Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
Honzaho
15.12.2013 20:48 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
Za?iato?n?k
Netroufám si dávat moc rezolutní hodnocení, ale protože jakési minizkušenosti s oběma bazary mám, zkusím se k tomu vyjádřit. Na ESA se mi nelíbí, že konkrétně na své C5 v inzercích dává "ilustrační foto" a když jsem se na konkrétní auto přišel do bazaru podívat, krmili mně pohádkami, proč ho nemají a že by mně sehnali jiné (čili dostat zákazníka do drápů a pak ho zpracovat, aby koupil něco pro co si nepřišel).
Na druhou stranu jsem v Áčkách dobře pořídil svoje současné auto (proti linku od flyteSVK - stejné palivo, kombík, spotřeba ve městě o 2l nižší, kombinovaná o 1l nižší, 12kW navíc, o 2 roky mladší, zimní gumy navíc, o 160tis km méně najeto, šestikvalt, jen o čtvrtinu dražší (přesněji o 27%), ale špatná pověst tohoto turbomotoru s přímým vstřikem paliva. To ale zcela jistě neznamená, že v AAA je vše úžasné. Dlouho jsem se třeba smiřoval s faktem, že nevím co se s autem dělo, když v těch AAA bylo skoro celý rok a absolvovalo blíže nedefinovanou opravu za 500 Éček. Taky mne hezky oškubali na staré C5I, protože byla udržovaná, jezdila na LPG za hubičku a já jsem si pitomec chvíli myslel, že si ji nechám na běžné otloukání po Praze. Když mne ten skvělý nápad za 2 dny přešel, už to nebylo auto na protiúčet a poměr výkupní a nové prodejní ceny 1:3. Taky je např. nezajímala faktura na čerstvě provedenou výměnů rozvodů včetně čerpadla a drážkového řemene (pro budoucího majitele dost důležitá informace).
No tak asi tak ....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator