Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||

Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Nesprávná výška podvozku / C5 III
|< < 1 2 3 4
13.08.2020 08:29 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III 3279955
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 464

U??vate? Poslat soukromou zprávu
xsedmička napsal(a):
Dojeď si do autor. servisu a nech si udělat korekci podvozku-doma to stejně neudělᚠmůže se ti totiž stát že nakonec pojedeš do servisu po zadních jako já.Stojí to okolo+- 13stovek a mᚠpokoj a jistotu pohodlí jaké nabízí hydra.

Ještě se zeptám, zda je v případném pootočení táhla korektoru nějaký záludný problém, že by to nešlo udělat doma? Je to objímka kolem tyče, žádná "rocket science". Na Xantii jsem s tím neměl problém. Na C5 I jsem to řešit nemusel...
Popravdě by mě zajímalo, co jsi s tím vyváděl, že jsi musel jet po zadních?

PATaMAT - to je zadarmiko. To bych se raději zastavil, než hledat vhodnou díru.

13.08.2020 15:47 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III 3280006
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11296

PATaMAT napsal(a):
A já blbec to seřizuju za 100 - 200,- kč

A já na blatníky a je to rychlejší a funguje to OK. (život mne naučil být praktik a né teoretik, krom toho to takto dšlají i ve značce)

14.08.2020 18:13 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III 3280088
xsedmička
Město: Kutná Hora, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 116

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
PATaMAT Já nevím kdo umí seřídit hydru u X7(2009) a hlavně za kolik-nikdo z mechaniků to nemá napsané v kontaktech schválně se podívej co jsi mi odpověděl na dotaz auto mlátí při přejezdu nerovnosti hlavně při propadu kola na kolik by mne taková zbytečná oprava vyšla---nic ve zlém vím že nikdo z Vás mechaniků neumí od počítače určit přesně závadu na 100% kor když závadu nedokážu přesně popsat. Auto(X7) jsem před měsícem věnoval mladému až bude nějaký problém samozřejmě mu dám kontakt na Tebe--auto má najeto necelých 140000km

15.08.2020 10:21 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III 3280140
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1098

xsedmička napsal(a):
PATaMAT Já nevím kdo umí seřídit hydru u X7(2009) a hlavně za kolik-nikdo z mechaniků to nemá napsané v kontaktech schválně se podívej co jsi mi odpověděl na dotaz auto mlátí při přejezdu nerovnosti hlavně při propadu kola na kolik by mne taková zbytečná oprava vyšla---nic ve zlém vím že nikdo z Vás mechaniků neumí od počítače určit přesně závadu na 100% kor když závadu nedokážu přesně popsat. Auto(X7) jsem před měsícem věnoval mladému až bude nějaký problém samozřejmě mu dám kontakt na Tebe--auto má najeto necelých 140000km
Nevím co sem ti napsal, píše mě mraky lidí a specifikace závady je vždy subjektivní dojem, který každý popisuje jinak, ale myslím si že to bylo něco ve smyslu, že když něco někde mlátí, tak je to mechanická závada, nějaké opotřebení dílu, uvolnění něčeho a pod ... Asi si mi nenapsal výšku auta, fotku předek zadek ... a pod. Tak že vycházím jen z toho co kdo napíše jako své dojmy. Spousta lidí píše když má auto koule po smrti, že auto strašně " houpe" .. ale podle mě nehoupe, ale skáče. A to sou ty dojmy, které každý máme jinak.

|< < 1 2 3 4

Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  

Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator