Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Level of diesel antipollution aditivum low
spooky
04.02.2009 07:43 - Re: Level of diesel antipollution aditivum low
99
Zdravim Tak mi taky doslo aditivum.. no a ve finale doplneni stalo 7500 kacek. Pedesilam ze jsem nemel naladu to resit.. tak ted jak doslo na tuhle cenu... Klasika... citroen servis, doplnit "plnou" udajne tan nebyla ani kapka... (to jsem tam jel asi za 2 dny co mi to napsalo) takze 5400 "doliti" vcetne prace... no co cert nechtel.. odjedu a porad mi to hlasi ze neni aditivum... tak jim volam ze teda nic moc a ze pry musim ujet nejaky kilaky a natankovat alespon 30 litru paliva... Udelal jsem a stejne to psalo... tak jsem po tydu sel na "reklamaci" stravil jsem v servisu 3 hodiny a ve finale mi rekli ze bohuzel ale ze to museli preprogramovat komplet vsechno a ze to nemuzou jako reklamaci a ze tedy dalsi 2k za vysoce kvalifikovanou praci.. pravda jestli na tom opravdu delali 3 hodiny nactovali si jen 2 ale zase v te nejvssi sazbe 990...
Problem pry byl ze nekomuikovali spolu ridici jednotky a proto "reset" celeho systemu.. Zatim ale subjektivne musim rict, ze se mi zda ze to lip i radi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator