Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
|< < 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 42 > >|
15.07.2015 17:22 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841264
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Já se mé C5 v žádném případě vzdávat nechci, auto je 100% funkční a má pro mě větší užitnou hodnotu než by byla hodnota peněz za prodej. Ale autu je 14 roků, tak by bylo fajn mít nějakou alternativu. Neříkám, že se mi X7 nelíbí, ale jak říkám schopnost přepravit elektrický vozík + ruční vozík + bagហ= k nezaplacení. Do budoucna už zvažuji sehnat menší el.vozík, ale to otázka jestli by se to pak do X7 vlezlo. Hydraulika je pro mě důležitá kvůli pohodlí, ale především mi dost usnaďnuje vylézání z auta.

15.07.2015 18:52 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841276
sgt
Město: Skalité, Auto: Citroen Grand C4 SpaceTourer 2.0 BlueHDi 160 EAT8 SHINEPočet příspěvků: 718

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Jinak vlákno dobré, ale spíš pro ty, co už C5 nechtějí a šli by do něčeho jiného, pak to chápu a nemám to nikomu za zlé, je to každého věc, ale vzdávat to jenom kvůli ukončení hydrauliky hned, když to má kdo zpravit, dají se v pohodě sehnat veškeré díly, to se mne zdá moc předčasné.

Zabúdaš ale, že majtelia X7 po ukončení hydrauliky už nemajú kde ís, buď sa stara o autá pokiaž to bude rentabilné alebo vymeni za posledné ročníky. Do ďalšej C5 (ak nejaká v EU bude) bez hydry moc zmysel ís nemá.
Ak konkurencia ponúkne pohodlnejšie a minimálne rovnako priestranné auto v danej triede, tak holt citroen má smolu...

15.07.2015 19:22 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841294
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nezabúdám a rozumím ti, proto jsem psal ty co už C5 nechtějí a šli by do něčeho jiného chápu, ale nepochopím, když někdo s C5 končí jenom kvůli tomu, že končí hydraulika, je to stejné, jako bych si přečetl článek, jak můj ropáček celému světu škodí, hned sem začal prodávat a ohlížel se po něčem ekologickém a strašně zdravém, to mi moc normální nepřipadá, jinak jsem také psal, každého věc.

15.07.2015 20:22 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841301
robo
Město: Piestany, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 1083
99 Poslat soukromou zprávu
je pravda ze veci uz nebudu ako boli. ale zmeny su mozne, napriklad akcionarom sa nebudu coskoro pacit vysledky a riaditelka linda pojde odkial prisla a pridu dalsie zmeny. asi sa citroen bude trocha hladat a mozno dopadne aj ako fiat. ale vsimnite si ako sa oklepal renault alebo taky opel.

hej tesla je pre vacsinu z nas mimo misu a zatial je to nanic. sidliskove parkovanie a nabijanie nula bodov. hoci robim vo firme co robi aj nabijacie stanice pre elektromobily, zatial nemame na parkovisku ani jednu zasuvku.....komedia

16.07.2015 00:37 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841371
HELLMUT
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1812

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Vlákno založil Vašek ale já jsem v jiných diskuzích psal že by se mělo založit. Myslel jsem to hlavně jako takové sondovaní jiných značek. Které nejsou kostitřasy a co nejvíce se budou blížit tomu našemu korábu.
Sám doufám že mi můj miláček ještě pár let vydrží, rozhodně se ho nechci vzdát! Za pár let ho sice ještě můžu vyměnit za novější X7 ale pořád nevím jestli bych jí chtěl. Na druhou stranu je to asi jediná volba.Hydra je Hydra ale jinak mi to auto vůbec nepřipomíná Citroen,je to prostě Francouzský Němec

Nedávno jsem viděl na TV Stream reportហo nákupu ojetin.
Měli tam BMW 5,,AUDI A6 a Mercedes E.
O něm říkali že je to taky koráb pro ty co chtějí hlavně pohodlí. Ty první dva chválili jak jsou sportovní,sedí a prostě ty klasické kecy o odezvě podvozku atd.
Jenže ten Medvěd mi prostě přijde moc drahý luxus. Zase je to ale jediné německé auto co bych si dokázal představit mít. Pořád se mi ale nechce věřit že by se dal pořídit a servisovat stejně jako C5...

Tak mě zajímalo jestli třeba má někdo zkušenosti s jinou značkou která by alespoň trochu houpala.

Kdysi dávno když jsem měl ještě Bx, mě kamarád vezl v Peugeot 405. Byl jsem hodně překvapen že taky hodně houpala . Jenže to už je dávno mimo mísu.

Než jsem se definitivně rozhodl pro C5,tak jsem chvíli uvažoval i o Nissan Primera 2. Vypadá správně divně (přesně podle mého gusta - prostě exot ) a prý byli majitelé řady 1 znechucení jak je ta 2 měkká,že už to není Japonské BMW jako ta 1.řada. To mě nadchlo
Nakonec jsem zůstal věrný Citroenu a jsem za to moc rád.
Jenže bez hydry na Citroen kašlu.
No ta Primera 2 taky díru do světa neudělala a zabalili to...

Tak mě zajímalo, jestli jsou ještě nějaké značky které jdou proti moderním trendům :tvrdost a přilnavost a všechny ty blbosti dobrý pro závody. Já se nepotřebuji nikam hnát a nechci vůbec vědět co se mi děje pod kolama, jak si všichni stěžují na Citroen že jim nedává odezvu od kol.
Pro mě je to super že o té silnici podemnou skoro nevím...

16.07.2015 03:51 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841373
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Vlákno založil Vašek ale já jsem v jiných diskuzích psal že by se mělo založit. Myslel jsem to hlavně jako takové sondovaní jiných značek. Které nejsou kostitřasy a co nejvíce se budou blížit tomu našemu korábu.
Sám doufám že mi můj miláček ještě pár let vydrží, rozhodně se ho nechci vzdát! Za pár let ho sice ještě můžu vyměnit za novější X7 ale pořád nevím jestli bych jí chtěl. Na druhou stranu je to asi jediná volba.Hydra je Hydra ale jinak mi to auto vůbec nepřipomíná Citroen,je to prostě Francouzský Němec

Nedávno jsem viděl na TV Stream reportហo nákupu ojetin.
Měli tam BMW 5,,AUDI A6 a Mercedes E.
O něm říkali že je to taky koráb pro ty co chtějí hlavně pohodlí. Ty první dva chválili jak jsou sportovní,sedí a prostě ty klasické kecy o odezvě podvozku atd.
Jenže ten Medvěd mi prostě přijde moc drahý luxus. Zase je to ale jediné německé auto co bych si dokázal představit mít. Pořád se mi ale nechce věřit že by se dal pořídit a servisovat stejně jako C5...

Tak mě zajímalo jestli třeba má někdo zkušenosti s jinou značkou která by alespoň trochu houpala.

Kdysi dávno když jsem měl ještě Bx, mě kamarád vezl v Peugeot 405. Byl jsem hodně překvapen že taky hodně houpala . Jenže to už je dávno mimo mísu.

Než jsem se definitivně rozhodl pro C5,tak jsem chvíli uvažoval i o Nissan Primera 2. Vypadá správně divně (přesně podle mého gusta - prostě exot ) a prý byli majitelé řady 1 znechucení jak je ta 2 měkká,že už to není Japonské BMW jako ta 1.řada. To mě nadchlo
Nakonec jsem zůstal věrný Citroenu a jsem za to moc rád.
Jenže bez hydry na Citroen kašlu.
No ta Primera 2 taky díru do světa neudělala a zabalili to...

Tak mě zajímalo, jestli jsou ještě nějaké značky které jdou proti moderním trendům :tvrdost a přilnavost a všechny ty blbosti dobrý pro závody. Já se nepotřebuji nikam hnát a nechci vůbec vědět co se mi děje pod kolama, jak si všichni stěžují na Citroen že jim nedává odezvu od kol.
Pro mě je to super že o té silnici podemnou skoro nevím...


Chceš houpající auto ? - odstraň tlumiče

16.07.2015 08:12 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841385
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Nejtvrdší auto které jsem vlastnil byl Renault Laguna II, nejměkčí Mercedes E a Peugeot 406, když jsem na něm měnil zlomené péro, zjistil jsem v prodejně, že jsou různé tvrdosti těch pér i tlumičů, jsou na koncích označené různými barvami, nikdy jsem nestudoval, jak velký je rozdíl mezi nimi a jaký vliv to má na houpání, ono také záleží na jejich stavu, stačí zajet na test tlumičů a neprojdou ani nové, kdysi dávno vlastní zkušenost.

16.07.2015 10:41 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841430
del42sa
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 441
99 Poslat soukromou zprávu
HELLMUT napsal(a):
Za pár let ho sice ještě můžu vyměnit za novější X7 ale pořád nevím jestli bych jí chtěl. Na druhou stranu je to asi jediná volba.Hydra je Hydra ale jinak mi to auto vůbec nepřipomíná Citroen,je to prostě Francouzský Němec


možná tak vzhledem, ale podvozkem je to daleko víc Citroen než předchozí C5

16.07.2015 21:40 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841657
Hanz 397
Město: Česká Kamenice, Auto: Peugeot 508 SW GTPočet příspěvků: 2406

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Chceš houpající auto ? - odstraň tlumiče

To z toho bude mít hopsadlo-onehdá jsem řešil na X5 E70 řešil nějaké bouchání od zadní nápravy a z technický podpory mi doporučili projet se bez zadních tlumičů,že prý už měli případ,že bouchali tlumiče. Tak jsem je vyndal a jel se projet po rozbitých ústeckých silnicích. Na Drážďanský jsem se málem nevešel na konci pod ten most (kdo to tam zná,tak ví),jak se to rozskákalo No mazec...
Jinak jsem tak dneska přemýšlel,že zlatý léta byly 50-70. A částečně i osmdesátky... To se automobilky nebály experimentovat a nemluvím jen o Citroenu. Teď kdo vybočuje,musí být buď ultraluxusní,ultravýkonnej a rychlej,nebo jinak hoooodně exkluzivní,ale každopádně kure...sky drahej. Kdo by dnes chtěl udělat "jiný" auto,který by si mohl koupit někdo jinej,než arabskej šejk,nebo fotbalista,tak v době šedých myší typu Hyunday,VW,atd nemá absolutně šanci uspět... Lidi láká uniformita...
Např.: nᚠskladník má Hnůjdaj i30 a chrochtá si,jak má úžasný auto. No a nedávno jsme se cestou z práce stavovali pro něco vedle v Citroenu a on si prohlížel novou C4 Grand Picasso. A pak říká: no to je neskutečnej hnus... Tak jsem si tohle,co jsem psal a co si už dlouho myslím,jen potvrdil

17.07.2015 08:15 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841874
c5vyskov
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 612
99 Poslat soukromou zprávu
Když ocenění za design může dostat Fabia... .link.
Nedávno jsem na parkovišti před obchodem viděl novou škodovku kombi, tak si říkám, že už by prodávali nový superb? Zas je divně úzký a dlouhý, no nic moc teda. Pak přijdu blíž a ona to byla fabia kombi...

A co nový P308? Prý je vevnitř (skoro) větší než 508. Taky se divím, proč PSA neudělalo novou C4 na základech 308, když ta je tak ceněná, auto roku... V normálně fungujícím koncernu by to tak bylo. Tohle je jako by VW dělal golfa 7 a Škodovka vyráběla pořád facelftovanou O1.

17.07.2015 08:19 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841875
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Já bych do budoucna chtěl Jardovo biturbo, samozřejmě i s řidičem, ale to by mne asi nestačilo prodat pejsky, manželku ani barák, jo dobré auto i s řidičem prostě ničím nezaplatíš.

17.07.2015 08:25 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841877
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Já bych do budoucna chtěl Jardovo biturbo, samozřejmě i s řidičem, ale to by mne asi nestačilo prodat pejsky, manželku ani barák, jo dobré auto i s řidičem prostě ničím nezaplatíš.


Kdyby jsi měl místo syna hodnou cérenku svezli bychom se oba

17.07.2015 08:32 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2841878
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Kdyby jsi měl místo syna hodnou cérenku svezli bychom se oba


Cérenku mám také, už je to stará rašple, je jí třicet.
Připadá mi to jak ve válce, já obětuji levé křídlo, ty pravé, jdem do toho?

21.07.2015 05:46 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2843126
artsvec
Město: Sušice, Auto: Opel Insignia Country Tourer 1.6 16V - 200 koníPočet příspěvků: 650

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Tesla Model S dostala mód Ludicrous, na stovku zrychlí za 2,8 sekundy

.link.

21.07.2015 06:37 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2843128
vilous
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 1256
99 Poslat soukromou zprávu
Uvědomte si, že elektro auto pro meziměstský provoz je technologická hračka, ne solidní náhrada. Jak tu bylo správně napsáno, provoz miliónů těchto aut by si vyžádal výstavbu několika Temelínů. Dovedete si představit, že to někdo u nás povolí, když proti stavbě čehokoli se zvedne vlna stížností. A ekologické to není vůbec, v elektrárně se teplo promění na elektřinu ze 30%, něco se ztratí přenosem.
A výroba strašné spousty Li baterií by narazila na surovinové problémy a likvidace opotřebených baterií by přivedla ekology da blázince i při částečné obnově.
No a hlavně by někdo musel mít nějakou jasnou vizi podpořenou propočty a takový člověk v EU neexistuje viz řepka - už přiznávají, že je to blbost, ale zrušit ne - a to jde o detail.

21.07.2015 12:01 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2843173
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
63zdenda napsal(a):
Cérenku mám také, už je to stará rašple, je jí třicet.
Připadá mi to jak ve válce, já obětuji levé křídlo, ty pravé, jdem do toho?


Počkej né tak z hurta - napřed foto a uvidíme ( napřed si udělám diagnostiku a zkušební jízdu)

21.07.2015 12:23 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2843174
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
Hlásím se jako předjezdec na zkušebku. Nemůžeme riskovat, aby se mistrovi něco stalo během prvních testů.

21.07.2015 12:30 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2843175
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Mikra napsal(a):
Hlásím se jako předjezdec na zkušebku. Nemůžeme riskovat, aby se mistrovi něco stalo během prvních testů.


Nu dobrá - ale opatrně přeci jenom je to třicet let staré a kdo ví kolik to má naběháno.

21.07.2015 12:37 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2843176
Mikra
Město: Velké Hamry, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 3730

99 Poslat soukromou zprávu
30 let, to už je veterán a ty s věkem zrajou a získávají na ceně. Je sice pravda, že už moc netáhnou a do kopce se jim nechce, ale na takový to domácí svezení je to ještě fajn. Na novou pixlu nemám a znᚠto, jak to s těma novotama je. Samá elektronika a člověk aby se na to bál šáhnout. A když si to neohlídáš, někdo ti to čórne. Kolik to nalítalo, nemusí být rozhodující. Může to být dobře zajetý a mouchy už jsou vychytaný. Záleží na stavu a na servisu, jakej tomu původní majitel věnoval. Jestli jen jezdil a šidil to, tak to se teď ten novej nedoplatí.

21.07.2015 12:48 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ? 2843178
63zdenda
Město: Jezvé , Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW) TourerPočet příspěvků: 2972

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Vy dva provokatéři, pošlu ji s celou svojí rodinou, dvě dcery, manžel a tchána také, je světoznámej fakír, vlastní několik přerostlích užovek, co se rádi tulí a omotávají, myslím, že pak dostanu rovnou všechny tři biturba od Jardy a jedno navíc od Mikry, konečně budu mít auto svých snů do budoucna, na každý den jinou barvu.

|< < 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 42 > >|


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator