Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / jruze
|< < 1 2 3 4 5 6 ... 12 > >|
21.05.2016 20:52 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP 2953060
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze:
To je neskutočne čo tu predvádzaš!!! Tebe už vadí aj keď sa nieko poďakuje Jumepovi.
Reaguješ neskutočne povýšenecky a arogantne a jedine o čo ti ide je sebe a každému dokáza že si lepší ako Jumep.
V tej svojej nadutosti nevidíš že si tu začal reagova na poďakovanie smerované na Jumepa (asi ti to vadilo). Stačilo aby a Jumep opravil že nádobka je 3 a nie 5l a už si mal zasa vodu na mlyn.
Každy sudny človek vidí že Jumep napíše fakty a svoj názor. Ty tu svoj názor (vačšinou podložený vlastnymi siahodlhými teoriami) podkladᚠako jedinu možnu absolútnu pravdu. A mᚠtolko drzosti že napíšeš: No prostě zase si dokázal že ,,mᚠvždy pravdu a pokud jí nemᚠtak platí bod 1
Prestaň si už konečne honi ego a striehnu na každy Jumepov príspevok lebo tu len otravuješ vzduch.
Prepáč že som ti to takto napísal ale mám pocit že ti to nedochádza a už ma nebaví číta tie tvoje vzlevy a „zaručené pravdy“
A tie tvoje kydy o živnosti tak to je pod uroveň...
Ak a to poteší, omáčky vieš písa lepšie ako Jumep to musím uzna. Asi preto sa tak rád do neho púšaš.
Nechce sa mi veri čo sa s tebouu stalo

21.05.2016 22:20 - Re: jruze 2953068
najk
Město: Děčín, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1537

99 Poslat soukromou zprávu
citrus napsal(a):
jruze:
To je neskutočne čo tu predvádzaš!!! Tebe už vadí aj keď sa nieko poďakuje Jumepovi.
Reaguješ neskutočne povýšenecky a arogantne a jedine o čo ti ide je sebe a každému dokáza že si lepší ako Jumep.
V tej svojej nadutosti nevidíš že si tu začal reagova na poďakovanie smerované na Jumepa (asi ti to vadilo). Stačilo aby a Jumep opravil že nádobka je 3 a nie 5l a už si mal zasa vodu na mlyn.
Každy sudny človek vidí že Jumep napíše fakty a svoj názor. Ty tu svoj názor (vačšinou podložený vlastnymi siahodlhými teoriami) podkladᚠako jedinu možnu absolútnu pravdu. A mᚠtolko drzosti že napíšeš: No prostě zase si dokázal že ,,mᚠvždy pravdu a pokud jí nemᚠtak platí bod 1
Prestaň si už konečne honi ego a striehnu na každy Jumepov príspevok lebo tu len otravuješ vzduch.
Prepáč že som ti to takto napísal ale mám pocit že ti to nedochádza a už ma nebaví číta tie tvoje vzlevy a „zaručené pravdy“
A tie tvoje kydy o živnosti tak to je pod uroveň...
Ak a to poteší, omáčky vieš písa lepšie ako Jumep to musím uzna. Asi preto sa tak rád do neho púšaš.
Nechce sa mi veri čo sa s tebouu stalo




21.05.2016 22:27 - Re: jruze 2953071
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
citrus napsal(a):
jruze:
To je neskutočne čo tu predvádzaš!!! Tebe už vadí aj keď sa nieko poďakuje Jumepovi.
Reaguješ neskutočne povýšenecky a arogantne a jedine o čo ti ide je sebe a každému dokáza že si lepší ako Jumep.
V tej svojej nadutosti nevidíš že si tu začal reagova na poďakovanie smerované na Jumepa (asi ti to vadilo). Stačilo aby a Jumep opravil že nádobka je 3 a nie 5l a už si mal zasa vodu na mlyn.
Každy sudny človek vidí že Jumep napíše fakty a svoj názor. Ty tu svoj názor (vačšinou podložený vlastnymi siahodlhými teoriami) podkladᚠako jedinu možnu absolútnu pravdu. A mᚠtolko drzosti že napíšeš: No prostě zase si dokázal že ,,mᚠvždy pravdu a pokud jí nemᚠtak platí bod 1
Prestaň si už konečne honi ego a striehnu na každy Jumepov príspevok lebo tu len otravuješ vzduch.
Prepáč že som ti to takto napísal ale mám pocit že ti to nedochádza a už ma nebaví číta tie tvoje vzlevy a „zaručené pravdy“
A tie tvoje kydy o živnosti tak to je pod uroveň...
Ak a to poteší, omáčky vieš písa lepšie ako Jumep to musím uzna. Asi preto sa tak rád do neho púšaš.
Nechce sa mi veri čo sa s tebouu stalo


No to víš mistr musí mít vždy pravdu,horší je že někdy sám neví co říká.Jeden den je FAP podezřele čistý a vytváří se spekulace že místo vyčištění byl proražený a druhý den se člověk dozví jak moc byl zanesený cerinem.
Ale to už jsme si zvykli ,moc bych se do něj nenavážel nebo zase bude nějaká odezva,hlasování o jeho setrvání atd...
Nechme ho být,vždy ho to baví si pořád dokazovat jak je nejlepší,tak mu to přejme

21.05.2016 23:07 - Re: jruze 2953078
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
No to víš mistr musí mít vždy pravdu,horší je že někdy sám neví co říká.Jeden den je FAP podezřele čistý a vytváří se spekulace že místo vyčištění byl proražený a druhý den se člověk dozví jak moc byl zanesený cerinem.
Ale to už jsme si zvykli ,moc bych se do něj nenavážel nebo zase bude nějaká odezva,hlasování o jeho setrvání atd...
Nechme ho být,vždy ho to baví si pořád dokazovat jak je nejlepší,tak mu to přejme


Nojo, ale kdo to má číst a vydržet?
Když pro Jardu je Jumep to samé co pro býka červený prapor.
Je to vidět, když někdo dá dotaz, Jumep odpoví, tak je to aspoň jedna stránka napadání a přesvědčování, jak nic nezná, mezi tím odborná přednáška, která je laikovi naprosto k ničemu, protože nerozumí ani slovu, v mezičase se přejde kolik stojí školení, různá tajemství, která nejsou zadarmo, rozumím že ho to něco stálo, ale buď poradit chci, udělám to, nebo nechci a jsem ticho, vždy tento klub je na tomto postaven, pokud chci placenou radu, mohu jet rovnou do servisu.
Jedna věc si myslím je jasná, s tímto chováním se na klubu asi přežít nedá moc dlouho, né že bych to někomu přál, ale jsou tu daná nějaká pravidla, která by se neměla překračovat.

22.05.2016 00:01 - Re: jruze 2953081
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1811

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Je to jednoduché, Jumep stručně k věci napíše odpověď co si myslí a většinou to bývá pravda - nechapu jak to dělá, asi má křišálovou kouli a tam vidí ty naše mazlíky. Dodnes nepochopím jak jsem mu volal na Slovensko když jsem v Praze u Lidlu nemohl nastartovat dělnici. On mi řekl - otvor kapotu najdi konektor,odpoj ho a bude tam v jednom místě vypálený. Jak řekl jsem udělal a co myslíte? Měl ho tam . Přesně jak říkal to bylo. Bez keců, stručně a jasně! A to to auto nikdy před tim neviděl. Každý se může splést,nikdo není neomylný. Jenže poslední dobou jsou z Radonic slyšet jen útoky, potom pokusy o hloupé vtipy aby se to zahladilo. I když se prokaže že se mýlí, nikdy to neuznává, jen to přejde a musí mit poslední slovo. Pořád mi hlava nebere proč. Dřív to tak nebývalo. Teď je to skoro denně.
Asi na něj má někdo špatný vliv...

22.05.2016 02:20 - Re: jruze 2953090
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
citrus napsal(a):
jruze:
To je neskutočne čo tu predvádzaš!!! Tebe už vadí aj keď sa nieko poďakuje Jumepovi.
Reaguješ neskutočne povýšenecky a arogantne a jedine o čo ti ide je sebe a každému dokáza že si lepší ako Jumep.
V tej svojej nadutosti nevidíš že si tu začal reagova na poďakovanie smerované na Jumepa (asi ti to vadilo). Stačilo aby a Jumep opravil že nádobka je 3 a nie 5l a už si mal zasa vodu na mlyn.
Každy sudny človek vidí že Jumep napíše fakty a svoj názor. Ty tu svoj názor (vačšinou podložený vlastnymi siahodlhými teoriami) podkladᚠako jedinu možnu absolútnu pravdu. A mᚠtolko drzosti že napíšeš: No prostě zase si dokázal že ,,mᚠvždy pravdu a pokud jí nemᚠtak platí bod 1
Prestaň si už konečne honi ego a striehnu na každy Jumepov príspevok lebo tu len otravuješ vzduch.
Prepáč že som ti to takto napísal ale mám pocit že ti to nedochádza a už ma nebaví číta tie tvoje vzlevy a „zaručené pravdy“
A tie tvoje kydy o živnosti tak to je pod uroveň...
Ak a to poteší, omáčky vieš písa lepšie ako Jumep to musím uzna. Asi preto sa tak rád do neho púšaš.
Nechce sa mi veri čo sa s tebouu stalo


To že mne opravil mi nevadí - nádobka je třílitrová- aditiva hlásí bylo dosaženo minimální hladiny (to je +- 0,5 až 0,75L ,,byla prázdná bezproblému se tam vlezlo 3L" A JUMEP MÁ PRAVDU JE - MENŠÍ NEŽ NA STARŠÍCH TYPECH.(není to ironicky skutečně má pravdu)
Fakta jsem uváděl já podložené zprávy k danému typu aditiv které napsal Citroen(kydy o životnosti jsem jen citoval - napsal je výrobce),nevadí mi poděkování komukoli,mé širokosáhlé povídání je jen proto abych to vysvětlil, nebo uvádím všechny možnosti kterými by to mohlo být (pokud se jedná o opravu),ego si honit nepotřebuji.

Helmut: není nic nového - to se už řešilo a pokud to zase připomínaš a leží ti to v žaludku stále platí má nabídka.A ke konektoru?nato nepotřebuje kouli - ještě ti měl-nebo mohl říct že mᚠproklemovat s pinem vedle aby se ti to už nestalo(čerpadlo má moc velký odběr proto se to proklemovává )

Zdenda: trochu jsem to nepochopil. - číst mé dlouhé přízpěvky nemusíš dají se přeskočit,Jumep pro mne není červený hadr to spíš já pro x členů,neřekl jsem že Jumep nic nezná , odborná přednáška? to aby to laik pochopil,to že mne to něco stálo abych mohl poradit(od schemat atd..)?? radím protože chci,nikdy jsem si neřekl o korunu a jsem i proti tomu - napsal jsi to tak že jsem chtěl-chci něco za rady to jsi myslel vážně?(OK Citroen chce za přístup do dat za rok +-3000euro , nebo se to dá sehnat +- 10000,- je to pro vás reálné se složit? nebo není žádný problém pro nikoho -na citroenservice jste téměř všichni- zapla si třeba 10euro to je tuším na den a můžeš se podívat na co chceš- na jakákoli schémata atd.. - stahnout ti nepůjdou mají to blokované) a jestli se dá přežít na tomto clubu - nevím o tom nerozhoduji (neumřu bez něj,ale bude mi smutno jestli jen mně to nevím) a pravidla si myslím nepřekračuji nebo jen výjmečně.

A Jumep-Já ?? Není pro mne konkurence - když už tak jen kvůli vzdálenosti,vadí mi jen to že si hraje na nejchytřejšího a nikdo jiný nemá pravdu,poslední slovo mít nemusím a jestli někomu vadí že ho opravuji když napíše nesmysl a nebo polopravdu a já to upřesním-opravím? - stačí říct a nebo dát do pravidel.
Tentokrát to vyvolalo aditivum - to že výrobce začal používat několik typů aditiv a upřesnil detaily ? to vás jako uživatele opravdu nemusí zajímat,ale opravce by mělo a pokud o tom neví a já ho upozarním(opravím)? řešilo se to v technické části fóra a opravce by měl vědět že samostatná aditivační jednotka má konfiguraci(r.v. 2002)kdy se přešlo na druhou generaci aditiv a když se přecházelo na třetí generaci tak v přelomu samostatných a integrovaných také právě z důvodu těchto úprav , u integrovaných se to dělá přímo v ECU a dálkově přes jejich servr a to by mělo opravce zajímat a né tvrdit co tvrdí (že o tom auto neví-ano neví musí se mu to říct a opravci také) jinak by to nemělo víznam toto aditivum vyvíjet .
A máte pravdu proč si mám dělat zle? vždy je to jedno není to mé auto,nedělám tu opravu já,neignoruji informace výrobce - prostě nic mi do toho vlastně není - výrobce a já jsme idioti.
Omlouvám se za romám - zdendo nečti to!!

22.05.2016 07:57 - Re: jruze 2953099
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Jardo, tys to vůbec nepochopil, nikde jsem nenapsal, že píšeš DLOUHÉ romány, já tady čtu všechno, odborné přednášky, další věc, neumim posoudit, jestli mᚠpravdu, ale jedno vím jistě, většině lidí (laikům) to nic neřekne, akorát zamotá hlavu, když něco potřebuju vědět, zeptám se tady, ale odpověď kolik stojí placená služba nebo školení mne v mém problému nepomůže, o přežití na klubu já nerozhoduji, byl to pouze můj názor na tvůj postoj v odpovědích.
Celé to je pouze v chování, v tvých odpovědích vůči Jumepovi ta rivalita a shazování je cítit skoro v každém tvém příspěvku, vyjádřilo se tu víc lidí než jenom moje maličkost, když s ním nesouhlasíš, proč to nenapíšeš ve vší slušnosti - myslím že nemᚠpravdu, mám jiné informace nebo něco v podobném stylu, vždy každý se může přece mýlit, nejsme stroje, kdybys to napsal takto, každý pochopí a byl by klid, ale ty ne, raději chceš vidět živnosák, doporučuješ mu školení, dost často ho celkem nekompromisně shazuješ a toto chování nedělá dobrou krev jak klubu, tak i mezi manšaftem.
Jak jsem psal, je to pouze můj názor jak to vidim já, také se omlouvám za dlouhý román.

22.05.2016 09:41 - Re: jruze 2953158
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Jardo, tys to vůbec nepochopil, nikde jsem nenapsal, že píšeš DLOUHÉ romány, já tady čtu všechno, odborné přednášky, další věc, neumim posoudit, jestli mᚠpravdu, ale jedno vím jistě, většině lidí (laikům) to nic neřekne, akorát zamotá hlavu, když něco potřebuju vědět, zeptám se tady, ale odpověď kolik stojí placená služba nebo školení mne v mém problému nepomůže, o přežití na klubu já nerozhoduji, byl to pouze můj názor na tvůj postoj v odpovědích.
Celé to je pouze v chování, v tvých odpovědích vůči Jumepovi ta rivalita a shazování je cítit skoro v každém tvém příspěvku, vyjádřilo se tu víc lidí než jenom moje maličkost, když s ním nesouhlasíš, proč to nenapíšeš ve vší slušnosti - myslím že nemᚠpravdu, mám jiné informace nebo něco v podobném stylu, vždy každý se může přece mýlit, nejsme stroje, kdybys to napsal takto, každý pochopí a byl by klid, ale ty ne, raději chceš vidět živnosák, doporučuješ mu školení, dost často ho celkem nekompromisně shazuješ a toto chování nedělá dobrou krev jak klubu, tak i mezi manšaftem.
Jak jsem psal, je to pouze můj názor jak to vidim já, také se omlouvám za dlouhý román.


Mᚠpravdu nenapsal ale já si to tak vysvětlil-takže se ti omlouvám ,školení jsem mu doporučil aby mu potvrdili to co napsali k aditivu(je logické že pokud bylo 3L na 120 a teď je na 200 tak asi to tam ,,kape" po menších dávkách - to snad pochopí i laik (odbornější podání bylo proněj),živnosák?? no protože si myslím že ho nemá.

A mᚠpravdu xx lidí kteří už nejsou na clubu,nebo sem raději nechodí mi říkají proč radíš otočí se to proti tobě víc v SZ to sem napsat nemohu.

22.05.2016 10:21 - Re: jruze 2953183
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Jardo, neviem či si pamatᚠale ja som bol jeden z mála kto ti napísal aj nepríjemnu pravdu ale nakoniec som sa a tu zastal. Už ale pre klub prestávaš by prínosom, skor naopak.
Takže narovinu, Jumep napísal fakt: nie 5 ale 3L nijake zbytočne pi..oviny. Samozrejme nejako si vtedy zabudol napisa že: sorry maš pravdu.
Nie, ty namiesto toho tu začneš splietat dve na tri o náplnach a spotrebách 1,6HDI proste všeto na čo sa nikto nepýtal. Zmes faktov, ironickych narážok, vlastnych teorii spravne namiešane tak aby ti to vyhovovalo. Učel? Čo najviac rozvíri hladinu a čo najviac zahmlieva.
To že Jumep pre teba neni konkurencia a že si sa pasoval do role Hžadača pravdy len z lásky k blížnemu je je zasa len žvást. Neveríš tomu ale snažiš sa tu všetkych o tom presvedči.
Napádaš Jumepa len aby si ukázal aky si macher a dúfaš že s tym raz sekne a prestane prispieva (potom sa ti všetci „poďakujeme“). Potom budeš moc konečne písa už len: přijeď, Prijedem s naší pojizdnou dílnou... a nikto ti to nebude kazi radami zadarmo. Popri tom ani pocit že si lepší než Jumep neni na zahodenie.
K silnejším jedincom si toto nedovoliš aj ked vieš že mᚠpravdu, radšej napíšeš: ano, maš pravdu ale auto nejelo jak malo...
Že on sa hra na najchytrejšieho??? Smejem sa hlasno ako sa to hovorí?? Zlodej kričí chytajte zlodeja

A z tvojich nezmyslov sa dá tiež celkom pekna hitparáda zostavi

Jardo, auta vieš opravova lepšie ako ja ale psycholog som lepší ja. Samozrejme diplom z psychlogie nemam. To len aby si zasa chcel aby som tu zavesil diplom


22.05.2016 10:37 - Re: jruze 2953194
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Mᚠpravdu nenapsal ale já si to tak vysvětlil-takže se ti omlouvám ,školení jsem mu doporučil aby mu potvrdili to co napsali k aditivu(je logické že pokud bylo 3L na 120 a teď je na 200 tak asi to tam ,,kape" po menších dávkách - to snad pochopí i laik (odbornější podání bylo proněj),živnosák?? no protože si myslím že ho nemá.

A mᚠpravdu xx lidí kteří už nejsou na clubu,nebo sem raději nechodí mi říkají proč radíš otočí se to proti tobě víc v SZ to sem napsat nemohu.

Ano Jardo strašne vela ludí ti hovorilo že sem nechodia, načo tu radiš aj že zrazy su na hovno atď... To ti hovoria lebo im akurát ležíš pod autom a trochu ti mastia brucho aby si im to neodflákol
Čo furt nariekaš čo si ty musiš platit? živi a to tak pla alebo choď do fabriky.

Čo a je do toho či ma niekto živnosák alebo nie??? Straj sa o seba a neser sa do druhych

22.05.2016 10:44 - Re: jruze 2953210
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Je to jednoduché, Jumep stručně k věci napíše odpověď co si myslí a většinou to bývá pravda - nechapu jak to dělá, asi má křišálovou kouli a tam vidí ty naše mazlíky. Dodnes nepochopím jak jsem mu volal na Slovensko když jsem v Praze u Lidlu nemohl nastartovat dělnici. On mi řekl - otvor kapotu najdi konektor,odpoj ho a bude tam v jednom místě vypálený. Jak řekl jsem udělal a co myslíte? Měl ho tam . Přesně jak říkal to bylo. Bez keců, stručně a jasně! A to to auto nikdy před tim neviděl. Každý se může splést,nikdo není neomylný. Jenže poslední dobou jsou z Radonic slyšet jen útoky, potom pokusy o hloupé vtipy aby se to zahladilo. I když se prokaže že se mýlí, nikdy to neuznává, jen to přejde a musí mit poslední slovo. Pořád mi hlava nebere proč. Dřív to tak nebývalo. Teď je to skoro denně.
Asi na něj má někdo špatný vliv...


Už som čakal že to Jarda spochybní že ti to opravil cez telefon a zadarmo
Ale aspon prišlo vysvetlenie aby každy vedel že on by to zvládol tiež.

22.05.2016 11:40 - Re: jruze 2953254
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
citrus napsal(a):
Už som čakal že to Jarda spochybní že ti to opravil cez telefon a zadarmo
Ale aspon prišlo vysvetlenie aby každy vedel že on by to zvládol tiež.


Nenaříkám co mě zdokonalování stálo jen že by to občas někomu neškodilo a jestli bych to zvládl já ? - zvládl by to i Helmut sám protože zrovna toto se tu řešilo nesčetněkrát (první otázka je ,,nepíše to imo off druhá zapneš klíček slyšíš čerpadlo ? - to jsme jak já tak Jumep zde uváděli oba 1000x a ještě jeden dotaz mᚠtam naftu) - potom už to bývá na diag.Tohle by si měl uložit v hlavě každý na to nepotřebuje mít téměř žádné znalosti kde to hledat?to se tu také mnohokrát uvádělo a myslím že jsou k tomu i obrázky myslím od nás obou.
Já dělám práci jak nejlépe umím vždy a (raději to sem nedám) - stačí takto ,,jefrej" jestli sem někdy zavítá mohl by potvrdit - třeba spodní čep na silikon + tepelný kryt čepu na silikon nebo lepidlo na okna - kdo to dělal se nepřizná(to se zapeče a povolit to je lahůdka), udělané jen jedno rameno , Darji auto a ložiska v ramenech atd...

A k Helmutovi? já bych tam jel a stáh bych ho alespoň o 5000,- A to je snad normální ale to bych se zase vychloubal - že jsem nejel třeba do HR s jiným ventilátorem a nestáhl jsem ho aspoň o dvacítku za cestu a opravu, další případy kdy odtamtud členové dojeli v poho až domů - ono se to tu moc neuvádí - není potřeba asi oba neradíme aby nás tady kvůli tomu vynášel do nebe - děláme to oba a nezištně.Budu muset asi upozornit že poradím pomůžu jen pokud to hodí na fórum .Ja je to tu zase.

22.05.2016 16:38 - Re: jruze 2953354
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
reaguješ na nepodstatny príspevok "rýpnutie" podstatne veci som napisal vyššie
Neviem ako si prišiel žeby ten niekto potreboval školenie. Svoju robotu si robi dobre a že on o koze a ty furt o voze asi školenie nespraví
Verím, že by si to zvladol aj ty, ja len že si musel vysla plebsu signal že tu je ešte jeden fachman aby si nahodou Jumep neurval všetku slávu.
Ÿe si nechᚠza robotu zaplati je uplne vporiadku. Či nezištne poradíš je na tebe ale je to normálne lebo klub je aj o tom.
Neakceptovatelny je sposob tvojho konkurenčneho boja a hladkanie si ega. Ako písali viacerí, dennodene spochybnovanie, zhadzovanie, povýšenecké reakcie.

22.05.2016 16:53 - Re: jruze 2953356
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
citrus napsal(a):
reaguješ na nepodstatny príspevok "rýpnutie" podstatne veci som napisal vyššie
Neviem ako si prišiel žeby ten niekto potreboval školenie. Svoju robotu si robi dobre a že on o koze a ty furt o voze asi školenie nespraví
Verím, že by si to zvladol aj ty, ja len že si musel vysla plebsu signal že tu je ešte jeden fachman aby si nahodou Jumep neurval všetku slávu.
Ÿe si nechᚠza robotu zaplati je uplne vporiadku. Či nezištne poradíš je na tebe ale je to normálne lebo klub je aj o tom.
Neakceptovatelny je sposob tvojho konkurenčneho boja a hladkanie si ega. Ako písali viacerí, dennodene spochybnovanie, zhadzovanie, povýšenecké reakcie.


Je načase přestat reagovat na provokace - jste nejlepší máte pravdu ve všem - já neumím číst (psát ano) Za mně - přestávám reagovat abych ušetřil alxovi práci


22.05.2016 16:54 - Re: jruze 2953357
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já si myslím, že vše podstatné už rečeno bylo, tak bych to nechal spát, je zbytečné do toho rýpat víc, než je zdrávo.
Aby se tu zase nerozproudila několikadenní diskuze plná emocí, výhružek a napadání, přeci jenom jsem starší člověk a mám rád své srdíčko a klid.

22.05.2016 17:03 - Re: jruze 2953369
citrus
Město: Trnava, Auto: Citroën C5 II 2.0i 16v SXPočet příspěvků: 612

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Je načase přestat reagovat na provokace - jste nejlepší máte pravdu ve všem - já neumím číst (psát ano) Za mně - přestávám reagovat abych ušetřil alxovi práci

pánko, zasa hádžeš vinu na druheho ako mᚠzvykom. Toto vlákno si založil ty.... A toto tu sú reakcie vyvolané TVOJIMI provokáciami!!! Alebo si už zabudol???
Ale súhlas viec už netreba písa

22.05.2016 17:06 - Re: jruze 2953370
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
citrus napsal(a):
pánko, zasa hádžeš vinu na druheho ako mᚠzvykom. Toto vlákno si založil ty.... A toto tu sú reakcie vyvolané TVOJIMI provokáciami!!! Alebo si už zabudol???
Ale súhlas viec už netreba písa




23.05.2016 17:44 - Re: jruze 2954015
autocross
Město: Bystřice , Auto: Citroën C5 I 2.2HDi BreakPočet příspěvků: 82

99 Poslat soukromou zprávu
Kolik vám je let?

23.05.2016 19:27 - Re: jruze 2954133
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autocross napsal(a):
Kolik vám je let?



10.8.1956

23.05.2016 20:11 - Re: jruze 2954180
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Tvl, tak starej a ještě nemᚠrozum?


|< < 1 2 3 4 5 6 ... 12 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator