Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Nabídky autobazarů v ČR/SR
|< < 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 59 > >|
20.11.2013 20:23 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2639797
Ladman
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III 2.0i 16V 143k (103kW) Tourer ExclusivePočet příspěvků: 489

99 Poslat soukromou zprávu
gold611 napsal(a):
vdaka za linky, podarilo sa mi tam celkom peknu alternativu najst, najazdene zhruba rovnako (pokial sedia km) rovnaky rok vyroby, philips audio, polokozeny interier link

tak trochu socka, nemá přední parkovací asistent ani AFIL

20.11.2013 21:53 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2639814
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
mne preklepli auto v citroene zatarmo Ale zistia len kym auto chodilo do autorizaku a ked je dotiahnute spoza hranic, tak len pocas zaruky (ak si dobre pamatam)
No a potom som poziadal Jumepa aby to pozrel pred kupou.

21.11.2013 00:18 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2639839
gold611
Město: Topolcany, Auto: Počet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
ja na to uz asi po preklepnuti VIN budem s najvacsou pravdepodobnostou sam. dakujem za vsetky rady a tipy ktore ste mi dali. este posledna vec co ma asi napada... mozno to bude moja max. druha alebo tretia C5 ktoru budem v tom case detailne obzerat a navyse tak obsita v kozi, tak by som mal este otazku ci nemate nejaky tip pod ktory panel sa najjednoduchsie pozriet po nejakych nanosoch alebo inych stopach po zatopeni, alebo myslite ze by to z toho kozenneho interieru samotneho bolo vidiet pripadne citit?

21.11.2013 08:45 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2639859
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Asi najjednoduchšie je popozera vzadu okolo rezervy, koncových svetiel atď - je tam celkom dobrý prístup. Ale rovnako dobre sa to môže vyčisti Popozeraj koberce v kufri, čalúnenie na podlahe pod sedačkami atď. Ak bude auto presmradené nejakou vôňavkou, je to dos podozrivé (fajčiar, utopenec...)
Inak ak už budeš ma nejakého takmer istého kandidáta na kúpu, oplatí sa preveri auto diagnostikou, u novších áut je to dôležitejšie ako vizuálna kontrola auta...

21.11.2013 13:31 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2639898
gold611
Město: Topolcany, Auto: Počet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
tak jo, dik za tip

21.11.2013 13:57 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2639914
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
a este si pozri predne piesty ci su neni otecene od lds

14.12.2013 18:00 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646220
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
Nabídka z druhého konce: můj auák r.v. 2005 je myslím v dobré kondici na rozdíl ode mne. Vodím ten turbodízl jen kolem komína a je mi ho líto. Rovněž náklady se tímto stylem neúměrně zvyšují. Rozhodl jsem se ho vyměnit za něco menšího, automat je pro mne nezbytný. Zkusil jsem mého miláčka nechat ocenit ve dvou velkých autobazarech. Jeden po projížďce a prohlídce nabídl 60, druhý 70tis.. Netušil jsem, že vlastním takovou plečku - v AAA mají na dvoře Feldu r.1995 za 48tis.., v AutoEsa Fabii combi 2005 v automatu za 125tis. Sklápím uši a snižuji cenu v inzerátech (i tady na klubu), do autobazaru ho samozřejmě nedám! I tak prodělám majlant.

14.12.2013 19:09 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646252
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nojo,oni za 60 vykoupí a za 120 prodávají,je to všude stejné.buďto ber,nebo nech bít,to je jejich politika,dávají víc,když už jsi tam nějaké auto koupil a bereš od nich jiné,pak se dá různě kouzlit,tuto zkušenost mám,bo jsem od nich bral asi 8x auto,jiná cena pro stálejšího zákazníka,jiná pro poprvé prodávajícího nebo kupujícího,jsou tam velké rozdíly.

15.12.2013 14:38 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646423
flyteSVK
Město: Vacsinou BA, inak TN, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 562

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pre fanusikov spravneho paliva .link.

15.12.2013 16:38 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646436
Ladman
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III 2.0i 16V 143k (103kW) Tourer ExclusivePočet příspěvků: 489

99 Poslat soukromou zprávu
flyteSVK napsal(a):
Pre fanusikov spravneho paliva .link.

Palivo , má to i paket Criollo, škoda, že to nemá navigaci a AFIL. Sice trochu víc nalítáno, ale cena celkem příznivá. Akorát to není Tourer

15.12.2013 17:42 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646456
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
Kdo je lepší či levnější - Auto Esa,nebo AAA ? zkušenosti,recenze...

15.12.2013 20:48 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646565
Honzaho
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 1.6 16V THP 158k TourerPočet příspěvků: 150
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Netroufám si dávat moc rezolutní hodnocení, ale protože jakési minizkušenosti s oběma bazary mám, zkusím se k tomu vyjádřit. Na ESA se mi nelíbí, že konkrétně na své C5 v inzercích dává "ilustrační foto" a když jsem se na konkrétní auto přišel do bazaru podívat, krmili mně pohádkami, proč ho nemají a že by mně sehnali jiné (čili dostat zákazníka do drápů a pak ho zpracovat, aby koupil něco pro co si nepřišel).
Na druhou stranu jsem v Áčkách dobře pořídil svoje současné auto (proti linku od flyteSVK - stejné palivo, kombík, spotřeba ve městě o 2l nižší, kombinovaná o 1l nižší, 12kW navíc, o 2 roky mladší, zimní gumy navíc, o 160tis km méně najeto, šestikvalt, jen o čtvrtinu dražší (přesněji o 27%), ale špatná pověst tohoto turbomotoru s přímým vstřikem paliva. To ale zcela jistě neznamená, že v AAA je vše úžasné. Dlouho jsem se třeba smiřoval s faktem, že nevím co se s autem dělo, když v těch AAA bylo skoro celý rok a absolvovalo blíže nedefinovanou opravu za 500 Éček. Taky mne hezky oškubali na staré C5I, protože byla udržovaná, jezdila na LPG za hubičku a já jsem si pitomec chvíli myslel, že si ji nechám na běžné otloukání po Praze. Když mne ten skvělý nápad za 2 dny přešel, už to nebylo auto na protiúčet a poměr výkupní a nové prodejní ceny 1:3. Taky je např. nezajímala faktura na čerstvě provedenou výměnů rozvodů včetně čerpadla a drážkového řemene (pro budoucího majitele dost důležitá informace).
No tak asi tak ....

15.12.2013 21:52 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646581
Henry
Město: Hradec Kralove, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 258
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Nevzal bych od nich ani kolo i kdyby bylo zadarmo.
Jediná perfektní služba, která jim funguje na 100% je právní oddělení.

16.12.2013 01:12 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646614
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Henry napsal(a):
Nevzal bych od nich ani kolo i kdyby bylo zadarmo.
Jediná perfektní služba, která jim funguje na 100% je právní oddělení.


Nesmíš se jich bát a musíš jim dát najevo že nežreš seno a nemᚠoslí uši a když to pochopí ..... no lepší je ale prevence než řešit že něco po nich chceš spátky - oni vědí že k nim chodí z 90% chudí kteří nemají prachy na advokáty a na jiné auto + výhodná půjčka atd.. no a vra auto?? budeš chodit pěšky,čekat na soud a splácet půjčku ? tak to raději nějak pořešíš,vezmeš ,,malej úplatek,podepíšeš že proběhla dohoda a žeje vše v pořádku a nebudeš proti nim nic podnikat - dosteneš zlomek možného vyrovnání (na ruku) a odcházíš spokojen že jsi zvítězil.

16.12.2013 07:07 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646622
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Já jsem kupoval i od fyzické osoby i v malém bazaru i v AAA i v ESA. Nejhorší byl ten malý bazar, ale tam jsem zase z techničáku vyčetl minulého majitele a spojil se s ním a ten mi stručně řekl, jaké to auto bylo. AAA o mnoho nedorželi navrženou výkupní cenu starého protiúčtem, prodej nového ale OK, na poškrábané čelní sklo mi dali poukaz na výměnu.
ESA nabídli letos slušnou výkupní cenu starého, zda by dodrželi nemohu posoudit, nedal jsem ho protiúčtem. U mého auta měli skutečné foto, poznal jsem to podle opotřebení vypínače na rádiu. Nejlepší je jistě od fyzické osoby, ale je slabý výběr, já jsem šel do ESA protože tam prostě měli přesně to, co jsem chtěl - exclusive s pamětí sedaček a navigací, těch moc není.
Nikdy mi nic zásadního nelehlo brzy po koupi, nikdy jsem nebral najeté kilometry moc vážně, prostě jsem bral auto tak jak momentálně je.

16.12.2013 12:15 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646705
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Já jsem kupoval i od fyzické osoby i v malém bazaru i v AAA i v ESA. Nejhorší byl ten malý bazar, ale tam jsem zase z techničáku vyčetl minulého majitele a spojil se s ním a ten mi stručně řekl, jaké to auto bylo. AAA o mnoho nedorželi navrženou výkupní cenu starého protiúčtem, prodej nového ale OK, na poškrábané čelní sklo mi dali poukaz na výměnu.
ESA nabídli letos slušnou výkupní cenu starého, zda by dodrželi nemohu posoudit, nedal jsem ho protiúčtem. U mého auta měli skutečné foto, poznal jsem to podle opotřebení vypínače na rádiu. Nejlepší je jistě od fyzické osoby, ale je slabý výběr, já jsem šel do ESA protože tam prostě měli přesně to, co jsem chtěl - exclusive s pamětí sedaček a navigací, těch moc není.
Nikdy mi nic zásadního nelehlo brzy po koupi, nikdy jsem nebral najeté kilometry moc vážně, prostě jsem bral auto tak jak momentálně je.


To je sice pěkné,ale pokud kupuji auto se stavem tacho 140000Km a k tomu je uvedá cena a skutečnost je 260000Km(to je jen orientační - k tomu by se asi měl připočíst ještě xx Km naletých bez chyb - což může být i několik desítek tisíc Km) + malé nedostatky - místo xenonů obyč světla,auto po ráně (rovnáno na stolici),př.náprava v žalostném stavu atd... a cena 270000,- tak je něco špatně - Cena takového auta by se asi měla pohybovat jinde nebo se pletu? (toto je konkrétní případ jedné prohlídky ze stejného bazaru) Ale je to samozřejmě každého věc a jeho svobodná volba a po takové koupy se může stát že během krátké doby ho auto může stát stejně jak nové.
Kdyby se ta tvá příhoda stala třeba v rychlosti nad 100Km/h a auto šlo na odpis byl by názor stejný?

16.12.2013 13:24 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646711
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Jo ta náprava byla nebezpečná (by levná) konina. Ale to jde za tou firmou, co to opravovala po dovozu. Znám dokonce, kdo to byl, ale nadávat jim tam nepůjdu, co bych si pomohl... Mám smlouvu mezi nimi a ESA, samozřejmě s ustřiženou cenou. Psal tu Hellmut a myslím ještě někdo, že měli taky volnou nápravu po koupi, ale asi ne z ESA.

16.12.2013 14:06 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646736
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
Jo ta náprava byla nebezpečná (by levná) konina. Ale to jde za tou firmou, co to opravovala po dovozu. Znám dokonce, kdo to byl, ale nadávat jim tam nepůjdu, co bych si pomohl... Mám smlouvu mezi nimi a ESA, samozřejmě s ustřiženou cenou. Psal tu Hellmut a myslím ještě někdo, že měli taky volnou nápravu po koupi, ale asi ne z ESA.


No myslel jsem to tak že by upadlo kolo třeba ve 120 a neovladatelné auto by zrušilo jiné(nedej bůh se smrákem nebo zraněním) za tech.stav odpovídá řidič. A ano u Helmuta jem auto prohléžel já a tam to bylo OK(a dalších 1500 KM to bylo OK a ani to nezaklepalo - tuším že se to ozvalo najednou - přišlo mi to snad jako sabotហ)- po +- 2000 Km byly šrouby na vypadnutí (šrouby které z 90% nejdou jen tak povolit) - a ikdyby tyhle vypadli nic katastrofálního nehrozilo.

16.12.2013 14:17 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646750
C5stepan
Město: Otrokovice, Auto: Hyundai Getz 1,4iPočet příspěvků: 828
99 Poslat soukromou zprávu
DOUFAK napsal(a):
Kdo je lepší či levnější - Auto Esa,nebo AAA ? zkušenosti,recenze...

AAA se nas..ou všude, kam se po českých a evropských bazarech podíváš. Dokonce je mám asi nenávratně i v počáku. Jó, jednou si zadᚠa už se jich nezbavíš.

16.12.2013 15:51 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR 2646762
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
vilous napsal(a):
...............Znám dokonce, kdo to byl, ale nadávat jim tam nepůjdu, co bych si pomohl...


sobě bys třeba nepomohl, ale třeba by se chytli za rypák (třeba ne) a tím bys možná pomohl těm dalším, co přijdou po tobě. Lidi, nebudme lhostejní k Sráčům, bojujme proti nim, někdo jim musí říct, že to jsou Sráči a že takhle néééé!!!

|< < 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 59 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator