Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nesprávná výška podvozku / C5 III
jruze
26.02.2021 22:35 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III
U??vate?
RimmerCZ napsal(a):
Caute, posledni tyden jsem si vsiml, ze mam predek auta tak o 6-8cm vys. Rozdil je +- stejny ve vsech polohach. Myslel jsem, ze se mohl treba nejak uvolnit nebo poskodit korektor vysky, tak jsem byl za servisakem, ktery ma ale 2.0, a tam jsou ty korektory jinak a daji se stelovat. Rikal, ze nema zkusenost se 6valcem, ma to uchyceni toho tahla jinak a taky to ma podle diagu nejakou dalsi jednotku v kufru pro podvozek. Cetl jsem si ale tuhle diskuzi, ze by to mohlo byt aji prorazenou kouli. Auto je trosku tvrdsi, ale prisuzuju to, ze je ve vyssi poloze. Predek je ted tak vysoko jako +- ve zvysene poloze (do 40km). Divali jsme se na ty korektory a nevypada, ze by tam bylo neco poskozene, uvolnenene nebo tak neco. Diagnostika mu ukazala hodnoty podvozku asi normalni, coz by snad pri prorazene kouli mela ukaza spatne, protoze snad ty korektory by mely merit v poradku. Je mozne, ze by tam doslo k nejakemu mechanickemu poskozeni a cele se to posunulo a je to ted rozhozene?


A jsi přesvědčený Ÿe filtrovaná je shoná s požadovanou ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator