Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nesprávná výška podvozku / C5 III
PATaMAT
15.08.2020 10:21 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III
U??vate?
xsedmička napsal(a):
PATaMAT Já nevím kdo umí seřídit hydru u X7(2009) a hlavně za kolik-nikdo z mechaniků to nemá napsané v kontaktech schválně se podívej co jsi mi odpověděl na dotaz auto mlátí při přejezdu nerovnosti hlavně při propadu kola na kolik by mne taková zbytečná oprava vyšla---nic ve zlém vím že nikdo z Vás mechaniků neumí od počítače určit přesně závadu na 100% kor když závadu nedokážu přesně popsat. Auto(X7) jsem před měsícem věnoval mladému až bude nějaký problém samozřejmě mu dám kontakt na Tebe--auto má najeto necelých 140000km
Nevím co sem ti napsal, píše mě mraky lidí a specifikace závady je vždy subjektivní dojem, který každý popisuje jinak, ale myslím si že to bylo něco ve smyslu, že když něco někde mlátí, tak je to mechanická závada, nějaké opotřebení dílu, uvolnění něčeho a pod ... Asi si mi nenapsal výšku auta, fotku předek zadek ... a pod. Tak že vycházím jen z toho co kdo napíše jako své dojmy. Spousta lidí píše když má auto koule po smrti, že auto strašně " houpe" .. ale podle mě nehoupe, ale skáče. A to sou ty dojmy, které každý máme jinak.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator