Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Informační zprávy palubního počítače / Level of diesel antipollution aditivum low
1 2 3 4 ... 5 > >|
10.11.2008 07:14 - Level of diesel antipollution aditivum low 168159
buracik
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Dva dni dozadu mi to začalo hlási na displeji a nemám ani poňatia čo to je. Vie mi tu k tomu niekto niečo pveda?

10.11.2008 09:08 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 168160
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Dochadza ti napln aditiva do FAP-u. Prejdi si diskusie o FAP filtre a budes vediet na com si, je tu toho hromada

11.11.2008 16:03 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 168161
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
přesně tak, jak píše tief, dochází ti aditivum, musíš v citroenu nebo peugeotu koupit nové, nalít a na origo diagnostich nastavit dolití aditiva

11.11.2008 19:08 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 168162
rum
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 20
99 Poslat soukromou zprávu
tak koukam ze to je nejaka podzimní nemoc-pred 3tydny me to napsalo poprve a tak jsem se objednal na doplneni a vynulovani v citroenu-nulovani udajne nejde na kazde diagnostice
eolys 176 jsem koupil v peugeotu 3 LT za 3250kč
práce v citroenu 1,5hodiny a zaplatil jsem 780kč za praci
myslel jsem si ze kdyz to ukaze toto hlaseni tak ze tam jeste nejake aditivum je ale bylo me receno ze uz tam zadne není
ujel jsem bez nej cca 1500km

10.12.2008 20:50 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 168163
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
to je blbost, ked to pise je tam este aditivum, nadobka ma 4.5L ci tak nejak, doplnit si to mozes sam, je to kus lacnejsie akurat diag si musis dat spravit

11.12.2008 10:12 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 168164
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
Myslim, ze igok tu ma navod, jak na doliti eolys

04.02.2009 07:43 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 386995
spooky
Město: Beroun, Auto: Počet příspěvků: 60
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim Tak mi taky doslo aditivum.. no a ve finale doplneni stalo 7500 kacek. Pedesilam ze jsem nemel naladu to resit.. tak ted jak doslo na tuhle cenu... Klasika... citroen servis, doplnit "plnou" udajne tan nebyla ani kapka... (to jsem tam jel asi za 2 dny co mi to napsalo) takze 5400 "doliti" vcetne prace... no co cert nechtel.. odjedu a porad mi to hlasi ze neni aditivum... tak jim volam ze teda nic moc a ze pry musim ujet nejaky kilaky a natankovat alespon 30 litru paliva... Udelal jsem a stejne to psalo... tak jsem po tydu sel na "reklamaci" stravil jsem v servisu 3 hodiny a ve finale mi rekli ze bohuzel ale ze to museli preprogramovat komplet vsechno a ze to nemuzou jako reklamaci a ze tedy dalsi 2k za vysoce kvalifikovanou praci.. pravda jestli na tom opravdu delali 3 hodiny nactovali si jen 2 ale zase v te nejvssi sazbe 990...
Problem pry byl ze nekomuikovali spolu ridici jednotky a proto "reset" celeho systemu.. Zatim ale subjektivne musim rict, ze se mi zda ze to lip i radi

04.02.2009 08:08 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 386998
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
tak to je mazec...dle tvych prispevku asi kvalitni servis uz jen to ze Eolysu je v novem modelu jen 3l

04.02.2009 10:11 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387001
spooky
Město: Beroun, Auto: Počet příspěvků: 60
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
tak to je mazec...dle tvych prispevku asi kvalitni servis uz jen to ze Eolysu je v novem modelu jen 3l


No ja fakt nevim... mam to napsany i na vyuctovani zakazky ditivum filtru polozka 973685 a 973686 jedno je za 1364 a druhy za 2783. ylo mi receno ze tam praskli 4.5 litru... No je jasny ze servisy maj zakazniky jako ja radi.. me nakecaj co budou chtit ale co mam delat kdyz neni jina moznost. Ted vim ze na pravidelny servis muzu nekam jet a domluvit se ale kdyz mi to neco napise ze to "chce" tak neni zbyti.. bez auta jsem jak bzrukej. Muzu se napriste domluvit treba s tebou? Da se ale pochopit ze na vymenu oleje nepojedu do Ostravy.. to mi to pak vyjde stejne draho v autorizovanym servisu

04.02.2009 16:53 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387005
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
spooky napsal(a):
Zdravim Tak mi taky doslo aditivum.. no a ve finale doplneni stalo 7500 kacek. Pedesilam ze jsem nemel naladu to resit.. tak ted jak doslo na tuhle cenu... Klasika... citroen servis, doplnit "plnou" udajne tan nebyla ani kapka... (to jsem tam jel asi za 2 dny co mi to napsalo) takze 5400 "doliti" vcetne prace... no co cert nechtel.. odjedu a porad mi to hlasi ze neni aditivum... tak jim volam ze teda nic moc a ze pry musim ujet nejaky kilaky a natankovat alespon 30 litru paliva... Udelal jsem a stejne to psalo... tak jsem po tydu sel na "reklamaci" stravil jsem v servisu 3 hodiny a ve finale mi rekli ze bohuzel ale ze to museli preprogramovat komplet vsechno a ze to nemuzou jako reklamaci a ze tedy dalsi 2k za vysoce kvalifikovanou praci.. pravda jestli na tom opravdu delali 3 hodiny nactovali si jen 2 ale zase v te nejvssi sazbe 990...
Problem pry byl ze nekomuikovali spolu ridici jednotky a proto "reset" celeho systemu.. Zatim ale subjektivne musim rict, ze se mi zda ze to lip i radi

Ked tak napis kto su ty experti ... nech sa im clenovia klubu vyhnu sirokym oblukom ...

04.02.2009 23:04 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387020
rum
Město: Olomouc, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 20
99 Poslat soukromou zprávu
tak koukam ze servisy citroen jsou skoro vsude stejne-bohuzel
prvni C5 maji vetsi objem coz je 4,5 LT,ja mam rok vyroby 2003 a mam jen napln 3 LT.doplneni bylo behem 1,5 Hodiny hotove i s diagnostikou a to me vedouci servisu rekl ze to muze trvat i dele zalezi udajne na danem vozu
jsem zvedav jak dlouho to vydrzi do dalsiho doplneni

05.02.2009 06:10 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387021
spooky
Město: Beroun, Auto: Počet příspěvků: 60
99 Poslat soukromou zprávu
tief napsal(a):
Ked tak napis kto su ty experti ... nech sa im clenovia klubu vyhnu sirokym oblukom ...

Byl jsem v Autoportu... ja nevim treba jen prijimaci technik vypravi bachorky a co ja vim co s tim je... podle vseho co mam na zakazce tam mam taky 3 litry aditiva... jen ho maj proste drazsi.. 1300 bez dph/litr..

05.02.2009 08:06 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387024
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
spooky napsal(a):
.. jen ho maj proste drazsi.. 1300 bez dph/litr..


proste drazsi ? .. bezna prodejni cena v siti citroen je 1000/L S DPH

05.02.2009 11:54 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387034
spooky
Město: Beroun, Auto: Počet příspěvků: 60
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
proste drazsi ? .. bezna prodejni cena v siti citroen je 1000/L S DPH

Bohuzel to nikde napsany neni "bezne ceny jsou..." Ja tam jezdim ze jsem tady cetl pomerne slusne nazory a nevim kdo se mi o automat postara lip. Mozna ze nekdo vi lip co se skryva pod polozkou 973685 ja vim jen co mi rekli... "aditivum" Joooo... kdyby bylo moje hobby zjistovat ceny obvykle, pak chapu ze se nekdo muze divit... Ja proste autem neziju.. mam ho jako vec a takhle (bohuzel) ziskavam zkusenosti.. nekdy lepsi jindy treba drazsi.
Mozna si asi zalozim vlastni vlakno..."Kdo opravuje auta pro cleny klubu co autum nerozumi" Treba se nekdo najde a ja mu dam vydelat za "beznou" cenu a budeme spokojeni vsichni... Neber to prosim osoben.. jen jsem napsal moji zkusenost ale jak se rika po bitve je kazdej general. A kvuli aditivu si den dovoleny abych jel do Holetina, Brna nebo Ostravy brat nebudu.. to by me to vyslo totiz uplne stejne...

05.02.2009 13:13 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387036
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
..a co se nejdriv zeptat pak by nemusel byt kazdej po bitve general...nic osobniho ale lina huba.....

05.02.2009 13:41 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387038
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Spooky- kde jsi byl v tom servisu? jsme ze stejného města a nerada bych se do toho servisu dostala.

05.02.2009 13:59 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387040
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
OT: Pokud víte o servisu, který doopravdy nedoporučujete, máme tu topic servisy a tam můžete přímo doporučit a nebo nedoporučit.

05.02.2009 15:06 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387041
spooky
Město: Beroun, Auto: Počet příspěvků: 60
99 Poslat soukromou zprávu
spooky napsal(a):
Byl jsem v Autoportu...

Je to v Praze tusim Korytna ulice. Ale nechtel jsem aby to vypadalo ze jsou to amateri.. jel jsem tam na zaklade kladnych ohlasu ohledne servisu automatickych prevodovek a musim rict ze krom te desne ceny jsou fakt v pohode.. vsechno opravili, upozornili proste to bylo jak rekli... nemyslim si ze to je spatnej servis..alespon ja nemam zadnou spatnou zkusenost... To, ze jsou banditi.. to je vec jina

Dal bych to neresil.. sem nepatri a myslim ze uplne vsechno se da nejak komentovat

05.02.2009 16:22 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 387048
Darja
Město: Uhříněves, Auto: Ford FiestaPočet příspěvků: 3297

99 Poslat soukromou zprávu
náááhodou, v autoportu mám pána, se kterým ráda chodím kecat jop a 2 procenta slevu za tu kecavou povahu ale na servis tam nejezdím, už jen kvůli té ceně hodinové práce

09.06.2009 13:34 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low 661329
petr_v
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 21

99 Poslat soukromou zprávu
Tak už to na mě taky přišlo - potřebuju dolít aditivum.
Ještě jsem nikdy nebyl ve značkovém servisu, ale tohle je zrovna úkon (aditivum plus diagnostika), kterej můj dvorní mechanik neudělá
Udělal jsem si tedy telefonickej rychloprůzkum mezi brněnskými značkovými servisy a pokud to někoho zajímá, tady jsou dojmy:
Auto H.B.:
3312,- aditivum
2-3h práce (!!!) po 690,-
1000,- diagnostika reset
chlápek blekotal, pletl si FAP filtr s aditivem, nejhorší dojem

Brnocar
1500,- / litr aditiva
1,5-2h práce po 770,-
diag v ceně

Carling
3312,- aditivum
1h práce za 750,-
diag v ceně
Nejlepší dojem, jako u jedinýho bylo vidět, že borec ví o čem mluví. Jedu tam. Jestli to někoho zajímá, můžu dát vědět, jak jsem dopadl prakticky ;o)

1 2 3 4 ... 5 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator