Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
HELLMUT
27.10.2013 16:26 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
U??vate?
A jedeme dál....
Ona ta 1.6 třeba nebude tak špatná ale do C5 je to slabota. Švagr má služební Berlingo 1.6HDI nejslabší verze a najel přes 200 000 bez žádného problému !
Věc ojetin je věc českého šmejdství, kdy každý ojebává kde může.Já koupil první moje auto BX 1.4 TGE v českém bazaru v roce 1998 za 80 000.- Tenkrát jsem nic nevěděl a toužil po BX Až později jsem se dozvěděl, že jsem za to dal hrozně moc peněz.Auto bylo pěkné ale pořád se sr...Další dvě BX jsem kupoval už po 20 000 a byli na tom lépe.Všechny tři byli dovoz ale ty poslední dvě byli přímo od dovozce a byli v podstatně lepší kondici.Pro Xantii jsem si jel sám do Hanoveru.Byl to nějaký Arab,choval se velmi slušně.Auto stálo 2500.-eur.(byl to rok 2006 a auto rv.1998)Až doma jsem zjistil, že asi bylo bourané,nebo u řidiče byl vařený pant dveří,palubka má z každé strany trochu jinou mezeru od sloupku.Ale za těch 7 let jsem najezdil přes 150 000 km a bez větších investic.Mám jí do dnes a jsem s nákupem maximálně spokojen.C5 mám z loňského léta,taky individuální dovoz.Byli jsme tam s Růžou a auto je zatím boží ! Takže já už si u nás v bazaru nekoupím ani tříkolku pro dítě.
Jinak co jsem tak vypozoroval tak to Německo a handleři taky není nedotknutelné a bez chyb.Ale myslím si, že tam se spíš nemanipuluje s tacho ale opravují drobné ukance .Němci jsou ve směs pojištění a auto jde hned pryč.Vezme ho handler dá do kupy a prodá.Pak už záleži na tom řetězci co se děje dál.Jako že ho od nás někdo koupí ,sundá 100 000 z tacha a s velkým výdělkem prodá.Mě pořád vrtalo hlavou proč ta má C5 byla tak levná (5900eur) ale zatím jsem po roce na nic nepřišel.Tenkrát když jsme jí kupovali s Růžou tak diagnostika hlásila špatný tlak na turbu,nakonec to bylo jen čidlo.Možná Němci řekli v servisu cenu nového turba tak jí hned raději prodal.Cestou domů a po pár km v Praze se mi uvolnili šrouby na přední nápravě .Jarda na to koukal jako blázen jak je to možné,že když je chtěl na svém autě povolit tak to nešlo...
Je tedy možné, že se s tím autem přeci jen něco dělo(také byl prasklý plast pod nárazníkem na kterém drží AFIL) ale do dnes jsme tam nic jiného nenašli ,jezdí super a neměnil bych za nic!
Když mě to vrtalo hlavou, tak jsem koukal na německé recenze handlerů .Docela mě to v kontextu s našimi bazary rozesmálo!Němčouři si stěžovali že handler je neseriozní,že tvrdil že auto je po nekuřákovi a byl špinavý popelník,nebo že auto mělo ojeté gumy a bylo jim řečeno že to je gut
Asi by se šourové měli vydat na nákup sem k nám

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator