Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Auto se nezvedá
|< < 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 47 > >|
16.04.2013 10:29 - Re: Auto se nezvedá 2567486
pepik8888
Město: Rudňany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 BlueHDi 150k (110kW)Počet příspěvků: 79
99 Poslat soukromou zprávu
Od včera ako som to vyčistil tak nekvaplo ani raz.Tak teraz neviem.Možno vietok len olej nahromadeny za tie 4 roky čo má auto.Neviem či predchádzajúci majitež dolieval LDS.

23.04.2013 12:03 - Re: Auto se nezvedá 2571217
Hellvena
Město: London, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravym mam dotaz vcera jsem prijel domu a auto zustalo nahore a nejde ani dolu kdyz to chci dat dolu nebo nahoru tak mam krizek pres displey. A kdyz nastartuju napise mne
Serious Suspension Fault koukal jsem a mam asi malo kapaliny nevite nekdo zavadu dekuji

23.04.2013 12:13 - Re: Auto se nezvedá 2571219
DrMarvin
Město: České Budějovice, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 716
99 Poslat soukromou zprávu
kdyby bylo malo LDS tak by se nezvedlo...tot muj nazor...a pri hledani chyby pouzij rozcestnik:=)
je cervenej a blika:=)

23.04.2013 13:47 - Re: Auto se nezvedá 2571235
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hellvena napsal(a):
Zdravym mam dotaz vcera jsem prijel domu a auto zustalo nahore a nejde ani dolu kdyz to chci dat dolu nebo nahoru tak mam krizek pres displey. A kdyz nastartuju napise mne
Serious Suspension Fault koukal jsem a mam asi malo kapaliny nevite nekdo zavadu dekuji


Podívej se na pojistku pod BSM(krabice v motorovém prostoru-maxipojistky pod ním)-jinak na diagnostiku ta by měla říct víc.

25.04.2013 21:28 - Re: Auto se nezvedá 2572047
vitamin
Město: Modra, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim chcem sa poradit, auto mi zostava sediet na zadnej naprave. hlavne teraz ked sa tak prudko oteplilo. a teda padne obcas aj za jazdy, ale hlavne ked zaparkujem tak do 10min. padne. zadne vyskove cidlo je nove. ked ochladne tak vsetko funguje ako ma... a teda obnovenie funkcie je sprevadzane kovovym cinknutim. cerpadlo ide v poriadku, predna naprava sa zdviha. chcem sa spytat ten regulator tuhosti na strednej guly ma mazaci ventil... je dobre to premazat?

25.04.2013 22:14 - Re: Auto se nezvedá 2572086
Hellvena
Město: London, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
Tak uz maka byl to hight sensor platil jsem 97.92 liber tak to dopadlo dobre

25.04.2013 23:11 - Re: Auto se nezvedá 2572097
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hellvena napsal(a):
Tak uz maka byl to hight sensor platil jsem 97.92 liber tak to dopadlo dobre


hight sensor je výškoví korektor?

25.04.2013 23:20 - Re: Auto se nezvedá 2572098
PATaMAT
Město: Brno, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 1295

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Hellvena napsal(a):
Tak uz maka byl to hight sensor platil jsem 97.92 liber tak to dopadlo dobre


jestli je to :

5273J4 SNÍMAČ ZDVIHU KAROSERIE 1 126,22 kč

čeče, koukám na kurz koruny a ty si platil cca 3000,- kč . Výměna je na 5 minut a nastavení dalších 5 minut

za takový prachy bych chtěl taky dělat, asi se trochu přičmoudnu a pojedu do UK

26.04.2013 00:15 - Re: Auto se nezvedá 2572107
Hellvena
Město: London, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi SXPočet příspěvků: 9
99 Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
jestli je to :

5273J4 SNÍMAČ ZDVIHU KAROSERIE 1 126,22 k

čeče, koukám na kurz koruny a ty si platil cca 3000,- kč . Výměna je na 5 minut a nastavení dalších 5 minut

za takový prachy bych chtěl taky dělat, asi se trochu přičmoudnu a pojedu do UK

Tak to mas pravdu tech je tady az moc cmoudu ale delal mne to Citroen Anglani jsou lemplove delal mne to 3 dny na vse maj cas

01.05.2013 22:59 - Re: Auto se nezvedá 2574415
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
pepik8888 napsal(a):
Od včera ako som to vyčistil tak nekvaplo ani raz.Tak teraz neviem.Možno vietok len olej nahromadeny za tie 4 roky čo má auto.Neviem či predchádzajúci majitež dolieval LDS.


nechaj si vymenit tu piestnicu

ako bolo napisane, ked ides na dvihak, ze vsetky 4 kola do vzduchu, musi sa otvorit nadrzka lds, inak niekde prerazi prepad v piestnici a tato zacne tiect
nepotecie do dalsieho odtlakovania, ale po kazdom odtlakovani vytecie zhruba tie 3 dc, tj. ked pojdes napr. prezuvat, v servise neotvoria nadrzku a auto nebude vo vrchnej polohe tak to odtlakuje a potece to (takto to najskor prdlo)

tj. teoreticky by ti to mohlo byt jedno, ale pre vlastny pokoj by som to nechal vymenit a daval si na to pozor (istotu ze to ale nepreslzuje nemam)

30.06.2013 08:29 - Re: Auto se nezvedá 2594442
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
tak uz to doslo aj na mna "auto se nezveda"
Tento tyzden som prisiel rano do prace a polozil som auto na brucho (ani neviem vlastne preco, snad aby som ho trosku precvicil). Na obed sme sa vybrali s kolegom von. Auto som po starte zabudol zdvihnut a pohol som sa. Pocitil som ze nieco nieje v poriadku ale hned som si spomenul ze som na bruchu a dal som mu prikaz na zdvihnutie. Asi po 50 metroch som prisiel k vystupnej brane z firmy. Pri prechode branou som podvozkom zachytil spodnu vodiacu listu posuvnej brany. Zastavil som a pozrel von. Auto este stale bolo na bruchu. Tak som skusil dalsi prikaz na zdvihnutie, bol bez reakcie. Vypol som, opat nastartoval motor a dal prikaz na zdvihnutie do navyssej polohy. Auto sa zacalo zdvihat, tak som si pomyslel ze je vsetko ok a isli sme dalej. Auto vsak akosi cudne pruzilo a po cca 1 km mi vyhodilo hlasku o chybe pruzenia. Bolo to tesne pred restauraciou kde sme isli na obed, tak som to uz dokociroval do ciela. Ked sme vystupili z auta naskytol sa mi pohlad ako na tuningacskom zraze, prdel zdvihnuta a cumak pritlaceny k zemi Na obede som rozmyslal co to moze byt, napadlo mi ze mozno chyba LDS, lenze ked som to chcel pred restikou skontrolovat nedalo sa mi otvorit viecko nadoby, ktora je mimochodom uplne cierna a nepriehladna. Takze este jeden pokus dostat sa do prevadzkovej polohy. Tento krat som zatlacil tlacitko zdvihnutia len raz (nie niekolko krat ako predtym) a pokus bol uspesny . Po prichode do prace sa mi s pouzitim oboch ruk a riadnej sily podarilo povolit viecko na LDS. Po oleji ani stopy. Po prestudovani tohoto a dalsich vlaken som pre istotu zakupil 2 litre LDS a dolial. Celkovo mi chybalo 1,7 litra LDS. Auto uz cvici tak ako ma a tiez som si vsimol ze cerpadlo ma tichsi a hladsi zvuk.
Teraz mi len vystava otazka kde sa podelo 1,7 litra LDS. Auto ma nabehane 170 tis km. Pri lavom zadnom kole mam na spodku piestu mastnu gumenu krytku ale nevyzera to na masivny unik. Myslite ze to mohlo uniknut pri nespravnej manipulacii s autom v pneuservise?

30.06.2013 10:49 - Re: Auto se nezvedá 2594514
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
typicky bude prerazena piestnica, ked odtlakujes system a potom ho zasa natlakujes taky vytece tak 2-3 deci (nebola povolovana nadrzka ked to slo na dvihak)

osobne si ale myslim ze niektory z vyskacov bude protestovat a dufam ze si to dolieval v spodnej polohe
rovnako by som u teba predpokladal ze pocujes ci ide alebo nejde cerpadlo bhi

30.06.2013 12:50 - Re: Auto se nezvedá 2594574
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
myslim si ze nadrzka nebola povolovana od novoti kedze som ju ledva otvoril jak bol zalepeny stupel.
Hladinu som kontroloval v spodnej polohe a tiez som v tej polohe aj dolieval.
Sak som tu toho o tom precital ze sa nedalo inak
Cerpadlo som pocul, kym som dolial LDS tak malo taky tvrdy hlucny chod, potom sa skludnilo.

30.06.2013 14:20 - Re: Auto se nezvedá 2594597
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
igok napsal(a):
myslim si ze nadrzka nebola povolovana od novoti kedze som ju ledva otvoril jak bol zalepeny stupel.
Hladinu som kontroloval v spodnej polohe a tiez som v tej polohe aj dolieval.
Sak som tu toho o tom precital ze sa nedalo inak
Cerpadlo som pocul, kym som dolial LDS tak malo taky tvrdy hlucny chod, potom sa skludnilo.


Hlučné čerpadlo = bez LDS ty dva litry už mohlo být málo a mohlo přisát vzduch- proto předek na zemi jde později kvůli váze . Chce to občas kouknout na hladinu když to soudruzi FR. tak chytře vymysleli.Já tlačítko používám jen v terénu,nebo v dílně když musím Zatím jsem se setkal jen s předními KO kvůli neotevřené nádobce v pneuservise(zadek je lehčí a neklesá tak rychle aby to pístnice odnesly)

30.06.2013 19:43 - Re: Auto se nezvedá 2594689
igok
Město: Pezinok, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 517

VIP Poslat soukromou zprávu
dnes som nechal auto trochu klikovat, asi 5x na brucho a hore a potom som skontroloval (samozrejme ked bol na bruchu) hladinu v nadobke a zda sa ze z LDS neubudlo ani pod autom sa neobjavila ziadna barinka. Takze viditelny unik tam nieje. Az budem u Jumepa riesit vymenu oleja v automatickej prevodovke tak pozrieme aj tu hydrauliku.

17.07.2013 14:34 - Re: Auto se nezvedá 2599581
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím, tak jsem byl taky postižen(možná ještě jsem).. Čekal jsem na přejezdu než projede vlak a jako vždycky sem si zacvičil s autem, uplně nahoru, pak uplně dolu a už sem se nezvednul a musel jsem dojet domu na břiše.. Hláška žádná, displej reagoval na čudlíky v pohodě a auto se nezvedalo, čerpadlo mrtvý. Dolil jsem cca 0,5l LDS. Vyměnil jsem maxipojistku a už to zase šlape jak zamlada. Je možný, že jsem to jenom na tom přejezdu pomát(sotva to padlo na břuch, tak sem to zas zvedal) a bude to oukej a nebo je jistý, že motor bude zapatlán?

PS: Nějaké autodíly v Kladně - měli pouze jednu pojistku(průsvitná) za 23,-. Tu jsem samozřejmě vzal a jel do autokelly pro náhradní. Tam měli taky jenom jednu jedinou, stejnou jako byla v autě(neprůhledná), za 43,- bez slevy. Je asi blbost aby v nich byl nějaký kvalitativní rozdíl ne?

17.07.2013 15:33 - Re: Auto se nezvedá 2599592
Tony_Z
Město: Okr. Kladno, Auto: C5 III (X7) Tourer 2.2HDi 125Kw (4HT, 2009); C5 I 2.0HDi 80Kw (RHZ, 2002)Počet příspěvků: 519

99 Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
Zdravím, tak jsem byl taky postižen(možná ještě jsem).. Čekal jsem na přejezdu než projede vlak a jako vždycky sem si zacvičil s autem, uplně nahoru, pak uplně dolu a už sem se nezvednul a musel jsem dojet domu na břiše.. Hláška žádná, displej reagoval na čudlíky v pohodě a auto se nezvedalo, čerpadlo mrtvý. Dolil jsem cca 0,5l LDS. Vyměnil jsem maxipojistku a už to zase šlape jak zamlada. Je možný, že jsem to jenom na tom přejezdu pomát(sotva to padlo na břuch, tak sem to zas zvedal) a bude to oukej a nebo je jistý, že motor bude zapatlán?

PS: Nějaké autodíly v Kladně - měli pouze jednu pojistku(průsvitná) za 23,-. Tu jsem samozřejmě vzal a jel do autokelly pro náhradní. Tam měli taky jenom jednu jedinou, stejnou jako byla v autě(neprůhledná), za 43,- bez slevy. Je asi blbost aby v nich byl nějaký kvalitativní rozdíl ne?


K pojistce: Žádný rozdíl v pojistce by být neměl, pokud to nědělal Číňan v garáži na koleně a nestrkal do pojistky od 10A do 40A jeden a ten stejný drát, tak bude jistě v cajku.

17.07.2013 21:37 - Re: Auto se nezvedá 2599640
tomikm
Město: Tabor, Auto: Toyota Auris TS hybridPočet příspěvků: 443

99 Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
........a jako vždycky sem si zacvičil s autem, uplně nahoru, pak uplně dolu.........


že jsem tak smělej, proč s tím pravidelně cvičíš?

18.07.2013 01:34 - Re: Auto se nezvedá 2599663
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
Zdravím, tak jsem byl taky postižen(možná ještě jsem).. Čekal jsem na přejezdu než projede vlak a jako vždycky sem si zacvičil s autem, uplně nahoru, pak uplně dolu a už sem se nezvednul a musel jsem dojet domu na břiše.. Hláška žádná, displej reagoval na čudlíky v pohodě a auto se nezvedalo, čerpadlo mrtvý. Dolil jsem cca 0,5l LDS. Vyměnil jsem maxipojistku a už to zase šlape jak zamlada. Je možný, že jsem to jenom na tom přejezdu pomát(sotva to padlo na břuch, tak sem to zas zvedal) a bude to oukej a nebo je jistý, že motor bude zapatlán?

PS: Nějaké autodíly v Kladně - měli pouze jednu pojistku(průsvitná) za 23,-. Tu jsem samozřejmě vzal a jel do autokelly pro náhradní. Tam měli taky jenom jednu jedinou, stejnou jako byla v autě(neprůhledná), za 43,- bez slevy. Je asi blbost aby v nich byl nějaký kvalitativní rozdíl ne?


vacsinou je zasrate cerpadlo od lds a postupne to zacne vyrazat poistku castejsie, odporucam vycistit to

18.07.2013 08:28 - Re: Auto se nezvedá 2599707
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
jumep - oukej, tak až bude čas, tak se to snad pořeší, dík.. Naštěstí mám v záloze ještě jedno čerpadlo..

tomikm - sem už asi takovej, v zimě taky čas od času zapnu klimu, čas od času stáhnu zadní okna, ikdyž tam nikdy nikdo nesedí atd.. Co vím, tak hodně věcí se pokazí jejich dlouhodobým nepoužíváním a když to po dlouhý době potřebuješ, tak buch a nefunguje to..

|< < 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 47 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator