Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
|< < 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 42 > >|
13.09.2015 11:08 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861220
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 807
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
No a na firme su 4 Dacie MCV (ten novsi model) a absolutne bez problemov s motorizaciou.

13.09.2015 11:44 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861248
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Taky se musim Rencka zastat.. Na poště byly Kangoo s 1.5 dCi a byly to držáky, a to že se tam s nima jezdilo fakt hnusně.. Asi jako opěvovaný TDI PD, ale jelikož je to "včeskunesnášímefrancouzeahlavněrenaulty", tak kolem toho neni taková sláva, jako u škodovky..
Ještě tu nebyl zmíněn motor 1.9 dCi, kterej se jim taky dost povedl..

13.09.2015 12:00 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861266
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Renolta by som sa nebál, kvalitatívne určite nie..no niesom si istý či má čo ponúknu navyše oproti C5.
Zatial sa snažím neúspešne nájs C5 biturbo v hatchbacku, s navi a asi aj s automatom Asi idem k japancom..uvidíme do novembra

Ak ani japonca nenajdem akeho chcem..tak kupujem C2ku do práce
Nemam sajnu co zvladne take 1.4HDi.. ale uvidime

13.09.2015 12:30 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861346
halford1
Město: Veliká Ves, Auto: Toyota Avensis T27Počet příspěvků: 167

99 Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
no já mám doma ještě C3 1,4 hdi a kromě nafty a jedné výměny kotoučů na to nemusím šahat a samozřejmě výměny oleje. Kostitřas je to však strašný, naštěstí s tím jezdí žena já už bych s tím nějak nemohl. Najeto nějakých 175000km.

Renolta by som sa nebál, kvalitatívne určite nie..no niesom si istý či má čo ponúknu navyše oproti C5.
Zatial sa snažím neúspešne nájs C5 biturbo v hatchbacku, s navi a asi aj s automatom Asi idem k japancom..uvidíme do novembra

Ak ani japonca nenajdem akeho chcem..tak kupujem C2ku do práce
Nemam sajnu co zvladne take 1.4HDi.. ale uvidime


13.09.2015 13:23 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861378
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
ja by som sa teda renaulta bal. teraz ma asi ukamenujete ale to je asi najhorsia francuzska znacka co sa kvality tyka. pamatate si laguny I, alebo prve megany? alebo prve P307? jak strasne vozy to boli?
testovacieho jazdca uz robit nemienim, stacilo to u fiata....
to uz radsej peugeota alebo japonca [az nakonec]. a musim priznat ze sa mi paci novy superb, ale zvnutra je to iba octavka, rovnake diely atd...ale novy by som ho nekupoval, nie som blbec, za to mam dve x7......
kludne by som x7 opat kupil [aj po 2.5roku skusenosti ] ale kombika uz teraz. vtedy bol o 2tisic Eur drahsi a to sa mi nechcelo dat tak mam sedan. a 180k motor mnam.

13.09.2015 13:51 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861398
TomasT
Město: Praha 15, Auto: Citroën C5 II 1.6HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 1470
99 Poslat soukromou zprávu
Renault se od doby před 15-20 lety už zlepšil, myslím, že dnes je s PSA srovnatelný.

13.09.2015 13:57 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861401
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
Robo - mᚠto docela pomýlený.. Laguny I a megany byly super - nezapomeň, že tehdy to taky byla doba, kdy škodovka nabízela jedničkovou oktávku bez výbavy a matně tušim, že za větší peníz.. Až Laguna II byl průser a z toho těží odpůrci kosočtverce dodnes.. Mám jako druhý auto kupéčko megana (rv99, 1.6 16v) a přesto, že mělo odjakživa tragikomickou údržbu, tak pořád jezdí jako drak. Např. fauvé dvoulitry (103kw) mu nestačej a jezdí za 6,5l, svižná noha... Nějaký drobnosti, jako např. kroutící se těsnění na dveřích a podobný kraviny tam jsou, ale motor a technika jako taková super..

13.09.2015 14:03 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861411
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 807
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Japonca? Kolega ma Mazdu 6 Skyactive, diesel, automat, kupoval nove. Uz viackrat ostal "vysiet" na ceste, zaruka mu uz padla (90000 km), chce to predat, avsak strata hodnoty je velka... Za 2 a pol roka nejakych 15 000 €, co je takmer polovica ceny noveho.
Nove TDi? Ehmmm, az 5 vodnych cerpadiel, zhavice s meranim kompresie atd... Doslova chutovky kedy co vypluvne a bude treba servisovat...
A stare laguny sa nedaju zrovnavat s novsimi, staci si najst recenzie na lagunu 2.0 Dci.
Mna skor tahaju ti sikmooki korejci. Recenzie na tie diesle maju dobre a aj v okoli co poznam, tak bez problemov, len keby napr. do i40 bolo aj nieco silnejsie, vacsieho objemu, leba ta 1.7 na dialnici docela zerie.
Ale vsetci musia znizovat papirovu spotrebu, plnit Euro6, tak tych "vychytavok" tam pribuda, co pri novom motore, aute do tych 2 rokov, 100 000 km este ako tak funguje, no a potom sa to zacina sypat a servisne naklady nie su ekvivalentne cene jazdenky, ale su stale primerane cene noveho auta...

13.09.2015 14:38 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861438
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Japoncom som mal na mysli Daihatsu / Toyota ..eventualne Suzuki, ostatne ma moc nezaujali.
Tak isto máme v rodine korejca Hyundai..okrem horsej odolnosti voci korozii, som nenasiel nic co by ma odradilo..schopný, robustný voz na nekorejske zaobchadzanie Nebranil by som sa ani tomu. No prioritne daihatsu u mna. Sirion, Trevis.. uvidíme, chcel som hlavne kvoli 4wd.

Potrebujem druhé auto do práce zhruba na vzdialenost 15km denne. Rozmyslam o C2 a C3 s 1.4i alebo 1.4HDi.. no musím sa povozi.. netusim ako je to s komfortom, a všade píšu že sú to zubytrasy.

Problem je ze sa mi nepodarilo za mesiac pozhanat ani daihatsu sirion (4x4 1.3i) ani C5 (2.2HDi 170ps) .. a datum nutnej kupy auta sa mi blíži.

Značky ako VW,Audi,Škoda (času a penazí),seat.. sú mimo na milion percent.. nenasiel som u nich jediné auto čo by splnovalo aspon dve požiadavky súčasne

13.09.2015 18:37 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861533
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
no ja som mal tuto lagunu na mysli neviem ktora to je ale znamy to ma od nova. .link. . ani by som ju nehanil, mozno zly kus ale ked aj ti nemci TUV ju radia medzi najporuchovejsie. on si s nou uzil, a furt ju ma, uz to bude asi aj 14 rokov...
megane tych spatnych kusov bolo viac, najviac ma bavil pribeh majitela a Levotocivy megane. mozno si to podaktori pamatate. ked sa stretne blby kus, tvrdohlavy majitel a slaby servis a zborka/rozborka noveho vozu, katastrofa je na svete. ale to aj u PSA
.link.
mna tiez atakuju korejsi len ako pisete, ten i40 je slaby motor ale ta dvojspojka [ak bude ako DSG] je super.
na dialnici stretavam aj nove Kia Sportage, dizajn je dost dobry aj to nemusi byt zla volba . aj ked asi to tiez terno nebude, teraz som si skusal zavodil s jednym na dialnici a 103kW v pohode, pri 160 som ho uz nechal lebo papiere potrebujem. myslim ze aj 2l ma v sportage co robit aby tu krabicu potiahol, zatial co klump ma dobru aerodynamiku.....

13.09.2015 21:04 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861650
DeFuckTo
Město: Kladno, Auto: Citroën C5 II 3.0i V6 24v 211k AM6 Exclusive BreakPočet příspěvků: 780

99 Poslat soukromou zprávu
robo - to je přesně právě dvojková laguna, navíc před faceliftem - tohle auto bylo fakt průser a jak jsem napsal prve, z tohohle auta dodnes těží antikosočtverci. (jedničková je tohle .link. a ta je v poho)

A abych byl taky trochu k tématu - za mě bych bral Volvo.. Motory na špici (s BMW a MB), cena ojetiny přijatelná, akorát náhradní díly drahý jako prase.. (kupodivu maj x součástek stejný právě s Renaultem - nebo aspoň měli, jak je to dnes, to nevim) ..

13.09.2015 22:00 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2861695
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
DeFuckTo napsal(a):
robo - to je přesně právě dvojková laguna, navíc před faceliftem - tohle auto bylo fakt průser a jak jsem napsal prve, z tohohle auta dodnes těží antikosočtverci. (jedničková je tohle .link. a ta je v poho)

A abych byl taky trochu k tématu - za mě bych bral Volvo.. Motory na špici (s BMW a MB), cena ojetiny přijatelná, akorát náhradní díly drahý jako prase.. (kupodivu maj x součástek stejný právě s Renaultem - nebo aspoň měli, jak je to dnes, to nevim) ..


S těma motorama "na špici"bych byl u BMW opatrnější-bavili jsme se onehdá ještě ve starym zaměstnání,jaký BMW bychom si koupili,pokud bychom na to mělůi a právě kvůli motorům jsme se shodli,že žádný
Každej ten motor má nějakou konstrukční vadu,která vede k fatálnímu selhání a brutálně drahý opravě...
Já po upgrade na C6 3,0HDi ,který plánuju za cca 5 let už fakt nevím kam dál... Ale to je otázka od teď cca deseti let,tak se do tý doby snad Citroen dá dohromadyx,lidi přestanou bavit myši a budou chtít "něco jinýho" a toho se chytne právě mistr v tom "být jiný" -Citroen
A zase bude o čem snít

16.09.2015 21:06 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2863099
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Ak citroen nepríde s BOSE podvozkom..tak si nemyslím že to stále bude ten zaujimavy citroen.. jediný model ktorý sa mi pozdáva je Cactus..aj ten nieje 100% ako prvé auto do rodiny.. je to bieda.

Aktuálne, ak budem ma prachy ,nájde sa fajn C5 II. biturbo..beriem tú..ak nie..vezmem xsaru VTS alebo HDi... podla nálady

Nové auto ako som spomínal..uz asi len teslu Btw má pneu podvozok, s autoštelovaním výšky..takže je to dos príbuzné

16.09.2015 21:38 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2863102
Honzaho
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 1.6 16V THP 158k TourerPočet příspěvků: 150
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
Ak citroen nepríde s BOSE podvozkom..

No, nevím ... Když dnešní kupci C5 volí spíše pružiny místo hydry (stačí projít nabídky ojetých C5), tak dost pochybuju že počet těch, kteří by byli ochotni vrazit dardu do super podvozku, by byl pro výrobce zajímavý.

16.09.2015 21:42 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2863103
eisy811
Město: , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 807
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Cactus? Kurnik, mne osobne sa paci dizajnovo, aj ked interier mi neni po chuti (ano, mal som aj Fiat Multipla po facelifte)
DS-ka mi pridu az moc futuristicke a pritom su to obycajne...
Neviem ci konkretne si slubuju od prepojenia na Opel, kedze mam za to, ze Opel je skor ten vyzierak, co nieco potrebuje, kopiruje, vylepsuje, avsak prisne strazi cenu... C5, ci jeho zastupca by si mal zachovat svoje pruzenie, kedze to bola jedina vec, co ma presvedcila pre tuto znacku, a to som prosim zaryty v koncerne, kedze doma mam 6,4 a 3-valec TDi, k tomu 5-valec benzin , avsak ten pojde tento rok z domu prec , na dobrocinnost...
Zial, opak je pravdou, Citroen a H pruzenie skoncilo, uz nebude... Proste, low-cost znacka si take "vymozenosti" nemoze dovolit. Vid zn. Skoda vs. VW.

16.09.2015 21:52 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2863114
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
Ak citroen nepríde s BOSE podvozkom..tak si nemyslím že to stále bude ten zaujimavy citroen.. jediný model ktorý sa mi pozdáva je Cactus..aj ten nieje 100% ako prvé auto do rodiny.. je to bieda.

Aktuálne, ak budem ma prachy ,nájde sa fajn C5 II. biturbo..beriem tú..ak nie..vezmem xsaru VTS alebo HDi... podla nálady

Nové auto ako som spomínal..uz asi len teslu Btw má pneu podvozok, s autoštelovaním výšky..takže je to dos príbuzné

Vzduch x hydro je asi takovej rozdíl,jako vlak x letadlo...
Oboje tě doveze,oboje docela rychle,ale každý funguje úplně jinak a má jiný vlastnosti.
Vzduchový pérování komplet na celým autě měla i X5 E53,taky uměla měnit a hlídat výšku,ale s hydrou to nemělo krom těchhle dvou věcí nic společného...

18.09.2015 16:12 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2864114
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já doufám, že mi můj zlaáček vydrží do důchodu, a pak se uvidí, třeba bude nějaký výběr. Stále nevěřím, že hydra nebude

19.09.2015 18:29 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2864567
DOUFAK
Město: KARLOVY VARY, Auto: Citroen C4 Grand PicassoPočet příspěvků: 650
99 Poslat soukromou zprávu
Tož já to už pořešil.Mám Fungl Novou C4-Grand Picasso a jsem s ní i s její výbavou Moc a Velmi spokojen. I když a samozřejme na C5 NEDÁM nikdy dopustit a také říkám,že hydra je hydra,nad ní není !!!

20.09.2015 00:34 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2864757
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
Cisto teoreticky..ak pouziju rovnaku platformu ako pri C5 x7 na dalsom modeli.. bude hydra dorobitelná Pocul som o maníkovi co prepchal hydru z BXa do š120

20.09.2015 08:56 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2864785
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Delict napsal(a):
Cisto teoreticky..ak pouziju rovnaku platformu ako pri C5 x7 na dalsom modeli.. bude hydra dorobitelná Pocul som o maníkovi co prepchal hydru z BXa do š120


Můj známej předělával koktávky - ale u novejch aut si moc nadějí nedělejte-leda starou klasiku (korektory z CX,BX,XM atd..) a nebo elektroniku ale zjednodušit jen na samotné ovládání polohy - to by bylo asi docela jednoduché

|< < 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 42 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator