Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: jruze
63zdenda
22.05.2016 07:57 - Re: jruze
U??vate?
Jardo, tys to vůbec nepochopil, nikde jsem nenapsal, že píšeš DLOUHÉ romány, já tady čtu všechno, odborné přednášky, další věc, neumim posoudit, jestli mᚠpravdu, ale jedno vím jistě, většině lidí (laikům) to nic neřekne, akorát zamotá hlavu, když něco potřebuju vědět, zeptám se tady, ale odpověď kolik stojí placená služba nebo školení mne v mém problému nepomůže, o přežití na klubu já nerozhoduji, byl to pouze můj názor na tvůj postoj v odpovědích.
Celé to je pouze v chování, v tvých odpovědích vůči Jumepovi ta rivalita a shazování je cítit skoro v každém tvém příspěvku, vyjádřilo se tu víc lidí než jenom moje maličkost, když s ním nesouhlasíš, proč to nenapíšeš ve vší slušnosti - myslím že nemᚠpravdu, mám jiné informace nebo něco v podobném stylu, vždy každý se může přece mýlit, nejsme stroje, kdybys to napsal takto, každý pochopí a byl by klid, ale ty ne, raději chceš vidět živnosák, doporučuješ mu školení, dost často ho celkem nekompromisně shazuješ a toto chování nedělá dobrou krev jak klubu, tak i mezi manšaftem.
Jak jsem psal, je to pouze můj názor jak to vidim já, také se omlouvám za dlouhý román.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator