přechodu pro chodcetak nevím ....

03.04.2010 18:02 - Re: Děsy na cestách 2340864
Martin
Město: Vlašim, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 297
99 Poslat soukromou zprávu
Dutch napsal(a):
Martin - je to asi stejná logika co píšeš jako to s těma VW, AUDI apod.... všichni chceme aby se nechalo jezdit rozumně, ale pokud budeš univerzálně všechny co zaviní bouračku házet do jednoho pytle, tak tu moc lidí za chvíli nebude.....pokud by mu ta myška vyšla, tak ta paní si to možná ani neuvědomí a nikomu se nic nestalo.....rozdíl je pak jenom ten zda odhadl vzdálenost mezi auty nebo ne....

Za prvé - nechápu o jakých VW a Audi mluvíš, ale je to vcelku jedno.
Za druhé - já neházím všechny do jednoho pytle. Já jenom už dlouho nesnáším (a dost se bráním tomu abych i nenáviděl) tyto typy rádoby řidičů a postupně i ty, kteří se je snaží omlouvat. Chybu může udělat každý a já jsem taky chyby udělal. Jenomže je rozdíl mezi chybou a úmyslem. A tady to byl úmysl. To mi nevymluvíš.
Za třetí - jestli považuješ za správné dělat myšky, tak si to zkus třeba v Německu nebo Rakousku. Docela jsem zvědavý jak by si u jejich policajtů pochodil.

03.04.2010 18:17 - Re: Děsy na cestách 2340866
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Martine, klid. Podobné názory jsem už slyšel mockrát od mnoha lidí jako Dutch. Oni přeci mají PRÁVO na adrenalin, ostatní jim jen brání v seberealizaci a, jak dodávám já i sebevraždění. Jen si přeji, aby tito se pozabíjeli co nejdříve, dříve než zabijí někoho kdo dodržuje zákony této země. A jakoukoliv nehodu, kde tito se zabijí kvituji s klidem a říkám že ostatní zase přežili o den více. Tímto názorem se netajím a za ním si stojím.

03.04.2010 22:28 - Re: Děsy na cestách 2340873
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Pánové, to, že se někoho zastávám neznamená, že schvaluju co udělal.
Nezbývá než opakovat to, že pokud by ji chtěl zabít, tak nezastaví po chvíli a nebude volat sanitku....

Maxifiku - až spolu někam pojedeme, tak mi můžeš hodnotit, ale do tý doby si nech myšlenky o sebevraždění od cesty

...jinak pro vysvětlenou...mam rodinu a podle toho i jezdim, kdybych chtěl auto na blbnutí tak to rozhodně nebude C5.....

03.04.2010 22:48 - Re: Děsy na cestách 2340876
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
pro Dutch - já nehodnotil konkrétně Tebe jako člověka, jen jsem použil Tvé odpovědi jako příklad, abych je nemusem znova popisovat.

Jo, a i kdyby ji nechtěl nic udělat, nedělal by ani tu "nevinou" myšku, kterou ji možná jen chtěl ukázat, kdo je tu pánem. Ani takový nemá na cestě co dělat.

Vzhledem k českému právu, moci peněz apod, se jen bojím, že mu to projde a ani nebude obviněn. Maximálně zaplatí pokutu, která bude pro něj, na rozdíl od nás, prkotina.

03.04.2010 22:57 - Re: Děsy na cestách 2340877
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
dutch: on neusiel zato ze to neni vrah fetak zlodej alebo obdobne individum, on je to len blb za volantom a taky za volant nepatria, skratka dufam ze dostane co mu patri

03.04.2010 23:20 - Re: Děsy na cestách 2340878
Martin
Město: Vlašim, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 297
99 Poslat soukromou zprávu
Dutchi, asi mě nechápeš. Mě je úplně jedno jestli ji chtěl nebo nechtěl zabít. Tady se asi shodneme, že (doufám) nechtěl. Ale není mi jedno že se jí chtěl úmyslně pomstít za údajnou křivdu. Jedno jakým způsobem. I kdyby na Mazdě nebyl ani škrábanec, tak bych si o něm myslel to samé. Prostě mi vadí uvažování a jednání lidí jeho typu. Bez ohledu na to, jestli někomu fyzicky ublíží nebo ne. Howgh

03.04.2010 23:21 - Re: Děsy na cestách 2340879
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
konecne to niekto vyjadril snad pochopitelne ...

03.04.2010 23:39 - Re: Děsy na cestách 2340881
Dutch
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SX BreakPočet příspěvků: 480

99 Poslat soukromou zprávu
Jo, nebudem se v tom dal babrat...nikdo z nas to nebyl - nastesti a uvidime co vyfasuje

05.04.2010 10:52 - Re: Děsy na cestách 2341039
Myšák
Město: Tišnov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 174

99 Poslat soukromou zprávu
Maxifik napsal(a):
dříve než zabijí někoho kdo dodržuje zákony této země

Co má slušnost a ohleduplnost společného se zákony této země? V podstatě denně na silnici porušuju zákony této země, porušuju zákony této země i při své zájmové činnosti, ale nikdy při tom nikoho neohrožuju na životě, na zdraví, nebo majetku. Jsem proto špatnej člověk?

05.04.2010 11:35 - Re: Děsy na cestách 2341041
felix81
Město: Praha, Auto: C8 2.2 HDi 94kwPočet příspěvků: 292

99 Poslat soukromou zprávu
Hmmm zajimavé video ale ta podstatná část tam chybí. Proč tam neni vidět jak se na prdel Mazdy lepí nervozní Superb, proč je tam vidět jen ten zvláštní manévr? Kde je opravdový důkaz toho že řidič superbu poslal nebohé řidičce finger???? Proč je ihned řidič označovám za masového vraha, agresivního řidiče a zabijáka zelených cyklohovad a pražských matek????? Celá ta reportហje úplně na h...o dělaná a postavená tak aby perfektně zmanipulovala český národ který pak jen bude přikyvovat nad další rozpoutanou represí na silnicích. Děkuju tomu pánu v superbu, že na nás řidiče poslal další a tvrdší represe.
Neobhajuji řidiče superbu za svou neodpustitelnou chybu, ale ví vůbec někdo proč spěchal, co se mu před tím stalo že tak zkratoval?? To neví nikdo protože to nikoho nezajímá. A notabene nebylo by od věci prošetřit zda si za to řidička nemohla sama??? Vůbec bych se nedivil kdyby do cesty Superbu bezohledně vlítla a řidič v tu chvíli hamtal zprudka na brzdy a krevní tlak 200 na 200. Proč o tom nikde v reportáži neni zmínka, že se mohlo toto stát. Potože to nikoho nezajímá!!!! Hlavní je to že řidič Superbu je agresivní řidič a vrah.
Je na to potřeba koukat z obou stran a né jen dogmatickým pohledem masmédií a naší STB.
Zdar Lebeda.

PS: když mi někdo vlítne do cesty v rychlém pruhu a donutí mě zprudka brzdit, mám pak sto chutí udělat to samé to co Superb. A to nejsem agresivní řidič. Jen nesnáším když mě někdo svojí bezohledností ohrozí na životě.

05.04.2010 12:12 - Re: Děsy na cestách 2341043
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
felixi: potom ani ty nemas co robit na ceste, ked mi take nieco niekto spravi
a) predvidat - vidis to na tom ze to take nieco je schopne spravit
b) ked ides 160 - ano brzdis aj usami - ale to je tvoja chyba ze ides 160, keby si siel 130 nemas taky problem
c) ak mi take nieco niekto spravi - tak nanho zatrubim tak ze mu odpadnu plechy a ukazem mu finger a pokracujem v jazde a nebudem ho vychovne ohrozovat ako v tomto pripade - o to tu ide, ak mas o taketo vychovne kusky zaujem - nepatris do dnesnej preplnenej premavky

Ano, neni to tam cele, ale je k tomu napisane nieco, ja sa pozeram na to co je tam napisane, neriesim co ak, lebo ak budem riesit co ak ... tak nikdy nic nedoriesim.
Ak sa ukaze ze tam bolo to co ak, tak potom ma ten clovek smolu, ale osobne si myslim ze to co ak sa neukaze, lebo toto je bezna prax na cestach

05.04.2010 13:04 - Re: Děsy na cestách 2341048
Maxifik
Město: Trutnov 4, Auto: Toyota Verso 1,8Počet příspěvků: 746

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zajímavé je, že nejvíce porušování zákonů slušnosti, porušování zákonů a dalších elementárních pravidel obhajují ti, kteří je sami porušují. Nesvědčí to o něčem?

05.04.2010 13:13 - Re: Děsy na cestách 2341049
MichalJ
Město: Praha, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 71
99 Poslat soukromou zprávu
felix81 : víceméně souhlasím. Z profesiponálního života vím , že obecně je takového zkratu schopen každý z nás a fakt nikdo není nadčlověk aby se 100% v každé situaci kontroloval. Už sem napsal, že toto není omluvenka, ale chlapi neblbněte soudíte jen část věci, jasně tu neomluvitelnou, ale fakt nikdo neví co ho k tomu dohnalo a co bylo to poslední polínko do ohně. Zkrat, špatná doba, špatné místo ( pro některé špatné auto že ? , špatná reakce .... všechno špatně = průser.... znovu říkám , kdo to nezažil , třeba i v jiné míře, ne tak husté. Nevím jestli jezdíte po stejných silnicích jako já, ale každou chvíli vidím v Praze jak někdo vystupuje s auta, lidi si mlátěj dveřma, nadávaj si , sápou se do okýnek atd ... tohle je prostě jen vygradování toho všeho.

|< < 1 2 3 4 5 ... 15 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator