Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Economy Mode
|< < 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 > >|
27.03.2016 00:13 - Re: Economy Mode 2933345
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
PATaMAT napsal(a):
C5 se uspává do economy mode 2 - 3 hodiny ?


To určitě ne ale jak zjistíš jestli to půjde třeba po dvou hodinách ještě otevřít a zkoužku provést alespoň několikrát.(ženská je schopná nakupovat i několik hodin a i potom jí to musí jít otevřít )

27.03.2016 19:38 - Re: Economy Mode 2933443
kajman
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 144
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj vsem, jsemtu novy a toto je muj prvni prispevek. C5 X7 Tourer jsem koupil asi pred mesicem a do dneska jsem tady chodil cerpat cenne informace, abych si auto pretvoril k obrazu svemu. Udelal jsem veskere oleje, filtry, rozvody, cestinu, nove mapy atd. Vse jsem si delal sam. Tohle je vlakno o economy mode, tak nebudu psat o jinych vecech.
Protoze jsem nejezdil, auto preslo do economy mode po chvili, coz me stejne jako vetsinu zde stvalo. Mit nastartovany motor po celu dobu nez neco nainstaluju mi prislo nesmyslne. Aku jsem pripojil na nabijecku, nastavil proud 7A a pres diagbox jsem vystoupil z economy mode (podminkou pro vypnuti economy mode je napeti aku vetsi nez 12,1V) a instaloval jsem. Vse probehlo bez nejmensiho problemu. Delal jsem 3x mapy, Mirascript, a zmenu grafiky. Vse trvalo pres hodinu a pul. Napeti aku jsem sledoval multimetrem a po celou dobu nebylo nizsi jak 12, 47V. To je velmi pozitivni zjisteni, protoze si nedokazu predstavit, ze bych mel pres hodinu nastartovany motor jen tak. Prc to pisu? Prosel jsem spoustu dikuzi na netu, psal jsem dotazy a nikdo mi nedal uspokojivou odpoved. Tak jsem to skusil sam, treba to nekomu pomuze.
Nic proti economy mode nemam, je to urcite dobra vec. Ale rad bych si z nej take vyjmul zadni dvere.
Otazka tedy zni - je know how zde popisovany kolegou jruze volne dostupny, nebo je treba navstivit ho osobne?
Co se me tyka mym oborem je elektronika. Rad bych se podilel na ruznych vecech zde popisovanych jako cestiny, hlasy do navigace atd. Neni problem cokoliv testovat na mem aute. Cas a vybaveni mam.

27.03.2016 19:56 - Re: Economy Mode 2933445
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Vítej v klubu.
Tvoje finta zní zajímavě, ale odpověď na tvůj dotaz nebude asi to, co chceš slyšet.
Bude asi lepší, když se s jruzem spojíš přes SZ a musíš doufat, že jeho dvorní arogantní elektrikář bude ochotný se o know how podělit. A i kdyby ochotný byl, není ještě jistý, že to půjde jen tak překopírovat nějaký SW. Spíš bude nutný osobní zásah do konkrétní jednotky na konkrétním autě, takže si myslím, že se to bez osobní návštěvy neobejde.
Ale za zeptání nic nedáš. Držím palce.

27.03.2016 19:59 - Re: Economy Mode 2933447
Royce
Město: Frýdek-Místek, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 204k (150kW)Počet příspěvků: 221

99 Poslat soukromou zprávu
kajman napsal(a):
Rad bych se podilel na ruznych vecech zde popisovanych jako cestiny, hlasy do navigace atd. Neni problem cokoliv testovat na mem aute. Cas a vybaveni mam.


Tak to pro tebe budou relevantní témata .link. a .link.
zkus tam napsat a domluvit se

27.03.2016 20:25 - Re: Economy Mode 2933457
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Royce napsal(a):
Tak to pro tebe budou relevantní témata .link. a .link.
zkus tam napsat a domluvit se


Myslím že si oba nechají své tajemství

27.03.2016 20:48 - Re: Economy Mode 2933480
kajman
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 144
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ja myslel, ze si tu lidi nezistne pomahaji. V tom pripade mi unika smysl tohoto fora. Pravdou je, ze kdyz se to nevyresi tady, tak casem zcela jiste nekde jinde. Ty zadni dvere urcite nebude az takovy problem. Kdyz na to prisel nekdo jiny, tak proc ne ja
Navigaci a budiky bych taky rad v cestine a jsem ochotny s tim pomoct, ale sam nevim jak. To je jine nez ty dvere.
No uvidim, treba se podari navazat spolupraci. On s tim stejne brzy nekdo prijde na zahranicnich forech.

27.03.2016 20:59 - Re: Economy Mode 2933485
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kajman napsal(a):
Ja myslel, ze si tu lidi nezistne pomahaji. V tom pripade mi unika smysl tohoto fora. Pravdou je, ze kdyz se to nevyresi tady, tak casem zcela jiste nekde jinde. Ty zadni dvere urcite nebude az takovy problem. Kdyz na to prisel nekdo jiny, tak proc ne ja
Navigaci a budiky bych taky rad v cestine a jsem ochotny s tim pomoct, ale sam nevim jak. To je jine nez ty dvere.
No uvidim, treba se podari navazat spolupraci. On s tim stejne brzy nekdo prijde na zahranicnich forech.


Asi možná ano,ale zatím né ani výrobce a zeptej se třeba autodiaga kolik času strávil nad češtinou - myslím že se tím živí,utrácí nemalé prachy za zařízení - za kolik na hodinu dělᚠty? (mluvím za ně né za sebe a sem arogantní).

27.03.2016 22:03 - Re: Economy Mode 2933504
kajman
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 144
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tady prece nejde o to za kolik delam na hodinu. Myslel jsem, ze tady jsou lidi, kteri se tomu venuji nezistne. Pokud se tim zivim, tak je jasny , ze to nebudu davat zadara. Jsem tady blizko ve spojeni s clovekem co ma taky C5 X7, ktery kontaktoval nejakou firmu zabyvajici se cestinama a chteli za to udajne bez mala 6000 Kc. To mi prijde trosku mimo misu. Ale to je jejich vec, chteji mo, tak nebudou mit nic. Je to otazka nabidky a poptavky. Za to mam 3 nadrze nafty a anglictinu preziju.
Ja nekde na nejakem foru cetl (asi peugeot,nevim), ze nekdo na tom pracuje, ale ze nema cas na tom pokracovat.
Ja jen nabizim pripadnou nezistnou pomoc pri vyvoji a testovani, to je vse. Zadarmo.
Jinak idealni pro me by bylo, kdyby tam slo IGO. Tomu se ted skusim venovat.

27.03.2016 22:12 - Re: Economy Mode 2933509
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
ak tam chces iny navigacny soft tak sa uberas tuto zlym smerom, je lepsie si tam dat autopc a prepracovavat si CAN data, ale to je ina matematika a vonkoncom uz je to mimo tema

27.03.2016 22:33 - Re: Economy Mode 2933531
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kajman napsal(a):
Tady prece nejde o to za kolik delam na hodinu. Myslel jsem, ze tady jsou lidi, kteri se tomu venuji nezistne. Pokud se tim zivim, tak je jasny , ze to nebudu davat zadara. Jsem tady blizko ve spojeni s clovekem co ma taky C5 X7, ktery kontaktoval nejakou firmu zabyvajici se cestinama a chteli za to udajne bez mala 6000 Kc. To mi prijde trosku mimo misu. Ale to je jejich vec, chteji mo, tak nebudou mit nic. Je to otazka nabidky a poptavky. Za to mam 3 nadrze nafty a anglictinu preziju.
Ja nekde na nejakem foru cetl (asi peugeot,nevim), ze nekdo na tom pracuje, ale ze nema cas na tom pokracovat.
Ja jen nabizim pripadnou nezistnou pomoc pri vyvoji a testovani, to je vse. Zadarmo.
Jinak idealni pro me by bylo, kdyby tam slo IGO. Tomu se ted skusim venovat.


Ale budou - mají smlouvu s Citroenem a určitě i s jinými - a jen jsem si rejpnuj do autodiaga a hned schoval kódy a x toho není v podstatě normálně dostupné,ale to je nad mé znalosti a schopnosti a věř že to nechci ani znát nepotřebuji to stačí že mám co chci.

27.03.2016 23:29 - Re: Economy Mode 2933577
kajman
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 144
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tak jo, ukecali jste me. Stahuju se do ilegality.

27.03.2016 23:38 - Re: Economy Mode 2933579
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kajman napsal(a):
Tak jo, ukecali jste me. Stahuju se do ilegality.


Jinak se jedná o ,,auta česky"

28.03.2016 00:07 - Re: Economy Mode 2933590
kajman
Město: Písečná, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW) TourerPočet příspěvků: 144
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Jinak se jedná o ,,auta česky"

Nevim, snad jo. Jejich stranky jsem samozrejme videl. Kdyz se zeptam sam sebe jestli tu cestinu nutne potrebuji, tak musim rict, ze nikoliv. Auto jezdi i bez ni a tech par frazi snad pochopim, ne? Mapy 2016 jsem stahl, USB a video pres Mirascript, cestina od kolegy z peugeot fora. Vse zdarma a plne funkcni. Pred koupi jsem anonyme prochazel kde co a hledal info o voze.Tak jsem si rikal, ze kdyz beru, tak bych mohl i neco malo nabidnout. Obycejni zajem maji, profici samosebou ne. Kdyz se neco dostane mezi "luzu"(omlouvam se za to slovo) je po kseftech. Musi se mlzit. A nejhorsi je to, kdyz si to nekdo stahne zadara a pak to nabizi za prachy tem, co o tom nemaji ani paru.To je vse.

28.03.2016 00:24 - Re: Economy Mode 2933597
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kajman napsal(a):
Nevim, snad jo. Jejich stranky jsem samozrejme videl. Kdyz se zeptam sam sebe jestli tu cestinu nutne potrebuji, tak musim rict, ze nikoliv. Auto jezdi i bez ni a tech par frazi snad pochopim, ne? Mapy 2016 jsem stahl, USB a video pres Mirascript, cestina od kolegy z peugeot fora. Vse zdarma a plne funkcni. Pred koupi jsem anonyme prochazel kde co a hledal info o voze.Tak jsem si rikal, ze kdyz beru, tak bych mohl i neco malo nabidnout. Obycejni zajem maji, profici samosebou ne. Kdyz se neco dostane mezi "luzu"(omlouvam se za to slovo) je po kseftech. Musi se mlzit. A nejhorsi je to, kdyz si to nekdo stahne zadara a pak to nabizi za prachy tem, co o tom nemaji ani paru.To je vse.


Za věci co jsou dostupné na netu kolega nechce nic,jen když dá za něco (na čem se dají dělat úpravy) třeba 300000,- tak má to co na tom zařízení udělal dát zadarmo? A víš kolik jednotek se ,,nepovedlo" a musel sehnat jinou a to že se nepovedlo nemusí být jeho chyba - dělᚠs elektronikou tak to můžeš znát.

08.04.2016 11:34 - Re: Economy Mode 2937844
jhonzatko
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 108
99 Poslat soukromou zprávu
Muzu se zeptat, na kolik by me vyslo to vypnuti patych dveri z economy mode?
Pze me to fakt vytaci ...

16.05.2016 18:03 - Re: Economy Mode 2951862
ivanivan
Město: Jablonec n. Nisou, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 528
99 Poslat soukromou zprávu
Dostanu se diag do uspaného auta? A půjde zvednout, když je dole? Nebo obejít mód a nastartovat?

16.05.2016 18:11 - Re: Economy Mode 2951863
jumep
Město: Piestany, Auto: Citroen C6 2.7HDiPočet příspěvků: 17328

Moder?tor Poslat soukromou zprávu
nerozumiem otazke
diag nacita v pohode auto v economy mode (akurat nerobit nic s navigaciou)

zvednout nepojde pokym nenastartujes, teda test spravit pojde ale polohu nezmenis

16.05.2016 18:36 - Re: Economy Mode 2951870
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ivanivan napsal(a):
Dostanu se diag do uspaného auta? A půjde zvednout, když je dole? Nebo obejít mód a nastartovat?


Uspané auto?? diag musíš dělat se zaplím klíčkem(tím auto probudíš) (diag nemusíš dělat se zaplím klíčkem,ale nenačteš vše)- takže jsi měl napsat ,,do auta v ekomodu" - ano dostaneš,jestli půjde zvednout - ano,ale jen testem, zkus pokud je aku OK při startování zmáčknout změnu polohy - některá si to nechají líbit a poslechnou.A důvod proč rovnou nenastartuješ?

16.05.2016 20:22 - Re: Economy Mode 2951930
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
ivanivan napsal(a):
Dostanu se diag do uspaného auta? A půjde zvednout, když je dole? Nebo obejít mód a nastartovat?

pokud je auto v economy mode dosanes se vetsinou jen do BSI
pokud je auto v economy mode nepujde zvednout (motorovy CAN spi,komfortni CAN spi a pus BSI take)

auto pouhym otocenim klice neprobudis,jen cast nutnou pro start..jinak je vse uspane..probuzeni nastane jen pokud je motor v chodu

17.05.2016 09:26 - Re: Economy Mode 2952064
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
pokud je auto v economy mode dosanes se vetsinou jen do BSI
pokud je auto v economy mode nepujde zvednout (motorovy CAN spi,komfortni CAN spi a pus BSI take)

auto pouhym otocenim klice neprobudis,jen cast nutnou pro start..jinak je vse uspane..probuzeni nastane jen pokud je motor v chodu


Souhlasím ale přes diag zvedne i v ekomodu - běžně mi auto usne při ramenech a je i v ekomodu a zvednu ho diag bez startování nebo se začne zvedat po připojení aku samo.Nebo může pustit + do ovládacího kablíku BHI(pokud si auto předtím nepustil do spodní polohy )

|< < 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator