Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Economy Mode
jruze
27.03.2016 22:33 - Re: Economy Mode
U??vate?
kajman napsal(a):
Tady prece nejde o to za kolik delam na hodinu. Myslel jsem, ze tady jsou lidi, kteri se tomu venuji nezistne. Pokud se tim zivim, tak je jasny , ze to nebudu davat zadara. Jsem tady blizko ve spojeni s clovekem co ma taky C5 X7, ktery kontaktoval nejakou firmu zabyvajici se cestinama a chteli za to udajne bez mala 6000 Kc. To mi prijde trosku mimo misu. Ale to je jejich vec, chteji mo, tak nebudou mit nic. Je to otazka nabidky a poptavky. Za to mam 3 nadrze nafty a anglictinu preziju.
Ja nekde na nejakem foru cetl (asi peugeot,nevim), ze nekdo na tom pracuje, ale ze nema cas na tom pokracovat.
Ja jen nabizim pripadnou nezistnou pomoc pri vyvoji a testovani, to je vse. Zadarmo.
Jinak idealni pro me by bylo, kdyby tam slo IGO. Tomu se ted skusim venovat.


Ale budou - mají smlouvu s Citroenem a určitě i s jinými - a jen jsem si rejpnuj do autodiaga a hned schoval kódy a x toho není v podstatě normálně dostupné,ale to je nad mé znalosti a schopnosti a věř že to nechci ani znát nepotřebuji to stačí že mám co chci.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator