Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Level of diesel antipollution aditivum low
spooky
05.02.2009 11:54 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low
99
autodiag napsal(a):
proste drazsi ? .. bezna prodejni cena v siti citroen je 1000/L S DPH

Bohuzel to nikde napsany neni "bezne ceny jsou..." Ja tam jezdim ze jsem tady cetl pomerne slusne nazory a nevim kdo se mi o automat postara lip. Mozna ze nekdo vi lip co se skryva pod polozkou 973685 ja vim jen co mi rekli... "aditivum" Joooo... kdyby bylo moje hobby zjistovat ceny obvykle, pak chapu ze se nekdo muze divit... Ja proste autem neziju.. mam ho jako vec a takhle (bohuzel) ziskavam zkusenosti.. nekdy lepsi jindy treba drazsi.
Mozna si asi zalozim vlastni vlakno..."Kdo opravuje auta pro cleny klubu co autum nerozumi" Treba se nekdo najde a ja mu dam vydelat za "beznou" cenu a budeme spokojeni vsichni... Neber to prosim osoben.. jen jsem napsal moji zkusenost ale jak se rika po bitve je kazdej general. A kvuli aditivu si den dovoleny abych jel do Holetina, Brna nebo Ostravy brat nebudu.. to by me to vyslo totiz uplne stejne...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator