Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Nabídky autobazarů v ČR/SR
|< < 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 59 > >|
26.10.2013 23:06 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630310
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak co by jsme tu mohli ještě probrat ,když kocour není doma ?

26.10.2013 23:07 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630311
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to uz sme riesili, kto by chcel francuszke auto este s takym divnym podvozkom co sa musi strasne kazit ....
ps. najlepsie je to takto: .link.

posledny odstavec

26.10.2013 23:15 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630313
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Ale je to tak, já kolikrát zapomenu zamknout, a stejně do toho nikdo neleze U koncernu jsou fakt schopní vyrvat i blbé autorádio - zkušenost v rodině, v praze...

26.10.2013 23:19 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630316
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Až pojedete do té Paříže tak musíte vzít překlady těchto diskuzí.Aby soudruzi ve Francii věděli jakou dělají chybu ,když pomalu zapomínají co dělá Citroen Citroenem. Nechápu jak tu někdo mohl psát o Crosseru že by zůstal věrný značce. Pro mě značka Citroen je hydraulika ,a extravagance .Bohužel obojí se ztrácí.
Bez těchto věcí mě u nich nic neudrží.Jen škoda že ostatní charismatické značky jsou laděny do tvrda. Např Alfa Romeo,Lancia. Volvo a Jaguar by na tom mohlo být lépe ale zase ty ceny...A Saab zrušili - tak možná taky jednou dopadneme.

26.10.2013 23:23 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630317
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
teraz som bol vozeny v najnovsom jaguare v anglicku, 450koni, 5l benzin,
typek vravel ze ho kupil koli makkemu podvozku a chvalil C5 ked som skromne spomenul co mam

26.10.2013 23:28 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630318
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
No jo, protože to řídí managoři, pravděpodobně citroen nikdy neměli. Mají svoje sociologické průzkumy, co lidi chtějí... Bohužel se ptají těch, co jezdí jinýma značkama. Těm logicky charizma citroenu nechybí.
Alfu bys snad chtěl měkkou? Taky doplatila na průměrnost lidí. Docela to vystihl kamarád, naprosto vážně mi říkal: Proč si nekoupíš oktávku, passata, mají to všichni, je to nejlepší...

26.10.2013 23:33 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630319
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Vím že Alfa je sport ale design se mi moc líbí ,né zas tak, abych si nechal natřásat zadek
Ještě se mi moc líbil Renault Avantime ale to už je staré.Taky ho přestali vyrábět ,protože byl z "jiné planety"

26.10.2013 23:38 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630320
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Tak dobrou noc a mějte se krásně - měl jsem vás moc rád...
Až se NAJK vrátí, tak mě doživotně vyloučí - možná i popraví

26.10.2013 23:48 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630321
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Alfy jsou nádherné a na ty jejich silnice asi ok, u nás je to horší. Prý odchází dost nápravy...
Mě se třeba dost líbil i Megane hatchback, druhá generace, s takovým tím picasovkým zadkem. Ale na většinu lidí to bylo moc extravagantní, moc se jich neprodávalo.
.link.
Probírají P308 v autosalonu na primě... Prý: Na (koncernovou) konkurenci to stačit nebude Pak i jeden golfista tam píše, že je to hodně dobrý auto.
PSA má dost problém s propagací, neplatí si žádný nezávislý motoristický časopis

26.10.2013 23:50 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630324
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Taky dobrou, fajn jsme pokecali.
Jediná šance je, zaplevelit to tady odkazama na inzeráty, aby Najka tohle nepraštilo do očí

27.10.2013 10:03 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630337
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Proboha C5vyskov - vzpamatuj se!!!
Já jsem si prošel tvé příspěvky od 2010 a ty jsi nezadělal jen toto vlákno, ale nenápadně i nějaká další svatou válkou proti kupování ojetin.

Opakováno několikrát jen včera "Kupování ojetin je nesmysl". Jak toto může někdo napsat? To jako zrušíme autobazary?

Sám se ale chovᚠzcela jinak. Koupil jsi ojetinu za 30% ceny nového, kdyby ses podíval na tento web, tak bys nikdy nekoupil nejzoufalejší motor. Podle popisu chyb ho někdo před tebou asi silně tunil (to dělají obvykle majitelé 1.6) a když ho totálně oddělal, tak ti to prodal. Vyměnil jsi v tom i ty díly, které snad ani v autě nebyly za strašný ranec, ale sám se chlubíš, že vzhledově je to jako nové.
Když jsi měl 200 000 Kč, proč jsi nekoupil novou Dacii?? místo nějaké jeté C5??

Tvé opakované rady (nejde to mít za omyl, jsou fakt mnohokrát opakované) jsou koupit raději "luxusní golf" než jetou C5. Pak na stránkách VW začneš doporučovat, kdo nemá na nový golf, raději luxusnější fábii... No v tvém ideálním světě se všichni sejdeme v novém nissanu micra, budeme na sebe blikat a zlikvidujeme tu autobazarnickou pakហjak dělnickou třídu.

Přitom je to tak jednoduché - lidé kupují ojetá auta prostě proto, že na stejné nové nemají nebo mají, ale nechtějí to na tento účel dát. A ekonomicky je to navíc výhodné. Já jsem koupil minulé auto za 130, dal do něj za 4 roky na dílech kolem 40, to se mi vrátilo při prodeji...a tak dokola. Za cenu nového takto otočím těch jetých třeba kolem 5, což je desítky let vození si zadku v pohodlném autě. Jen jsou s tím holt starosti, ale to snad každý ví.
Navíc nové ztratí 20-30% ceny vyjetím z brány prodejce. Stačí si představit, jak ve vratech prodejce pálím třeba 200 000 Kč a je to názorné.

27.10.2013 11:47 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630347
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Proboha C5vyskov - vzpamatuj se!!!
Já jsem si prošel tvé příspěvky od 2010 a ty jsi nezadělal jen toto vlákno, ale nenápadně i nějaká další svatou válkou proti kupování ojetin.

Opakováno několikrát jen včera "Kupování ojetin je nesmysl". Jak toto může někdo napsat? To jako zrušíme autobazary?

Sám se ale chovᚠzcela jinak. Koupil jsi ojetinu za 30% ceny nového, kdyby ses podíval na tento web, tak bys nikdy nekoupil nejzoufalejší motor. Podle popisu chyb ho někdo před tebou asi silně tunil (to dělají obvykle majitelé 1.6) a když ho totálně oddělal, tak ti to prodal. Vyměnil jsi v tom i ty díly, které snad ani v autě nebyly za strašný ranec, ale sám se chlubíš, že vzhledově je to jako nové.
Když jsi měl 200 000 Kč, proč jsi nekoupil novou Dacii?? místo nějaké jeté C5??

Tvé opakované rady (nejde to mít za omyl, jsou fakt mnohokrát opakované) jsou koupit raději "luxusní golf" než jetou C5. Pak na stránkách VW začneš doporučovat, kdo nemá na nový golf, raději luxusnější fábii... No v tvém ideálním světě se všichni sejdeme v novém nissanu micra, budeme na sebe blikat a zlikvidujeme tu autobazarnickou pakហjak dělnickou třídu.

Přitom je to tak jednoduché - lidé kupují ojetá auta prostě proto, že na stejné nové nemají nebo mají, ale nechtějí to na tento účel dát. A ekonomicky je to navíc výhodné. Já jsem koupil minulé auto za 130, dal do něj za 4 roky na dílech kolem 40, to se mi vrátilo při prodeji...a tak dokola. Za cenu nového takto otočím těch jetých třeba kolem 5, což je desítky let vození si zadku v pohodlném autě. Jen jsou s tím holt starosti, ale to snad každý ví.
Navíc nové ztratí 20-30% ceny vyjetím z brány prodejce. Stačí si představit, jak ve vratech prodejce pálím třeba 200 000 Kč a je to názorné.


Ojetiny samo ano,ale holt se z důvodů vyčů...sti a nenažranosti mnoha dovozců a prodejců musí hodně vybírat - přitom by to bylo jednoduché(ztráta koncese pro bazar a pořádná pokuta a až za katr a on by si to skoro každý rozmyslel) jenže nestočíš Km - budou menší zisky - zaplatíš méně na daních, tak proč by se s tím naši zákonodárci zabývaly - vždy jsou to i jejich prachy a z následných oprav mají zase něco a oni tam nekupují tak co.

27.10.2013 12:10 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630348
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
c5vyskov napsal(a):
Ale tak prostě doba pokročila, to si musíme přiznat. Co bylo dřív Exclusive je dneska i v té nižší střední. Jinak koncern chválím jen jeden-PSA
Já osobně fanda do focení nejsem, takže naopak bych koupil ten nový kompakt.
Hydra to samé - je sice fajn, ale i v hodně recenzích se píše, že jiní výrobci umí skoro stejný komfort i na pérech. A fakt i v tom západoněmeckém povozu jde relativně v klidu dojet z A do B.
O penězích je to především a je dobré umět si to přiznat. Za 160 nic komfortnějšího neseženeš. Kdybys byl ochoten dát do auta 350-400 (na tolik by vyšla ta C5 co psal jruze), určitě by ses rozhodoval i jinak. Zvl᚝ kdyby šlo o tvoje peníze. Cizímu se dobře radí, kup ojetinu, vyměníš destičky, olej a jezdíš


sorry, že se také podílím na plenení vlákna, ale na tohle musím reagovat.....

kamarád na jaře koupil Merceces E 6válec naftu (objem si nepamatuju) r.v.05 v automatu na pééérech, půjčil mi s tím sjet, bylo to parádní svezení, vše funguje jak má, ALE!!! I moje drahá tříčtvrtka prohlásila, že něco podobnýho do baráku nechce, že jí to TVRDÝ!!!!

27.10.2013 14:01 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630358
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
vilous: Z dnešního pohledu bych tu Dacii MPV klidně koupil. Ty tady horlivě doporučuješ ojetiny, ale podívej se, kolik lidí se napálilo při koupi ojetiny vs. kolik lidí se napálilo při koupi nového... Měl bys být rád, že někdo tady doporučuje nový auto, protože co bys jinak kupoval, kdyby všichni kupovali ojetiny???

Nejzoufalejší motor snad ani nemá cenu komentovat. Najdi si recenze kolem r.2008, tehdy jsem auto kupoval, ten motor byl doporučovaný jako ideální. Já křišálovou kouli fakt nemám, abych věděl, že po 200tisích se z ideálního motoru stane ten nejhorší.

No a koncern Jak chceš, žij si v tom, že jedině PSA umí udělat dobrý auto...

Absolutně nechápeš, o čem mluvím. Buď rád, že ti vychází točit auta s investicí 40t za 4 roky, ale nedělej z toho pravidlo. Podívej se do bazaru nebo si projdi tohle vlákno, co se prodávají za klenoty. A taky si najdou kupce. Na jednoho šastlivce jako ty připadá 10 jiných, kteří koupí bouraný stočený... Já jenom říkám, pokud takový auto koupí za 100-200, budiž, nic lepšího by nesehnali. Ale dávat za takový auto 270 a počítat s tím, že do něj vrazím 10t ročně, to chce hodně naivity.

tomikm: Asi mu to vyhovuje...E mohl koupit i na vzduchu, ale tam se asi bál investic. 99% lidí měkký auto nevyžaduje, vždy hydru má jeden model jedné krachující značky To vynášení hydry do nebes je docela fanatismus, 99% lidí jezdí na pérech a na pohodlí si nestěžují. Určitě hydra je pohodlnější, ale nemyslím že stojí za to, dávat za ojetou C5 stejný peníze jako třeba za novou P308 (a se teda vyhneme nepřátelskému unterkonzernu). - zase reaguju na tu C5 jruzeho...

27.10.2013 16:26 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630382
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
A jedeme dál....
Ona ta 1.6 třeba nebude tak špatná ale do C5 je to slabota. Švagr má služební Berlingo 1.6HDI nejslabší verze a najel přes 200 000 bez žádného problému !
Věc ojetin je věc českého šmejdství, kdy každý ojebává kde může.Já koupil první moje auto BX 1.4 TGE v českém bazaru v roce 1998 za 80 000.- Tenkrát jsem nic nevěděl a toužil po BX Až později jsem se dozvěděl, že jsem za to dal hrozně moc peněz.Auto bylo pěkné ale pořád se sr...Další dvě BX jsem kupoval už po 20 000 a byli na tom lépe.Všechny tři byli dovoz ale ty poslední dvě byli přímo od dovozce a byli v podstatně lepší kondici.Pro Xantii jsem si jel sám do Hanoveru.Byl to nějaký Arab,choval se velmi slušně.Auto stálo 2500.-eur.(byl to rok 2006 a auto rv.1998)Až doma jsem zjistil, že asi bylo bourané,nebo u řidiče byl vařený pant dveří,palubka má z každé strany trochu jinou mezeru od sloupku.Ale za těch 7 let jsem najezdil přes 150 000 km a bez větších investic.Mám jí do dnes a jsem s nákupem maximálně spokojen.C5 mám z loňského léta,taky individuální dovoz.Byli jsme tam s Růžou a auto je zatím boží ! Takže já už si u nás v bazaru nekoupím ani tříkolku pro dítě.
Jinak co jsem tak vypozoroval tak to Německo a handleři taky není nedotknutelné a bez chyb.Ale myslím si, že tam se spíš nemanipuluje s tacho ale opravují drobné ukance .Němci jsou ve směs pojištění a auto jde hned pryč.Vezme ho handler dá do kupy a prodá.Pak už záleži na tom řetězci co se děje dál.Jako že ho od nás někdo koupí ,sundá 100 000 z tacha a s velkým výdělkem prodá.Mě pořád vrtalo hlavou proč ta má C5 byla tak levná (5900eur) ale zatím jsem po roce na nic nepřišel.Tenkrát když jsme jí kupovali s Růžou tak diagnostika hlásila špatný tlak na turbu,nakonec to bylo jen čidlo.Možná Němci řekli v servisu cenu nového turba tak jí hned raději prodal.Cestou domů a po pár km v Praze se mi uvolnili šrouby na přední nápravě .Jarda na to koukal jako blázen jak je to možné,že když je chtěl na svém autě povolit tak to nešlo...
Je tedy možné, že se s tím autem přeci jen něco dělo(také byl prasklý plast pod nárazníkem na kterém drží AFIL) ale do dnes jsme tam nic jiného nenašli ,jezdí super a neměnil bych za nic!
Když mě to vrtalo hlavou, tak jsem koukal na německé recenze handlerů .Docela mě to v kontextu s našimi bazary rozesmálo!Němčouři si stěžovali že handler je neseriozní,že tvrdil že auto je po nekuřákovi a byl špinavý popelník,nebo že auto mělo ojeté gumy a bylo jim řečeno že to je gut
Asi by se šourové měli vydat na nákup sem k nám

27.10.2013 16:44 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630383
M.P
Město: Třebíč, Auto: Peugeot 807 2.0 HDi / 100 kWPočet příspěvků: 432

99 Poslat soukromou zprávu
Nekonečná diskuze ....
Ale pěkně se to čte


c5vyskov napsal(a):
99% lidí jezdí na pérech a na pohodlí si nestěžují.

A kolik % z těch 99 % se někdy svezlo s hydraulikou ? Nestěžují si , protože nezkusili lepší ...

27.10.2013 17:07 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630385
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
M.P napsal(a):
Nekonečná diskuze ....
Ale pěkně se to čte


c5vyskov napsal(a):
99% lidí jezdí na pérech a na pohodlí si nestěžují.

A kolik % z těch 99 % se někdy svezlo s hydraulikou ? Nestěžují si , protože nezkusili lepší ...


Dostanem od Najka po hubě ale nedá mi to kdyby ta hydra byla nahraditelná a péra na stené úrovni tak to nekoupí ani rols,audi,mercedes a asi i jiní

27.10.2013 17:27 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630386
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Snad jen Rols ne? Ostatní jsou vzduch jiný systém,nebo se pletu?
Jinak jsem se tuhle bavil se zákazníkem o C5,říkal že jí měl také ale dostal služební Fobii se všemi náklady zdarma.nicméně říkal že i manželka,totální analfabet na auta ,říkala že se to s C5 nedá srovnat ani náhodou jak to strašně drncá...

27.10.2013 18:01 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630387
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Snad jen Rols ne? Ostatní jsou vzduch jiný systém,nebo se pletu?
Jinak jsem se tuhle bavil se zákazníkem o C5,říkal že jí měl také ale dostal služební Fobii se všemi náklady zdarma.nicméně říkal že i manželka,totální analfabet na auta ,říkala že se to s C5 nedá srovnat ani náhodou jak to strašně drncá...


Starý mercedes (tekzvaná čína) na 100% - jednou jsem se to znažil dát po někom dohromady - přeházel tubky na přepouštěči (koule totožné z Citroen,pístnice podobné spíš s X7) Q7 nevím jak to má přesně , rols koupil licenci,MB kombi vzadu koule podobné Citroen - říkali tomu nivelace.

27.10.2013 18:16 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2630388
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
No když to tu przníme:

Byl jsem na exkurzi v krásné VW fabrice v Dresden. No a nemohl jsem si nevšimnout, že Phaeton má taky nějaké koule.

|< < 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 59 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator