Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
citrus
22.05.2016 10:21 - Re: jruze
Za?iato?n?k
Jardo, neviem či si pamatᚠale ja som bol jeden z mála kto ti napísal aj nepríjemnu pravdu ale nakoniec som sa a tu zastal. Už ale pre klub prestávaš by prínosom, skor naopak.
Takže narovinu, Jumep napísal fakt: nie 5 ale 3L nijake zbytočne pi..oviny. Samozrejme nejako si vtedy zabudol napisa že: sorry maš pravdu.
Nie, ty namiesto toho tu začneš splietat dve na tri o náplnach a spotrebách 1,6HDI proste všeto na čo sa nikto nepýtal. Zmes faktov, ironickych narážok, vlastnych teorii spravne namiešane tak aby ti to vyhovovalo. Učel? Čo najviac rozvíri hladinu a čo najviac zahmlieva.
To že Jumep pre teba neni konkurencia a že si sa pasoval do role Hžadača pravdy len z lásky k blížnemu je je zasa len žvást. Neveríš tomu ale snažiš sa tu všetkych o tom presvedči.
Napádaš Jumepa len aby si ukázal aky si macher a dúfaš že s tym raz sekne a prestane prispieva (potom sa ti všetci „poďakujeme“). Potom budeš moc konečne písa už len: přijeď, Prijedem s naší pojizdnou dílnou... a nikto ti to nebude kazi radami zadarmo. Popri tom ani pocit že si lepší než Jumep neni na zahodenie.
K silnejším jedincom si toto nedovoliš aj ked vieš že mᚠpravdu, radšej napíšeš: ano, maš pravdu ale auto nejelo jak malo...
Že on sa hra na najchytrejšieho??? Smejem sa hlasno ako sa to hovorí?? Zlodej kričí chytajte zlodeja

A z tvojich nezmyslov sa dá tiež celkom pekna hitparáda zostavi

Jardo, auta vieš opravova lepšie ako ja ale psycholog som lepší ja. Samozrejme diplom z psychlogie nemam. To len aby si zasa chcel aby som tu zavesil diplom

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator